Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Seat

Profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze Seat.

Zapraszamy na profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze wszystkich typów hiszpańskich samochodów marki Seat. Gwarantujemy szybką i bezgotówkową naprawę pojazdu z możliwością zgłoszenia szkody na miejscu. Dzięki sprawnym procedurom współpracy z firmami ubezpieczeniowymi zaoszczędzisz czas i niepotrzebne nerwy, oddając swój samochód w ręce doświadczonych fachowców, działających na rynku napraw powypadkowych od 1977 roku.

…powyższe zdjęcia to tylko przykłady świetnie wykonanych prac blacharskich na samochodach marki Seat. Idealnie spasowane szczeliny między elementami to nasza wizytówka …

Masz jakieś pytania? Zadzwoń, przekonaj się o naszym profesjonaliźmie i kompleksowej obsłudze :

(Warszawa – warsztat blacharsko-lakierniczy),509 350 745
(Białystok, Ełk – warsztat blacharsko-lakierniczy) 728 359 779

 

Profesjonalna naprawa blacharska hiszpańskiej marki Seat, największego koncernu samochodowego VAG – Volkswagen Audi Group.

Twoje auto marki Seat uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Elementy blacharskie uległy odkształceniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się marką Seat od wielu lat. U nas znajdziesz pomoc u specjalistów takich jak: blacharz samochodowy Seat, lakiernik samochodowy Seat. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Seat,  naprawy blacharskie Seat, naprawy powypadkowe Seat. Wszystkie naprawy lakiernicze realizujemy w profesjonalnej lakierni samochodowej, w której znajduje się profesjonalna komora lakiernicza.

Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym hiszpańskiego producenta Seat należy do drogich napraw?

Cennik blacharstwo lakiernictwo Seat zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Seat, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Seat. Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki Seat. Skontaktuj się z nami już dziś,fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu. Nasze usługi realizujemy w trzech lokalizacjach w całym kraju – Warszawa, Białystok ,Ełk.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Seat jest jakość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się właśnie nam zaufać.Historia marki Seat:

Seat to hiszpańska marka samochodów osobowych, która powstała w celu zmotoryzowania kraju, podobnie jak w swoim czasie uczynił to Fiat we Włoszech. Nieprzypadkowo też pierwszą firmą samochodową z jaką współpracują Hiszpanie, jest właśnie Fiat. Ale od początku. Przedsiębiorstwo Seat, czyli Sociedad Española de Automobiles de Turismo, zostaje założone w 1950 roku i tworzy je Narodowy Instytut Przemysłu, korporacja dgfev online casino sześciu banków, oraz włoski Fiat. Początkowo jedna z najmłodszych europejskich marek samochodowych produkuje auta na licencji Fiata. Pierwszym modelem marki jest Seat 1400, zbudowany na bazie Fiata 1400, dysponujący silnikiem o mocy 44 koni mechanicznych, który rozpędza auto niemal do 120 km/h. Wielką popularność wśród Hiszpanów zdobywa jednak w latach sześćdziesiątych, prosty w konstrukcji i tani w wykonaniu Seat 600, posiadający motor o mocy zaledwie 22 km. tokelau mapa interaktywna W 1981 roku w wyniku licznych nieporozumień rozchodzą się drogi Fiata i Seata, a zaledwie rok później Hiszpanie rozpoczynają współpracę z Volkswagenem, który w 1986 roku dokonuje zakupu 51% akcji spółki, by cztery lata później zdobyć niemal całościowy pakiet. Pierwszym autem powstałym po wejściu marki do grupy Volkswagena jest Seat Toledo, produkowany od 1991 roku.

Lista aktualnie sprzedawanych modeli:

Seat Ibiza, Seat Ibiza SC, Seat Ibiza ST, Seat Leon, Seat Altea, Seat Altea XL, Seat Altea FREETRACK, Seat Exeo, Seat Exeo ST, Nowy Seat Alhambra.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść