Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

MINI

Profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe MINI

Oferujemy profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, prestiżowych aut marki MINI. Specjalizujemy się w naprawach blacharskich i lakierniczych samochodów z wysokiej półki, marek należących do koncernu BMW.

Usługi blacharstwa i lakiernictwa nasz warsztat świadczy od 1977 roku, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w profesjonalnej powypadkowej naprawie samochodów osobowych. Oferujemy perfekcyjne lakierowanie auta i bardzo dokładne spasowanie wszystkich elementów nadwozia, w celu nadania pojazdowi eleganckiego, fabrycznego wyglądu – bez cienia naprawy. Stworzyliśmy wewnętrzne, wieloetapowe systemy kontroli jakości, pozwalające na wykonywanie napraw najwyższej jakości, na przestrzeni dziesięcioleci.


Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa),
728 359 779 (Białystok, Ełk).

Więcej na temat naszych godnych zaufania, wysokich standardów, przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

Historia marki MINI

Przyczyną powstania samochodów Mini jest kryzys paliwowy, związany z konfliktem militarnym na bliskim wschodzie i zablokowaniem kanału sueskiego. Groźba wprowadzenia przez rząd brytyjski reglamentacji paliwa, sprawia że inżynier Alec Issigonis wpada na pomysł stworzenia niewielkiego, małolitrażowego samochodu. Zatrudniony przez British Motor Corporation zyskuje akceptację przełożonych i już dwa lata później, do seryjnej produkcji trafia pojazd o mocy 34km, mogący pomieścić cztery osoby. Pierwsze Mini wyjeżdża z taśmy w 1959 roku i od razu zachwyca doskonałymi właściwościami jezdnymi, a dzięki wsparciu marketingowemu takich sław jak The Beatles czy Queen, w krótkim czasie osiąga ogromną popularność i sympatię ludzi.

Wielki potencjał auta dostrzegają rajdowcy i kilka lat później Mini odnośni ogromne sukcesy w rajdach samochodowych, trzykrotnie zwyciężając w słynnym Rajdzie Monte Carlo (1964, 1965, 1967). Marka wygrywa także rajd w 1966 roku, jednak zostaje zdyskwalifikowana przez francuskich sędziów pod pretekstem niewłaściwych reflektorów, co staje się wielkim skandalem, gdyż gospodarze nie mogąc znieść trzeciego z rzędu zwycięstwa Brytyjczyków, przez wiele godzin szukają pretekstu.

Rok 2000 to przejęcie marki przez koncern BMW, który zachowując jej najważniejsze cechy, dokonuje unowocześnienia aut MINI, czyniąc je bardzo komfortowymi i prestiżowymi.

Aktualnie sprzedawane modele MINI:

 • MINI
 • MINI CABRIO
 • MINI CLUBMAN
 • MINI COUNTRYMAN
 • MINI JOHN COOPER WORKS
 • MINI MINIMALISM
 • MINI ALL4
 • MINI COOPER SD
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść