ASO Mazda

Mazdy słyną z bezawaryjności – nie oznacza to jednak, że auta tej marki nie odwiedzają warsztatu. Czasami konieczne jest wykonanie drobnych napraw lub przeprowadzenie okresowego przeglądu. Wtedy najlepszym miejscem, do którego można się udać jest ASO Mazdywarsztat zorientowany na konkretną markę i przygotowany do wykonania wszelkich czynności obsługowych niezbędnych do zachowania oraz przywrócenia sprawności autom marki Mazda.

ASO Mazda Gołembiewscy - ASO Warszawa, Białystok, Ełk

ASO Mazda – dlaczego warto?

Najważniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na serwisowanie Mazdy w autoryzowanej stacji jest rzetelność i profesjonalna obsługa oraz utrzymanie wartości samochodu. Warsztatów samochodowych jest mnóstwo, ale większość z nich nie jest w stanie zapewnić kompleksowej obsługi – ASO Mazdy daje pewność, że wszelkie usługi wykonane zostaną zgodnie z zaleceniami producenta, zapewniając bezpieczeństwo, trwałość i zachowanie gwarancji na pojazd.

Dodatkową zaletą korzystania z usług ASO Mazda jest zachowanie wysokiej wartości auta. Mazda legitymująca się kompletną książką serwisową i naprawiana z użyciem oryginalnych części osiąga w odsprzedaży znacznie lepsze ceny, niż auta obsługiwane w przypadkowych warsztatach. Różnica sięgać może nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych.

Dostęp do oryginalnych części, nowoczesny park maszynowy przystosowany do obsługi konkretnej marki, doświadczony zespół mechaników i pewność fachowej obsługi to atuty, które zapewnić może tylko ASO Mazdy. Warszawa obfituje w duży wybór mniejszych i większych warsztatów samochodowych, ASO Mazda – Gołembiewscy zapewnić może najwyższe standardy obsługi, krótki czas realizacji zleceń i przyjazną klientowi atmosferę.

ASO Mazda Warszawa – kompleksowa obsługa każdej Mazdy

W Autoryzowanej Stacji Obsługi Gołembiewscy wykonać można wszelkie remonty i czynności serwisowe. Tutaj dokonywane są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne silnika, zawieszenia i nadwozia. Doświadczeni blacharze i lakiernicy do dyspozycji mają najnowocześniejsze urządzenia, ekologiczne komory lakiernicze i system komputerowego doboru lakierów.

W ASO Mazda wykonać można:

– przegląd okresowy
– nabicie klimatyzacji
– przyciemnianie szyb
– diagnostykę komputerową
– badanie geometrii zawieszenia
– antykorozyjne zabezpieczenie podwozia
– wyciszenia auta.
Te oraz wiele innych usług pozwolą zachować auto w pełnej sprawności, poprawić komfort użytkowania i bezpiecznie poruszać się po drogach swoim ulubionym autem.

Załoga warsztatu Gołembiewscy – ASO Mazda Warszawa zaprasza do kontaktu, odwiedzin i skorzystania z profesjonalnych usług.
Gdzie nas znaleźć?

ASO Mazda WARSZAWA +48 22 77 33 884 lub odwiedzając nasz serwis mechaniczny – Warszawa, ul. św. Wincentego 92. Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl
Oraz
ASO Mazda BIAŁYSTOK (85) 74 74 371 ; ul. Gen. Maczka 136. Adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl
ASO Mazda EŁK (87) 734 50 04 ; ul. Suwalska 88. Adres mailowy: serwis.elk (at) mazda-dealer.pl

ASO Mazda Gołembiewscy - Warszawa, Ełk, Białystok