Fiat

Powypadkowa naprawa nadwozi samochodów Fiat

Wśród naprawianych przez nas aut wiele jest właśnie Fiatami.

Auta te nie mają dla nas tajemnic, do tego stopnia, że dziś umożliwiamy autoryzowane naprawy blacharsko lakiernicze aut marki Fiat będących na gwarancji.

Blacharstwem i lakiernictwem zajmujemy się już ponad 30 lat. Powierzając nam swoje auto możesz swobodnie skupić na swoich sprawach mając zarazem pewność dokładnie, starannie wykonanej naprawy lakierniczej i sprawnie przeprowadzonych procedur związanych z likwidacją szkód ubezpieczeniowych. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Chcesz powierzyć nam naprawę lakierniczą swojego auta, zadzwoń : tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)
Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych Fiat i inne marki.

blacharstwo samochodowe Fiat, lakierowanie aut Fiat naprawa powypadkowa Fiat, naprawa blacharska Fiat


Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale mobile casino zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Naprawa blacharska Fiat, blacharstwo i lakiernictwo – cennik

Potrzebna profesjonalna naprawa blacharska włoskiej marki Fiat? Twoje auto uległo poważnemu uszkodzeniu,wypadkowi,kolizji? W naszym zakładzie możesz zrealizować wszystko co związane z usługą blacharsko-lakierniczą Fiat. To właśnie nasi doświadczeni pracownicy zajmują się marką Fiat od wielu lat. Dzięki nam możesz być pewny że Twoje auto odzyska dawny blask. W naszym zakładzie możesz zasięgnąć pomocy u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Fiat, lakiernik samochodowy Fiat.
Wychodzimy na przeciw naszym klientom, aby mogli korzystać z naszych usług kiedy tylko znajdą się w potrzebie. Nasze oddziały są umieszczone w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk.
W zakres naszych usług związanych z marką Fiat możemy zaliczyć lakierowanie samochodu Fiat, naprawy blacharskie Fiat, naprawy powypadkowe Fiat. Wszystkie naprawy lakiernicze realizowane są w profesjonalnej lakierni samochodowej, której efekty są nieporównywalne z lakierowaniem w pomieszczeniach bez wentylacji. Właściwie położony lakier, połysk, trwałość – to ikona naszego zakładu blacharsko-lakierniczego Fiat.
Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym Fiat należy do drogich napraw? Cennik na blacharstwo lakiernictwo Fiat zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia blacharsko-lakierniczego Fiat. Dokładne oględziny auta przez specjalistę Fiat gwarantuje szczegółowy i dokładny kosztorys naprawy.

 

Historia marki Fiat

Firma Fiat powstaje w 1899 roku w Turynie, a jej założycielami jest 30 udziałowców, z Giovanim Agnellim jako najbardziej znanym. W tym samym roku powstaje też pierwszy Fiat 3 1/2 HP. W 1912 roku, pojawia się model Zero, który z miejsca zyskuje dużą popularność we Włoszech, a także w Polsce. Powstaje 2000 egzemplarzy tego auta, które słynie przede wszystkim z bardzo ekonomicznego silnika. Kilkadziesiąt lat później, w 1973 roku, na terenie naszego kraju rozpoczyna się produkcja kultowego Fiata 126p, czyli po prostu Malucha. Powstaje ponad 3 300 000 egzemplarzy tego modelu, aż do zakończenia produkcji w 2000 roku. Fiat 125p, potocznie zwany dużym Fiatem, nie osiąga aż takiego sukcesu, osiągając produkcję na warszawskim Żeraniu w wysokości 122 000 sztuk do 1976 roku. Przed drugą wojną światową produkowano w Polsce także mniej dziś pamiętane modele tej włoskiej marki, takie jak 514, 515, 522, a także autobusy.

Aktualnie sprzedawane modele Fiat:

 • Fiat Freemont
 • Fiat 500
 • Fiat 500C
 • Fiat Panda
 • Fiat Grande Punto 3D
 • Fiat Grande Punto 5D
 • Fiat Punto Evo 3D
 • Fiat Punto Evo 5D
 • Fiat Linea
 • Fiat Bravo
 • Fiat Qubo
 • Fiat Doblo
 • Fiat Sedici
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść