Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi

Standard szósty: usługi blacharsko lakiernicze naprawy nadwozi

Ten standard jest efektem pomysłów, które krystalizowały się w naszych umysłach ponad 20 lat temu. Wymieńmy to paru punktach:
1. Po pierwsze, pracujemy narzędziach i materiałach z najwyższej półki. Są o wiele droższe w zakupie niż te średnie czy najtańsza marketowa chińszczyzna, ale już na samym początku postawiliśmy sobie cel – albo robimy to najlepiej, albo odpuszczamy. Najlepsze urządzenia przekładają się na ich długotrwałość i solidność. Lubimy nimi pracować.
2. Po drugie – robimy dokładne oględziny samochodów, które mamy naprawiać – by w trakcie naprawy nie okazało się, że są jeszcze dodatkowe części, które należy wymienić. Oczywiście przy większych naprawach jest niemożliwym takie podejście, gdyż wtedy dopiero po rozebraniu wielu elementów może się okazać, że coś jeszcze jest uszkodzone, ale ta zasada sprawdza się w 85-90%, co nas w zupełności zadowala. Nasi Klienci dzięki temu oszczędzają czas.
3. Dopracowane procedury napraw blacharsko lakierniczych – to pozwala nam pracować szybko i sprawnie. Nie chodzi tylko o standard obiegu dokumentów i obsługi czyli ISO 9001:2000, ale także sporo naszych wewnętrznych procedur.
4. Dbamy o relacje długookresowe z naszymi Klientami, co oznacza, że można na nas polegać i słyszymy, dostrzegamy potrzeby naszych Klientów

Jest to standard, który sprawia, że istniejemy na rynku motoryzacyjnym od roku 1977!, co jest wynikiem najlepiej świadczącym, że nasze standardy działają.

 

 

Chcesz naprawić blacharsko swoje auto u nas? Zadzwoń: 509 350 745 (Warszawa), 728359779 (Białystok, Ełk)

lub odwiedź stronęzgłaszanie i likwidacja szkody Oferujemy usługi naszych profesjonalnych blacharzy i lakierników

naprawa blacharska, naprawa blacharska warszawa naprawa lakiernicza, naprawa lakiernicza warszawa naprawy bezgotówkowe, naprawy bezgotówkowe warszawa naprawa blacharsko lakiernicza, naprawy blacharsko lakiernicze naprawa blacharska, naprawa blacharska warszawa
…dobra naprawa blacharsko lakiernicza kończy się idealnie wyglądającym autem, bezpiecznym i wyglądającym jak fabryczne…


Czym powinny się charakteryzować dobrze wykonane naprawy blacharsko lakiernicze?
Powyższe i poniższe zdjęcia pochodzą tylko i wyłącznie z naszej firmowej bazy. Obrazują wykonane naprawy, a w szczególności : idealne spasowanie elementów, świetnie dobrane kolory o właściwej barwie, nasyceniu. Brak jakichkolwiek widocznych dla laika śladów naprawy. Czy chcesz mieć bardzo dobrze naprawione, bezpieczne auto?
naprawa blacharsko lakiernicza, naprawy blacharsko lakiernicze warszawa naprawa blacharska warszawa, naprawa blacharska opel, naprawa blacharska skoda naprawa lakiernicza, naprawa lakiernicza warszawa, naprawa lakiernicza opel, naprawa lakiernicza toyota naprawa nadwozi, naprawa nadwozi ford, naprawa nadwozi toyota, naprawa nadwozi skoda naprawa powypadkowa skoda, naprawa powypadkowa ford, naprawa powypadkowa fiat
Idealnie dopasowane (spasowane) elementy nadwozia, linie jak fabryczne, szczeliny dokładnie takie, jakie powinny być.

naprawa powypadkowa mazda, naprawa powypadkowa audi, naprawa mazda, naprawa audi naprawy bezgotówkowe, naprawy bezgotówkowe warszawa naprawy blacharskie, naprawy blacharskie warszawa, naprawy blacharskie suzuki, naprawy blacharskie mitsubishi, naprawy blacharskie subaru naprawy blacharskie, naprawy blacharskie warszawa, naprawy blacharskie audi, naprawy blacharskie opel naprawy blacharsko lakiernicze, naprawy blacharsko lakiernicze, naprawy lakiernicze ford, naprawy lakiernicze skoda
W wysokich jakościowo naprawach blacharskich i lakierniczych nie ma miejsca na kompromisy. Tak jak u nas.

naprawy lakiernicze, naprawy lakiernicze fiat, naprawy lakiernicze warszawa, naprawy lakiernicze fiat warszawa naprawy lakiernicze, naprawy lakiernicze skoda, naprawy lakiernicze warszawa, naprawy lakiernicze skoda warszawa Naprawy nadwozi, naprawy nadwozi mitsubishi, naprawy nadwozi subaru naprawy powypadkowe, naprawy powypadkowe bmw, naprawy powypadkowe warszawa, naprawy powypadkowe ford naprawy powypadkowe, naprawy powypadkowe skoda, naprawy powypadkowe warszawa, naprawy powypadkowe ford
W każdym kraju naprawy blacharsko lakiernicze są niezbędne do utrzymania całego parku samochodów w dobrym i bezpiecznym stanie. Wydaje się, że na szczycie miast, w których takie naprawy są potrzebne są największe stolice, takie jak Warszawa. Usługi z tego zakresu są wykonywane przez osoby z zawodu blacharz i lakiernik, czyli zajmujących sie blacharstwem i lakiernictwem samochodowym. Osoby te są wspierane technologiami koncernów lakierniczych oraz firm produkujących różnorodne specjalistyczne narzędzia do napraw blacharskich – siedziby wielu takich firm znajdziemy w mieście Warszawa. Dwadzieścia lat temu technologie były nieco odmienne, jednak sam proces polega na podobnych czynnościach wykonywanych w firmie napraw nadwozi samochodowych.