Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Blacharz samochodowy

Dobry blacharz samochodowy to znacznie więcej, niż tylko rzemieślnik z odpowiednim zapasem wiedzy teoretycznej.

BLACHARZ SAMOCHODOWY AUDI WARSZAWA, LAKIERNIK SAMOCHODOWY AUDI BIAŁYSTOK

Zatrudnieni w naszych warsztatach profesjonaliści to ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, którzy dodatkowo mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem zawodowym i szczerą pasją motoryzacyjną. Doskonały mariaż wiedzy, długiej praktyki i talentu, to najlepsze, co zaoferować może wysokiej klasy blacharz samochodowy. Białystok, Ełk i Warszawa – to miasta, w których znaleźć można nasze warsztaty oraz specjalistów, którzy zapewnią najwyższe standardy obsługi.

 

Lakierowanie samochodu Mazda?
By powierzyć nam naprawy blacharskie Mazdy, zadzwoń pod nr tel.
Warszawa: 509 350 745 (lakiernik, blacharz Mazda Warszawa)
Białystok: (85) 74 74 371 (lakiernik, blacharz Mazda Białystok)
Ełk: (87) 734 50 04
 (lakiernik, blacharz Mazda Ełk)

 

Gdy potrzebny jest naprawdę profesjonalny blacharz samochodowy, nasza oferta będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zaawansowany park maszynowy, nowoczesne techniki napraw i dbałość o detale – to wszystko oferują nasze warsztaty. Idealnie wyprowadzone powierzchnie blach, doskonałe spasowanie elementów, wieloetapowa kontrola jakości i bardzo duże doświadczenie w branży, to atuty, które pozwalają spełniać nam wszelkie oczekiwania klientów.

Co jeszcze zapewnia profesjonalny blacharz samochodowy? Cennik gwarantujący koszt naprawy o doskonałym stosunku do jakości, możliwość bezgotówkowej likwidacji szkód i gwarancję na wykonane usługi.

 

Blacharz samochodowy Warszawa, Białystok i Ełk

 

Nie warto szukać innych specjalistów, gdy dostępny jest tak profesjonalny blacharz samochodowy. Warszawa, Białystok i Ełk – tutaj pracują nasi specjaliści, gotowi w każdej chwili zająć się Twoim autem. Najlepszą reklamą naszych warsztatów są bardzo wysokie oceny i pozytywne opinie naszych klientów. Naszym celem jest ciągły rozwój i zapewnienie usług na najwyższym poziomie – działamy od 1977 roku, realizując tę misję i utrzymując pozycję niekwestionowanego lidera w branży blacharsko-lakierniczej.

 

Zobacz też:

Lakiernictwo Samochodowe

 

BLACHARZ LAKIERNIK BLACHARSTWO LAKIERNICTWO OPEL BLACHARSTWO WARSZAWA, BLACHARSTWO PORSCHE BIAŁYSTOK WARSZAWA

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Mazda, ale zajmujemy się także innymi markami. Chcesz mieć pewność, że Twoim wozem zajmie się uczciwy i rzetelny blacharz samochodowy? Białystok, Ełk i Warszawa – tu nas znajdziesz!

Serdecznie zapraszamy do wizyty, zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do wciąż rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!