Chevrolet

Wyspecjalizowane naprawy powypadkowe Chevrolet

Oferujemy wyspecjalizowane naprawy powypadkowe pojazdów marki Chevrolet. Bardzo dobrze znamy amerykańskich producentów samochodów, dlatego zapraszamy wszystkich posiadaczy aut Chevrolet, na profesjonalne naprawy powypadkowe.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Napraw powypadkowych dokonujemy profesjonalnie od 1977 roku, posiadając ogromne doświadczenie, wysokiej klasy specjalistów, oraz świetnie wyposażony warsztat blacharsko lakierniczy. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, największy nacisk kładąc na bezpieczeństwo opuszczających nasz warsztat pojazdów. Posiadamy wewnętrzne, wieloetapowe systemy kontroli jakości, dzięki którym otrzymujesz gwarancję na nasze usługi.

Więcej o naszych wysokich standardach znajdziesz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. W celu zgłoszenia szkody odwiedź podstronę: Druki i formularze.

Krótka historia powstania marki Chevrolet.

Historia marki Chevrolet, to przede wszystkim historia Louisa Chevroleta, mechanika, konstruktora, kierowcy rajdowego. Louis Chevrolet przychodzi na świat w 1878 roku w Szwajcarii i od małego pasjonuje się konstruktorstwem. Jako dziecko kocha jazdę na rowerze i rozwiązania techniczne, pozwalające poruszać się szybciej. Z sukcesami bierze udział w wyścigach rowerowych, po czym w 1901 roku wyjeżdża do Ameryki, gdzie rozpoczyna pracę jako mechanik i konstruktor. Za wcześniejszymi namowami pewnego amerykańskiego przedsiębiorcy, wierzy że jest to kraj, który pozwoli mu wykorzystać ogromny talent jaki posiada. W 1905 roku Louis wygrywa swój pierwszy wyścig samochodowy, będący początkiem jego błyskotliwej kariery rajdowej. Sześć lat później, razem z Williamem Durantem zakłada przedsiębiorstwo Chevrolet Motor Car Company, które z miejsca osiąga ogromny sukces, detronizując Forda i jego model T, przyjmując w kolejnych latach nazwę General Motors.

Aktualnie sprzedawane modele Chevrolet:

  • Chevrolet Spark
  • Chevrolet Aveo
  • Chevrolet Cruze
  • Chevrolet Orlando
  • Chevrolet Captiva

Twój Chevrolet uległ uszkodzeniu?

W takiej sytuacji najlepiej wybrać profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy, specjalizujący się w naprawach zarówno amerykańskich marek typu Chevrolet, jak i europejskich marek samochodów. Nasz serwis lakierniczy zagwarantuje Ci przywrócenie samochodu do jego dawnej sprawności. Wykwalifikowana kadra specjalistów, doświadczenie w naprawach marki Chevrolet oraz najwyższej klasy sprzęt zapewni najwyższą jakość obsługi. Realizujemy w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk. Wszystkie naprawy lakiernicze realizowane są w komorze lakierniczej – co jest oznaką profesjonalnej lakierni samochodowej.

 

Czy prace z zakresu lakiernictwa samochodowego w profesjonalnym zakładzie blacharko lakierniczym Chevrolet należą do drogich?

Wysokość ceny naprawy samochodu marki Chevrolet wykonywanej w serwisie blacharsko-lakierniczym zależna jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia nadwozia oraz stopnia zaawansowania naprawy blacharskiej. Przed podjęciem decyzji o wyborze zakładu blacharsko-lakierniczego warto skorzystać z bezpłatnej porady fachowca serwisu Sztuka Lakierowania, który na co dzień zajmuje się naprawami samochodów, w celu omówienia ewentualnych kosztów naprawy.

 

Jakie są podstawy lakiernictwa samochodowego? Na co zwrócić uwagę wybierając usługi lakiernicze – czy cennik jest najważniejszy? Co wyróżnia dobrze wykonane usługi lakiernicze?

Doświadczona kadra, jakość materiałów, profesjonalna komora lakiernicza oraz standardy pracy oparte na zachodnio-europejskich technikach lakiernictwa to elementy gwarantujące naprawy na najwyższym poziomie. Podstawą profesjonalnego lakiernictwa samochodowego jest doświadczony zespół lakierników. To praca mająca u podstaw wielką dbałość o szczegóły i chęć do uczenia się nowych umiejętności – nie tylko w większych miastach jak Warszawa, ale i mniejszych jak Białystok, Ełk. Lakierowanie samochodów Chevrolet wykonane przez profesjonalne lakiernie samochodowe Sztuki Lakierowania to pełen profesjonalizm, który pozwoli cieszyć się autem na długi czas.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść