Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Alfa Romeo

Lakierowanie samochodu Alfa Romeo.

Zapraszamy na naprawy powypadkowe wszystkich modeli samochodów osobowych, należącej do koncernu Fiata włoskiej marki – Alfa Romeo. Specjalizujemy się w naprawach modeli o sportowej charakterystyce nadwozia, przywracając im nienaganny wygląd i dawną elegancję. Bardzo lubimy te włoskie samochody szczególnie dziś wyróżniające się wysmakowanym, sportowym wyglądem, dlatego nasz warsztat blacharsko lakierniczy dołoży wszelkich starań, by przywrócić Twojej Alfie Romeo doskonały wygląd karoserii.

Powypadkowej naprawy nadwozia dokonamy w możliwie najkrótszym czasie, gwarantując najwyższą jakość wykonanej usługi. Likwidacją szkód komunikacyjnych zajmujemy się od 1977 roku, dlatego nasi lakiernicy to doświadczeni specjaliści, znakomicie znający swój fach.

Oferujemy zgłaszanie szkód komunikacyjnych na miejscu dla firm takich jak
Allianz, Aviva, Benefia, Generali, Hestia, Link 4, PZU, Warta, Uniqa.
Bezgotówkowe rozliczenie szkody zrobimy dla takich firm jak
AIG, ALD, Allianz, Athlon, April, Aviva, Avus, AXA Direct, Benefia, Breubezpieczenia, Chartis, Compensa, Concordia, Dynafleet, Europa, Greenval, Gefco, Grupama, Generali, HDI, Ergo Hestia, Interprofmax, Interrisk, Liberty Direct, Link 4, Nemu, Netplan, MTU, TUW Pocztowe, TUW, Pbuk, Primecar, PTU, PZM, PZU, Raf, Reso, Uniqa, UFG, Warta.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
(Warszawa – warsztat blacharsko-lakierniczy),509 350 745
(Białystok, Ełk – warsztat blacharsko-lakierniczy) 728 359 779

Jaki zakres usług wykonujemy dla właścicieli aut Alfa Romeo
– naprawy blacharsko lakiernicze
– likwidację szkód komunikacyjnych z rozliczeniami bezgotókowymi
– wynajem aut zastępczych przy okazji szkody
– ubezpieczenia pakietowe
– polerowanie aut
– ochrona lakieru
– usuwanie wgnieceń bez lakierowania
– szybki serwis klimatyzacji
– przyciemnianie szyb
– antykradzieżowe znakowanie aut mikrocząsteczkami
– wyciszanie samochodów
– wymianę opon i kół
– antykorozyjne zabezpieczenia podwozia
– diagnostykę komputerową
– geometrię kół, ustawianie zbieżności


Historia marki Alfa Romeo.

W 1906 roku Alexandre Darracq zakłada w Neapolu firmę Societa Anonima Italiana Darrcq, mającą zajmować się produkcją samochodów. Po krótkim czasie zostaje ona przeniesiona do Mediolanu i przejęta przez miejscowych przedsiębiorców, którzy zmieniają jej nazwę na Anonima Lombarda Fabbrica di Automobili – ALFA. W tym czasie powstaje logo marki, posiadające do dnia dzisiejszego wspólny element z herbem mediolańskiego klubu AC Milan, w postaci czerwonego krzyża. Pierwszym modelem marki jest Alfa 24 HP, dysponująca silnikiem o mocy 42 koni mechanicznych, osiągająca prędkość około 115 km/h. Podczas pierwszej wojny światowej firma produkuje głównie na potrzeby militarne wojska. W 1915 roku przedsiębiorstwo kupuje przemysłowiec Nicola Romeo, zmieniając jego nazwę na znaną do dziś Alfa Romeo. Marka po zakończeniu wojny tworzy głównie nowoczesne samochody sportowe i z sukcesami bierze udział w rajdach, dzięki takim kierowcom jak Enzo Ferrari. W 1932 roku właścicielem Alfa Romeo staje się państwo włoskie, po czym beste online casino następuje całkowite oficjalne wycofanie z rajdów, a auta marki ścigają się jako Ferrari. Rozpoczyna się też produkcja samochodów ciężarowych, a nawet autobusów czy trolejbusów. W 1986 roku przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez koncern Fiata. W 1998 roku Alfa Romeo 156 zdobywa tytuł samochodu roku, a Alfa Romeo 147 zostaje samochodem roku 2001. Rok 2006 to nagroda Cabrio of The Year dla modelu Spider.

