Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Zgłaszanie szkód komunikacyjnych

Standard czwarty: zgłaszanie szkód komunikacyjnych

Szkody blacharsko lakiernicze można zgłaszać w wybranych warsztatach bezpośrednio, bez potrzeby oględzin dokonywanych przez rzeczoznawcę firmy ubezpieczeniowej. Standard ten jest bezpośrednio związany z wiarygodnym postrzeganiem firmy naprawczej przez ubezpieczyciela. Jasnym jest, że powierzenie zgłaszania szkód komunikacyjnych (czy z autocasco, czy z oc sprawcy) warsztatowi wiąże się z pewnego rodzaju odpowiedzialnością, którą musi cechować się zakład blacharsko lakierniczy, w którym można zgłosić szkodę. Przedstawiciel takiego warsztatu przejmuje na siebie część obowiązków likwidatora i rzeczoznawcy.

Osoba zgłaszająca szkodę bezpośrednio w warsztacie oszczędza czas:
1. nie musi czekać na rzeczoznawcę z firmy ubezpieczeniowej (chyba, że szczególne warunki OWU mówią inaczej)
2. nie czeka na wynik oględzin w postaci kalkulacji/protokołu oględzin
3. wszystkie formalności załatwia w jednym miejscu (bez konieczności jeżdżenia do ubezpieczyciela)

Chcesz zgłosić szkodę komunikacyjną ? Zapraszamyzadzwoń: INFOLINIA tel. 509 350 745. W zakresie zgłaszania szkód bezpośrednio u nas zaufali nam wiodący ubezpieczyciele (pozostali albo nie oferują zgłoszenia szkody w warsztatach, albo nie wybraliśmy ich jako partnerów do zgłaszania szkód – choć oczywiście prowadzimy naprawy i rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi).

Druki i kontakty znajdziesz w dziale : druki i formularze do szkód komunikacyjnych

 

Poznaj standard naszych napraw nadwozi samochodowych

.