Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Dobry mechanik – warsztaty Gołembiewscy ASO Mazda

Dobry mechanik to prawdziwy skarb, gdy potrzebne jest lakierowanie samochodu, wymiana opon zimą lub rzetelny elektryk samochodowy. Warszawa jest miastem, w którym ze znalezieniem najlepszych fachowców nie ma problemu, gdyż działa tu warsztat Gołembiewscy.

Wysoka jakość usług, najnowocześniejszy sprzęt i ogromne doświadczenie sprawiają, że jest to firma ceniona przez kierowców. Każdy posiadacz samochodu znajdzie tu możliwość wykonania profesjonalnych napraw blacharskich, lakierniczych i mechanicznych. Warsztat Gołembiewscy cenią szczególnie miłośnicy i posiadacze aut marki Mazda, gdyż działa tutaj Autoryzowany Serwis Mazda, w którym wykonać można profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, polakierować samochód, dokonać fachowego przeglądu oraz zakupić nowy albo używany pojazd.

Warsztat wykonuje zlecenia wszelkiego rodzaju i odwiedzić go można zarówno w przypadku, gdy konieczne jest pomalowanie zarysowanego elementu karoserii, jak i w przypadku gdy potrzebna jest szybka wymiana sprzęgła. Cena w stosunku do jakości prezentuje się bardzo atrakcyjnie, dzięki czemu grono zadowolonych klientów nieustannie rośnie. Jedną z największych zalet tego warsztatu jest kompleksowość usług, dzięki czemu przyjechać można tutaj z dowolną usterką.

Profesjonalizm, uczciwość, bardzo krótkie terminy oczekiwania i przyjemna obsługa sprawiają, że warsztat Gołembiewscy może się pochwalić najwyższym standardem usług i zaufaniem klientów. Wielu właścicieli aut poszukując dobrego warsztatu nie zastanawia się bowiem ile kosztuje wymiana oleju czy wymiana opon. Cena nie jest bowiem tak ważna jak jakość. Skorzystanie z pomocy warsztatu Gołembiewscy to gwarancja, że naprawa wykonana zostanie w profesjonalnie. Trwałość, bezpieczeństwo i dbałość o detale to atuty, na których zbudowana została ta wyjątkowa marka.

Ogromne doświadczenie zatrudnionych mechaników, lakierników i blacharzy sprawia, że wiek i typ auta nie mają znaczenia. Nowoczesna Mazda CX5, sportowe auto sprowadzone z USA czy wygodny SUV z napędem 4×4 – każde auto doprowadzone zostanie tu do doskonałego stanu.