Lista aktualnie sprzedawanych modeli:

Alfa Romeo MiTo – sportowe, kompaktowe auto miejskie
Alfa Romeo Giulietta – pięć gwiazdek w teście bezpieczeństwa EURO NCAP 2010
Alfa Romeo 159 – moc i elegancja w jednym
Alfa Romeo 159 Sportwagon – stylowe kombi, mogące pochwalić się dużą ładownością i sportowymi osiągami
Alfa Romeo 8C – sportowe Coupe dla wymagających
Alfa Romeo 8C Spider – wersja cabrio z odkrytym nadwoziem

Brałeś udział w kolizji lub Twoje Alfa Romeo uległo uszkodzeniu?
Potrzebna jest profesjonalna naprawa blacharska Alfa Romeo.

W naszym zakładzie blacharsko lakierniczym współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak: blacharz samochodowy Alfa Romeo, lakiernik samochodowy Alfa Romeo. Każda z osób pracujących u nas w lakierni to doświadczone osoby które mają styczność z marką Alfa Romeo od wielu lat.
Lakierowanie samochodu Alfa Romeo czy naprawy blacharskie Alfa Romeo, naprawy powypadkowe Alfa Romeo realizujemy w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk. Wszyskie naprawy lakiernicze realizowane są w komorze lakierniczej – co jest oznaką profesjonalnej lakierni samochodowej.

LAKIEROWANIE SAMOCHODU ALFA ROMEO

Czy prace z zakresu lakiernictwo samochodowe w profesjonalnym zakładzie blacharko lakierniczym Alfa Romeo należą do drogich?

Blacharstwo i lakiernictwo Alfa Romeo ma cennik zależny od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Alfa Romeo, kończąc na stopniu zaawansowania naprawy blacharskiej Alfa Romeo. Warto wcześniej pokazać nam swoje Alfa Romeo, wtedy podamy szczegółowe ceny napraw blacharskich i lakierniczych.

Dlaczego dobrze wykonana blacharka samochodowa Alfa Romeo daje właścicielowi same korzyści?

Naprawa lakiernicza Alfa Romeo, która jest dobrze wykonana, nawet jeżeli były to naprawy powypadkowe wykonane przez warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa, Białystok – nie tylko zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ale też pozwala utrzymać wysoką cenę auta przy odsprzedaży, co ma niebagatelne znaczenie. Dlatego polecamy nasze usługi blacharskie.

BLACHARZ LAKIERNIK SAMOCHODOWY ALFA ROMEO WARSZAWA BIAŁYSTOK

Jakie są podstawy lakiernictwa samochodowego? Na co zwrócić uwagę wybierając usługi lakiernicze – czy cennik jest najważniejszy? Co wyróżnia dobrze wykonane usługi lakiernicze?

Podstawa pracy lakiernika samochodowego to nie tylko lata doświadczenia i przechodzenie kolejnych szczebli kariery zawodowej – zawód taki jak lakiernik samochodowy to praca mająca u podstaw wielką dbałość o szczegóły i chęć do uczenia się nowych umiejętności – nie tylko w większych miastach jak Warszawa, ale i mniejszych jak Białystok, Ełk. Lakierowanie samochodów Alfa Romeo wykonane przez profesjonalne lakiernie samochodowe wykonujące profesjonalne lakiernictwo pozwala użytkownikom na cieszenie się autem przez długi okres.

Jak rozpoznać, że blacharka samochodowa jest warta swojej ceny, a cennik odzwierciedla jakość, którą proponuje blacharz samochodowy w miastach Warszawa, Białystok?

Dobry blacharz Warszawa i dobry lakiernik Warszawa jest poszukiwany nie tylko przez posiadaczy aut Alfa Romeo – blacharstwo i lakiernictwo samochodowe jest fachem, który jeżeli jest dobrze wykonywany, od razu może być rozpoznany jako wysokiej klasy usługi blacharsko lakiernicze. Warsztat blacharsko lakierniczy taki jak nasz cieszy się historią istnienia od 1977 roku i zapewnia usługi blacharskie na wysokim poziomie – natomiast jeżeli chodzi o cennik na usługi blacharsko lakiernicze, to cennik jest każdorazowo dostosowywany do rodzaju uszkodzenia i stopnia skomplikowania naprawy blacharsko lakierniczej. By wycenić naprawy blacharskie i podać cennik usług blacharskich, zapraszamy do pokazania nam uszkodzonego auta. Dobrze wykonane usługi blacharsko lakiernicze to nie tylko cennik, ale przede wszystkim gwarancja, jakość spasowania, powłoka lakiernicza jak fabryczna – po tych detalah można uznać, że warsztat lakierniczy wykonał dobrze usługi takie jak naprawa blacharki samochodowej.

