Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Autoryzowany serwis Mazda

Autoryzowany serwis Mazda Gołembiewscy to znacznie więcej niż tylko profesjonalna stacja obsługi. To miejsce, w którym każdy fan marki Mazda znajdzie pomoc prawdziwych fachowców i pasjonatów.

 

Autoryzowany serwis Mazda

 

W tej pracy liczy się nie tylko dobrze wyposażony warsztat – oferowanie kompleksowych usług wymaga talentu, doświadczenia, zaangażowania i uczciwego podejścia do klienta. A to wszystko zapewnia właśnie Autoryzowany Serwis Mazda Gołembiewscy. Do dyspozycji klientów oddany został specjalistyczny warsztat oraz pomoc wykwalifikowanych mechaników, blacharzy i lakierników, którzy specjalizują się w naprawach, remontach i przeglądach aut marki Mazda.

Autoryzowany serwis Mazda ma w swojej ofercie:

 • profesjonalny serwis gwarancyjny aut marki Mazda
 • naprawy blacharskie i lakiernicze
 • renowację powłok lakierniczych
 • naprawy pogwarancyjne samochodów Mazda
 • diagnostykę komputerową
 • sprawdzanie geometrii podwozia
 • czynności obsługowe, wymianę filtrów i płynów.

 

Sprawdź ofertę!

 

A wszystko to w przyjemnej atmosferze i bez żadnych komplikacji. Serwis gwarantuje szybką i sprawną obsługę, doradztwo oraz pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z odszkodowaniami.

Autoryzowany Serwis Mazda Warszawa zapewnia także możliwosć skorzystania z samochodów zastępczych, bezgotówkową likwidację szkód oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych Mazda.


Autoryzowany serwis Mazda, Warszawa, Wankla


Zajmuje się każdym typem aut marki Mazda – również tych wyposażonych w silniki Wankla. Profesjonalny zespół doświadczonych specjalistów szybko zlokalizuje usterkę, zaproponuje najlepszy sposób naprawy i doprowadzi auto do idealnego stanu.

Dlaczego warto wybrać właśnie autoryzowany serwis Mazdy?

Korzystanie z autoryzowanych stacji obsługi Mazda to gwarancja, że samochód trafi w ręce odpowiedzialnych specjalistów, którzy cenią czas i pieniądze klienta. Do napraw wykorzystane zostaną jedynie oryginalne części zamienne wysokiej jakości oraz markowe środki eksploatacyjne. Tylko tutaj na usługi udzielana jest gwarancja, a wszystkie naprawy zapewnią pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Na swoim wozie nie warto oszczędzać – tylko autoryzowany serwis Mazda da pewność, że z wozem jest wszystko w porządku. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.