Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Lakiernictwo samochodowe

Standard drugi : profesjonalne lakiernictwo pojazdowe

Ten standard oznacza, że samochód polakierowany przez naszych lakierników wyróżnia się:
1.  idealnie dobranym kolorem
2.  doskonale położoną powłoką lakierniczą, dokładnie odwzorowaną fabryczną morką, skórką pomarańczy, specyficzną – inną dla każdej marki auta
3.  trwałością lakierowania – lakier nie odpadnie ani nic podobnego, nawet po paru latach
4.  naprawa lakiernicza wykonana w naszej lakierni jest widoczna tylko dla doświadczonych profesjonalistów z branży, osoba postronna nie pozna, że elementy były lakierowane

Chcesz naprawić swój samochód w naszym serwisie lakierniczym?
Zadzwoń: 509 350 745 (Warszawa), 728 359 779 (Białystok, Ełk).

… lub odwiedź stronęlikwidacja szkód komunikacyjnych By ułatwić Ci decyzję, oferujemy również bezgotówkowe rozliczenia szkód lakierniczych
naprawy lakiernicze, naprawa lakiernicza, naprawy lakiernicze warszawa, naprawa lakiernicza warszawa naprawa lakiernicza, naprawa lakiernicza warszawa, naprawy lakiernicze warszawa, naprawy lakiernicze naprawa lakiernicza, naprawa lakiernicza warszawa, naprawy lakiernicze warszawa, naprawy lakiernicze naprawa lakiernicza, naprawa lakiernicza warszawa, naprawy lakiernicze warszawa, naprawy lakiernicze naprawy bezgotówkowe, naprawy bezgotówkowe warszawa, bezgotówkowe naprawy lakiernicze warszawa
,,Po naszej naprawie kolor i struktura lakieru są idealnie dobrane i nie różnią się od fabrycznych w niczym, są też bardzo trwałe.”

 

Jakiego rodzaju uszkodzenia lakiernicze naprawiamy?
W samym 2011 roku trafiło do nas wiele samochodów, które wymagały poprawek lakierniczych z powodu drobnych uszkodzeń. Prezentowane zdjęcia to tylko wybrane z bazy naszego serwisu lakieniczego. Wszystkim przywróciliśmy pierwotny blask, kładąc idealnie dobrane kolory i tworząc powierzchnię jak fabryczna.

Dysponujemy lakierniami (kabinami lakierniczymi) z wysokiej półki pracujemy wyłącznie na lakierach wodnych, najbardziej nowoczesnych i jedynych legalnych. Nasi lakiernicy są doświadczeni w tym co robią od wielu lat. Uczniów na lakiernika lub praktykantów do przyuczenia zawodu dopuszczamy do trudnych prac dopiero, gdy posiądą odpowiednie umiejętności, co zazwyczaj staje się po ok. 5 latach intensywnego szkolenia w serwisie lakierniczym.

Dobry lakiernik zawsze jest poszukiwany – niezależnie czy mówimy o mieście Warszawa, czy innych miejscowościach. Wszystkie osoby posiadające samochody prawdopodobnie będą skazane na poszukiwanie takich specjalistów, jezeli ich pojazdy ulegną uszkodzeniu. Wysokiej jakości naprawy lakiernicze to właśnie te procesy, które pozwolą przywrócić auto do pierwotnego stanu sprzed naprawy, z naszego doświadczenia mogę polecić usługi wykonywane przez nas w mieście Warszawa, są na zdecydowanie porządnym poziomie. Niezbędność osób takich jak lakiernik sprawia, że zawód ten jest bardzo poszukiwany i ceniony, co na końcu z pewnością wpływa na cenę usługi, ale przede wszystkim na jej jakość. Na szczęście dostęp do zawodu jest otwarty, co doskonale wpływa na konkurencyjność cenową i jakościową.
Zadzwoń: 509 350 745 (Warszawa), 728 359 779 (Białystok, Ełk)

Doświadczony warsztat, zakład blacharski i lakierniczy zaprasza Klientów z Warszawy oraz dzielnic: Targówek, Utrata, Praga Północ, Bródno, Ząbki, Marki, Ustronie, Annopol, Żerań, Aleksandrów,Konstantynów, Białołęka, Brzeziny, Tarchomin, Grochów, Olszynka Grochowska, Gocław, Saska Kępa, Rembertów, Legionowo, Grodzisk,Praga Południe, Wawer, Anin, Międzylesie, Radość, Miedzeszyn, Falenica, Józefów, Otwock, Stara Miłosna, Wawrzyszew, Powązki, Jelonki, Koło, Wesoła, Jelonki, Sulejówek, Radzymin, Łomianki, Młociny, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Ochota, Okęcie, Mokotów, Wilanów,Ursynów, Natolin, Kabaty, Imielin, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Mysiadło, Pyry, Magdalenka, Janki, Raszyn, Piastów, Marymont, Piaski,Ulrychów, Muranów, Powiśle, Zielonka, Kobyłka, Wołomin na usługi wykonywane przez profesjonalnych blacharzy i lakierników samochodowych.