NAPRAWY POWYPADKOWE BLACHARSKIE ALFA ROMEO FIAT WARSZAWA BIAŁYSTOK

Lakiernictwo samochodowe Warszawa, Białystok – naprawy bezgotówkowe

Nasz serwis blacharsko lakierniczy Warszawa i Białystok specjalizuje się w wykonywaniu bezgotówkowych napraw z ubezpieczenia komunikacyjnego AC i OC sprawcy. Warsztat lakierniczy jest otwarty sześć dni w tygodniu by zapewnić zapracowanym Klientom dostępność usług i napraw z zakresu blacharstwo i lakiernictwo. mapa dojazdu Nasz serwis blacharsko lakierniczy Alfa Romeo naprawia Alfy od wielu lat, także można nam śmiało powierzyć swoje auto.

Cennik usług blacharsko lakierniczych – blacharstwo lakiernictwo samochodowe Alfa Romeo Białystok, Warszawa

Po wyceny na blacharstwo lakiernictwo zapraszamy do wysłania dobrej jakości zdjęć na adres email lub najlepiej do pojawienia się autem na miejscu – z chęcią prześlemy nasz cennik i wycenę usług lakierniczych. Każda dobra lakiernia samochodowa ma swój cennik usług blacharskich samochodowych na lakiernictwo i blacharstwo – Warszawa, Białystok.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść

Seat

Profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze Seat.

Zapraszamy na profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze wszystkich typów hiszpańskich samochodów marki Seat. Gwarantujemy szybką i bezgotówkową naprawę pojazdu z możliwością zgłoszenia szkody na miejscu. Dzięki sprawnym procedurom współpracy z firmami ubezpieczeniowymi zaoszczędzisz czas i niepotrzebne nerwy, oddając swój samochód w ręce doświadczonych fachowców, działających na rynku napraw powypadkowych od 1977 roku.

…powyższe zdjęcia to tylko przykłady świetnie wykonanych prac blacharskich na samochodach marki Seat. Idealnie spasowane szczeliny między elementami to nasza wizytówka …

Masz jakieś pytania? Zadzwoń, przekonaj się o naszym profesjonaliźmie i kompleksowej obsłudze :

(Warszawa – warsztat blacharsko-lakierniczy),509 350 745
(Białystok, Ełk – warsztat blacharsko-lakierniczy) 728 359 779

 

Profesjonalna naprawa blacharska hiszpańskiej marki Seat, największego koncernu samochodowego VAG – Volkswagen Audi Group.

Twoje auto marki Seat uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Elementy blacharskie uległy odkształceniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się marką Seat od wielu lat. U nas znajdziesz pomoc u specjalistów takich jak: blacharz samochodowy Seat, lakiernik samochodowy Seat. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Seat,  naprawy blacharskie Seat, naprawy powypadkowe Seat. Wszystkie naprawy lakiernicze realizujemy w profesjonalnej lakierni samochodowej, w której znajduje się profesjonalna komora lakiernicza.

Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym hiszpańskiego producenta Seat należy do drogich napraw?

Cennik blacharstwo lakiernictwo Seat zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Seat, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Seat. Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki Seat. Skontaktuj się z nami już dziś,fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu. Nasze usługi realizujemy w trzech lokalizacjach w całym kraju – Warszawa, Białystok ,Ełk.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Seat jest jakość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się właśnie nam zaufać.Historia marki Seat:

Seat to hiszpańska marka samochodów osobowych, która powstała w celu zmotoryzowania kraju, podobnie jak w swoim czasie uczynił to Fiat we Włoszech. Nieprzypadkowo też pierwszą firmą samochodową z jaką współpracują Hiszpanie, jest właśnie Fiat. Ale od początku. Przedsiębiorstwo Seat, czyli Sociedad Española de Automobiles de Turismo, zostaje założone w 1950 roku i tworzy je Narodowy Instytut Przemysłu, korporacja dgfev online casino sześciu banków, oraz włoski Fiat. Początkowo jedna z najmłodszych europejskich marek samochodowych produkuje auta na licencji Fiata. Pierwszym modelem marki jest Seat 1400, zbudowany na bazie Fiata 1400, dysponujący silnikiem o mocy 44 koni mechanicznych, który rozpędza auto niemal do 120 km/h. Wielką popularność wśród Hiszpanów zdobywa jednak w latach sześćdziesiątych, prosty w konstrukcji i tani w wykonaniu Seat 600, posiadający motor o mocy zaledwie 22 km. tokelau mapa interaktywna W 1981 roku w wyniku licznych nieporozumień rozchodzą się drogi Fiata i Seata, a zaledwie rok później Hiszpanie rozpoczynają współpracę z Volkswagenem, który w 1986 roku dokonuje zakupu 51% akcji spółki, by cztery lata później zdobyć niemal całościowy pakiet. Pierwszym autem powstałym po wejściu marki do grupy Volkswagena jest Seat Toledo, produkowany od 1991 roku.

Lista aktualnie sprzedawanych modeli:

Seat Ibiza, Seat Ibiza SC, Seat Ibiza ST, Seat Leon, Seat Altea, Seat Altea XL, Seat Altea FREETRACK, Seat Exeo, Seat Exeo ST, Nowy Seat Alhambra.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść

Saab

Profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Saab

Zapraszamy na profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, wszystkich posiadaczy aut szwedzkiej marki Saab. Oferujemy blacharstwo i lakiernictwo samochodowe wysokiej jakości, świadczone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa),
728 359 779 (Białystok, Ełk).


Blacharstwem i lakiernictwem samochodowym zajmujemy się na wysokim poziomie od ponad 30 lat, dlatego nasz warsztat blacharsko lakierniczy, posiada bardzo duże doświadczenie w powypadkowej naprawie aut. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem, oraz wysokiej klasy specjalistami, co pozwala nam na bardzo dokładne dokonywanie, nawet najtrudniejszych napraw. W razie potrzeby oferujemy ekspresowy tryb naprawy – przy zachowaniu jej wysokiej jakości, oraz w większości przypadków, na jej czas, auto zastępcze.

Malowanie auta Saab Lakierowanie błotnika biały kolor Saab

…przykłady doskonale wykonanych przez nas prac lakierniczych…

Więcej o naszych standardach, przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

Historia marki Saab.

W 1937 roku powstaje szwedzka firma Saab, która do czasu zakończenia drugiej wojny światowej zajmuje się produkcją lotniczą na potrzeby armii. Kiedy kończy się popyt na samoloty, powstaje prototyp samochodu osobowego Saab 92, a trzy lata później rozpoczyna się jego produkcja. Auto posiada dwucylindrowy silnik i dysponuje mocą 25km, oraz posiada standardowo zamontowaną klatkę bezpieczeństwa, na które firma w całej swojej historii kładzie bardzo duży nacisk. W kolejnych modelach tej marki widać wyraźny wpływ doświadczeń lotniczych, co objawia się w charakterystycznych, opływowych kształtach karoserii. Saab od początku swojej historii motoryzacyjnej produkuje auta szybkie i nowoczesne, odnosząc znaczne sukcesy w rajdach samochodowych, wygrywając między innymi słynny Rajd Monte Carlo, oraz Rajd Finlandii.

Aktualnie sprzedawane modele Saab:

 • Saab 9-3 SportSedan
 • Saab 9-3 Kabriolet
 • Saab 9-3 SportKombi
 • Saab 9-3X
 • Saab 9-4X
 • Nowy Saab 9-5 Sedan


Szwedzkie samochody SAAB mają wielu miłośników – solidne, eleganckie i wygodne auta tej marki uznawane są za synonim luksusu i dobrego gustu. Nic więc dziwnego, że w przypadku kolizji, stłuczki lub uszkodzenia lakieru, każdy posiadacz samochodu SAAB szuka miejsca, gdzie naprawą zajmie się profesjonalny lakiernik samochodowy SAAB i doświadczony blacharz samochodowy SAAB. Nie trzeba szukać daleko – w naszych warsztatach znaleźć można pomoc właśnie takich fachowców.

Oferujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze SAAB – nasi pracownicy znają szwedzkie marki bardzo dobrze i potrafią przywrócić im pierwotny blask. Zadrapania, wgniecenia, uszkodzenia lakieru – żadna naprawa nie jest nam obca.

Kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem, oferując:

 • Lakierowanie samochodu SAAB
 • Naprawy blacharskie SAAB
 • Naprawy powypadkowe SAAB
 • Warszawa, Ełk i Białystok to miasta, w których znaleźć można nasze warsztaty – przez sześć dni w tygodniu można uzyskać tu pomoc i oddać swój samochód do fachowej naprawy. Ile kosztuje usługa blacharska w przypadku samochodu SAAB? Cennik napraw zależny jest od rodzaju i rozległości uszkodzeń i koszt pracy ustalany musi być indywidualnie – wystarczy przyjechać do oddziału, a nasz pracownik przeprowadzi bardzo dokładne oględziny, po czym przedstawi atrakcyjną ofertę. Istnieje także możliwość gotówkowego lub bezgotówkowego rozliczenia szkód – nasz warsztat współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi.

  Naprawy lakiernicze i blacharskie SAAB przeprowadzamy szybko i fachowo – mamy duże doświadczenie ze szwedzkimi markami, mogąc dzięki temu zagwarantować najwyższy standard obsługi. Każdy wyjeżdża od nas zadowolony, chwaląc trwałość, jakość i dbałość o najmniejszy detal.

   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  MINI

  Profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe MINI

  Oferujemy profesjonalne blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, prestiżowych aut marki MINI. Specjalizujemy się w naprawach blacharskich i lakierniczych samochodów z wysokiej półki, marek należących do koncernu BMW.

  Usługi blacharstwa i lakiernictwa nasz warsztat świadczy od 1977 roku, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w profesjonalnej powypadkowej naprawie samochodów osobowych. Oferujemy perfekcyjne lakierowanie auta i bardzo dokładne spasowanie wszystkich elementów nadwozia, w celu nadania pojazdowi eleganckiego, fabrycznego wyglądu – bez cienia naprawy. Stworzyliśmy wewnętrzne, wieloetapowe systemy kontroli jakości, pozwalające na wykonywanie napraw najwyższej jakości, na przestrzeni dziesięcioleci.


  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa),
  728 359 779 (Białystok, Ełk).

  Więcej na temat naszych godnych zaufania, wysokich standardów, przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

  Historia marki MINI

  Przyczyną powstania samochodów Mini jest kryzys paliwowy, związany z konfliktem militarnym na bliskim wschodzie i zablokowaniem kanału sueskiego. Groźba wprowadzenia przez rząd brytyjski reglamentacji paliwa, sprawia że inżynier Alec Issigonis wpada na pomysł stworzenia niewielkiego, małolitrażowego samochodu. Zatrudniony przez British Motor Corporation zyskuje akceptację przełożonych i już dwa lata później, do seryjnej produkcji trafia pojazd o mocy 34km, mogący pomieścić cztery osoby. Pierwsze Mini wyjeżdża z taśmy w 1959 roku i od razu zachwyca doskonałymi właściwościami jezdnymi, a dzięki wsparciu marketingowemu takich sław jak The Beatles czy Queen, w krótkim czasie osiąga ogromną popularność i sympatię ludzi.

  Wielki potencjał auta dostrzegają rajdowcy i kilka lat później Mini odnośni ogromne sukcesy w rajdach samochodowych, trzykrotnie zwyciężając w słynnym Rajdzie Monte Carlo (1964, 1965, 1967). Marka wygrywa także rajd w 1966 roku, jednak zostaje zdyskwalifikowana przez francuskich sędziów pod pretekstem niewłaściwych reflektorów, co staje się wielkim skandalem, gdyż gospodarze nie mogąc znieść trzeciego z rzędu zwycięstwa Brytyjczyków, przez wiele godzin szukają pretekstu.

  Rok 2000 to przejęcie marki przez koncern BMW, który zachowując jej najważniejsze cechy, dokonuje unowocześnienia aut MINI, czyniąc je bardzo komfortowymi i prestiżowymi.

  Aktualnie sprzedawane modele MINI:

  • MINI
  • MINI CABRIO
  • MINI CLUBMAN
  • MINI COUNTRYMAN
  • MINI JOHN COOPER WORKS
  • MINI MINIMALISM
  • MINI ALL4
  • MINI COOPER SD
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Mitsubishi

  Profesjonalne malowanie samochodów Mitsubishi

  Zapraszamy na profesjonalne malowanie samochodów Mitsubishi. Oferujemy usługi profesjonalnego malowania samochodów japońskiej marki Mitsubishi, której napraw powypadkowych dokonujemy od wielu lat.

  Dysponujemy świetnie wyposażonym, nowoczesnym warsztatem blacharsko lakierniczym, w którym pracują tylko wysokiej klasy lakiernicy z dużym doświadczeniem i chęcią do pracy. Dlatego malowanie samochodów wykonywane przez naszą firmę, to przede wszystkim wysoki standard lakiernictwa, gwarantowany przez wieloetapowy, wewnętrzny system kontroli jakości. Oferujemy dokładne dobranie odpowiedniego koloru i doskonałe lakierowanie nadwozia, dla przywrócenia fabrycznego wyglądu auta i pełnej, stu procentowej satysfakcji właściciela pojazdu.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa),
  728 359 779 (Białystok, Ełk).

