Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

ASO Mazda

Mazdy słyną z bezawaryjności – nie oznacza to jednak, że auta tej marki nie odwiedzają warsztatu. Czasami konieczne jest wykonanie drobnych napraw lub przeprowadzenie okresowego przeglądu. Wtedy najlepszym miejscem, do którego można się udać jest ASO Mazdywarsztat zorientowany na konkretną markę i przygotowany do wykonania wszelkich czynności obsługowych niezbędnych do zachowania oraz przywrócenia sprawności autom marki Mazda.

ASO Mazda Gołembiewscy - ASO Warszawa, Białystok, Ełk

ASO Mazda – dlaczego warto?

Najważniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na serwisowanie Mazdy w autoryzowanej stacji jest rzetelność i profesjonalna obsługa oraz utrzymanie wartości samochodu. Warsztatów samochodowych jest mnóstwo, ale większość z nich nie jest w stanie zapewnić kompleksowej obsługi – ASO Mazdy daje pewność, że wszelkie usługi wykonane zostaną zgodnie z zaleceniami producenta, zapewniając bezpieczeństwo, trwałość i zachowanie gwarancji na pojazd.

Dodatkową zaletą korzystania z usług ASO Mazda jest zachowanie wysokiej wartości auta. Mazda legitymująca się kompletną książką serwisową i naprawiana z użyciem oryginalnych części osiąga w odsprzedaży znacznie lepsze ceny, niż auta obsługiwane w przypadkowych warsztatach. Różnica sięgać może nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych.

Dostęp do oryginalnych części, nowoczesny park maszynowy przystosowany do obsługi konkretnej marki, doświadczony zespół mechaników i pewność fachowej obsługi to atuty, które zapewnić może tylko ASO Mazdy. Warszawa obfituje w duży wybór mniejszych i większych warsztatów samochodowych, ASO Mazda – Gołembiewscy zapewnić może najwyższe standardy obsługi, krótki czas realizacji zleceń i przyjazną klientowi atmosferę.

ASO Mazda Warszawa – kompleksowa obsługa każdej Mazdy

W Autoryzowanej Stacji Obsługi Gołembiewscy wykonać można wszelkie remonty i czynności serwisowe. Tutaj dokonywane są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne silnika, zawieszenia i nadwozia. Doświadczeni blacharze i lakiernicy do dyspozycji mają najnowocześniejsze urządzenia, ekologiczne komory lakiernicze i system komputerowego doboru lakierów.

W ASO Mazda wykonać można:

– przegląd okresowy
– nabicie klimatyzacji
– przyciemnianie szyb
– diagnostykę komputerową
– badanie geometrii zawieszenia
– antykorozyjne zabezpieczenie podwozia
– wyciszenia auta.
Te oraz wiele innych usług pozwolą zachować auto w pełnej sprawności, poprawić komfort użytkowania i bezpiecznie poruszać się po drogach swoim ulubionym autem.

Załoga warsztatu Gołembiewscy – ASO Mazda Warszawa zaprasza do kontaktu, odwiedzin i skorzystania z profesjonalnych usług.
Gdzie nas znaleźć?

ASO Mazda WARSZAWA +48 22 77 33 884 lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl
Oraz
ASO Mazda BIAŁYSTOK (85) 74 74 371 ; ul. Gen. Maczka 136. Adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl
ASO Mazda EŁK (87) 734 50 04 ; ul. Suwalska 88. Adres mailowy: serwis.elk (at) mazda-dealer.pl

ASO Mazda Gołembiewscy - Warszawa, Ełk, Białystok