Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Saab

Profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Saab

Zapraszamy na profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, wszystkich posiadaczy aut szwedzkiej marki Saab. Oferujemy blacharstwo i lakiernictwo samochodowe wysokiej jakości, świadczone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa),
728 359 779 (Białystok, Ełk).


Blacharstwem i lakiernictwem samochodowym zajmujemy się na wysokim poziomie od ponad 30 lat, dlatego nasz warsztat blacharsko lakierniczy, posiada bardzo duże doświadczenie w powypadkowej naprawie aut. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem, oraz wysokiej klasy specjalistami, co pozwala nam na bardzo dokładne dokonywanie, nawet najtrudniejszych napraw. W razie potrzeby oferujemy ekspresowy tryb naprawy – przy zachowaniu jej wysokiej jakości, oraz w większości przypadków, na jej czas, auto zastępcze.

Malowanie auta Saab Lakierowanie błotnika biały kolor Saab

…przykłady doskonale wykonanych przez nas prac lakierniczych…

Więcej o naszych standardach, przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

Historia marki Saab.

W 1937 roku powstaje szwedzka firma Saab, która do czasu zakończenia drugiej wojny światowej zajmuje się produkcją lotniczą na potrzeby armii. Kiedy kończy się popyt na samoloty, powstaje prototyp samochodu osobowego Saab 92, a trzy lata później rozpoczyna się jego produkcja. Auto posiada dwucylindrowy silnik i dysponuje mocą 25km, oraz posiada standardowo zamontowaną klatkę bezpieczeństwa, na które firma w całej swojej historii kładzie bardzo duży nacisk. W kolejnych modelach tej marki widać wyraźny wpływ doświadczeń lotniczych, co objawia się w charakterystycznych, opływowych kształtach karoserii. Saab od początku swojej historii motoryzacyjnej produkuje auta szybkie i nowoczesne, odnosząc znaczne sukcesy w rajdach samochodowych, wygrywając między innymi słynny Rajd Monte Carlo, oraz Rajd Finlandii.

Aktualnie sprzedawane modele Saab:

 • Saab 9-3 SportSedan
 • Saab 9-3 Kabriolet
 • Saab 9-3 SportKombi
 • Saab 9-3X
 • Saab 9-4X
 • Nowy Saab 9-5 Sedan


Szwedzkie samochody SAAB mają wielu miłośników – solidne, eleganckie i wygodne auta tej marki uznawane są za synonim luksusu i dobrego gustu. Nic więc dziwnego, że w przypadku kolizji, stłuczki lub uszkodzenia lakieru, każdy posiadacz samochodu SAAB szuka miejsca, gdzie naprawą zajmie się profesjonalny lakiernik samochodowy SAAB i doświadczony blacharz samochodowy SAAB. Nie trzeba szukać daleko – w naszych warsztatach znaleźć można pomoc właśnie takich fachowców.

Oferujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze SAAB – nasi pracownicy znają szwedzkie marki bardzo dobrze i potrafią przywrócić im pierwotny blask. Zadrapania, wgniecenia, uszkodzenia lakieru – żadna naprawa nie jest nam obca.

Kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem, oferując:

 • Lakierowanie samochodu SAAB
 • Naprawy blacharskie SAAB
 • Naprawy powypadkowe SAAB
 • Warszawa, Ełk i Białystok to miasta, w których znaleźć można nasze warsztaty – przez sześć dni w tygodniu można uzyskać tu pomoc i oddać swój samochód do fachowej naprawy. Ile kosztuje usługa blacharska w przypadku samochodu SAAB? Cennik napraw zależny jest od rodzaju i rozległości uszkodzeń i koszt pracy ustalany musi być indywidualnie – wystarczy przyjechać do oddziału, a nasz pracownik przeprowadzi bardzo dokładne oględziny, po czym przedstawi atrakcyjną ofertę. Istnieje także możliwość gotówkowego lub bezgotówkowego rozliczenia szkód – nasz warsztat współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi.

  Naprawy lakiernicze i blacharskie SAAB przeprowadzamy szybko i fachowo – mamy duże doświadczenie ze szwedzkimi markami, mogąc dzięki temu zagwarantować najwyższy standard obsługi. Każdy wyjeżdża od nas zadowolony, chwaląc trwałość, jakość i dbałość o najmniejszy detal.

   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść