Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Rozliczenia bezgotówkowe naprawy nadwozi

Standard trzeci: bezgotówkowe naprawy nadwozi

Co oznaczają naprawy rozliczane bezgotówkowo?
Spośród siedmiu podstawowych spełnianych przez nas standardów, oferujemy naprawy, które od naszych Klientów nie wymagają nakładów finansowych. Oznacza to, że za wykonaną naprawę Klient nie musi płacić by odebrać naprawiony samochód, a rozliczenie z firmą ubezpieczeniową bierzemy w pełni na siebie. Oczywiście nie mówimy o sytuacji, gdy firma zlecająca naprawę samochód jest zobligowana do pokrycia kwoty podatku VAT lub gdy w polisie ubezpieczeniowej jest zapisany udział własny.

Rozliczenia bezgotówkowe szkód lakierniczych nie są niczym nowym na rynku, jednak są podstawowym standardem, który prawdziwy serwis lakierniczy spełniać musi. Likwidacja szkody bezgotówkowo oznacza, że firma ubezpieczeniowa przelewa (z odroczonym terminem płatności) należność za naprawę bezpośrednio warsztatowi naprawczemu i nie ma potrzeby ze strony Klienta zakładania tych pieniędzy na poczet przyszłego przelewu.

 

Naprawa nadwozi jest potrzebna wtedy, gdy karoseria samochodu ulegnie uszkodzeniu na skutek kolizji lub wypadku. Auto należy wtedy dostarczyć do zakładu naprawy nadwozi wykonującego wyspecjalizowane usługi blacharsko lakiernicze. Po takiej naprawie samochód jest znowu w pełni sprawny i wyglądający jak przed wypadkiem. Warto jednak wybrać dobry warsztat naprawy nadwozi rozliczający szkody bezgotówkowo, gdyż naprawiane auto nie tylko będzie kiedyś sprzedawane, ale także nasze bezpieczeństwo jest na wagę złota. Jako firma blacharsko lakierniczaistniejąca od 1977 roku, wiemy coś na tematy napraw nadwozi, dlatego wybranie nas jako swojego warsztatu to bardzo dobra decyzja. Zapraszamy w Warszawie do naszego zakładu napraw nadwozi. Bezgotówkowe rozliczenia są bardzo wygodną formą dla Klienta.

Chcesz naprawić bezgotówkowo swój samochód? Zadzwoń – INFOLINIA tel. 509 350 745 (Warszawa), 728 359 779 (Białystok, Ełk) lub odwiedź stronę: chcę zgłosić szkodę komunikacyjną

By ułatwić Ci decyzję, zapoznaj się ze standardem jaki stosujemy w procesie zgłaszanie szkód komunikacyjnych

.