   


  Więcej na temat naszych standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

  Krótka historia marki Mitsubishi.

  Początkiem znanej dziś doskonale na świecie marki Mitsubishi, była założona w 1870 roku morska firma transportowa. Początkowo nazywała się ona Tsukumo, a następnie zmieniono nazwę na Mitsubishi, co oznacza ‘trzy diamenty’, tworzące do dzisiaj logo marki. Takie też logo widniało na parowcach morskiej kompanii transportowej założonej w XIX wieku. Pierwszym samochodem osobowym Mitsubishi, był model A, wzorowany na Fiacie Zero. Był to jednocześnie pierwszy, seryjnie produkowany samochód w Japonii. W 1932 roku powstał pierwszy autobus marki, oprócz tego firma zajmowała się między innymi budową samolotów i statków. W 1970 roku stworzono spółkę Mitsubishi Motors Corporation, która miała zajmować się tylko produkcją samochodów i części do nich, a pięć lat później podbój Europy, rozpoczął słynny Mitsubishi Lancer. W 1995 roku marka wprowadziła pierwszy na rynku, seryjnie wykorzystywany silnik GDI z bezpośrednim wtryskiem do komory spalania, pozwalającym na szybszą i bardziej ekonomiczną jazdę.

  Aktualnie sprzedawane modele Mitsubishi:

  • Mitsubishi Colt 3D
  • Mitsubishi Colt 5D
  • Mitsubishi Colt Ralliart
  • Mitsubishi Lancer Sedan
  • Mitsubishi Lancer Sportback
  • Mitsubishi Lancer Sedan Ralliart
  • Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart
  • Mitsubishi Lancer Evolution X
  • Mitsubishi ASX, Mitsubishi Outlander
  • Mitsubishi L200 Sigle Cab
  • Mitsubishi L200 Club Cab
  • Mitsubishi L200 Double Cab
  • Mitsubishi Pajero 3D
  • Mitsubishi Pajero 5D
  • Mitsubishi i-MiEV
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Lexus

  Profesjonalne malowanie samochodów Lexus

  Oferujemy profesjonalne malowanie samochodów luksusowej marki Lexus. Specjalizujemy się w ekstremalnie dokładnym malowaniu samochodów, komfortowych i prestiżowych marek, w tym Lexusa.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
  728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

  Zapraszamy na profesjonalne, super dokładne malowanie samochodów, dokonywane przez lakierników z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy nowoczesny, świetnie wyposażony warsztat lakierniczy i wysokiej klasy specjalistów, dlatego malowanie samochodów dokonywane przez nasz serwis, to przede wszystkim casino wysoka jakość usług i auto wyglądające po naprawie jak nowe. W razie potrzeby oferujemy ekspresowy tryb naprawy, przy zachowaniu jej najwyższych standardów, oraz w większości przypadków, wygodny samochód zastępczy.

  Więcej na temat naszych standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

  BLACHARZ LAKIERNIK LEXUS WARSZAWA BIAŁYSTOK

  Krótka historia marki Lexus.

  Lexus to nowa marka prestiżowych i komfortowych samochodów, stworzona przez koncern Toyoty. Nazwa Lexus nie jest oczywiście przypadkowa, gdyż marka powstała w celu rywalizacji z luksusowymi autami europejskimi i amerykańskimi i to właśnie z luksusem ma się kojarzyć jej nazwa. Pierwszym modelem pod znakiem Lexusa jest model LS 400, który pojawił się na rynku w 1989 roku i posiada ekstremalnie cichy silnik V8 o mocy 245km. Marka w bardzo krótkim czasie podbiła rynek amerykański i zyskała duże uznanie wśród nawet najbardziej wymagających kierowców w Europie.

  Aktualnie sprzedawane modele Lexus:

  • Lexus CT
  • Lexus IS
  • Lexus GS
  • Lexus LS
  • Lexus RX
  • Lexus IS F
  • Lexus LFA
  • Lexus IS 250C
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Land Rover

  Profesjonalne naprawy powypadkowe Land Rover

  Zapraszamy na profesjonalne naprawy powypadkowe samochodów marki Land Rover. Oferujemy wyspecjalizowane naprawy powypadkowe amerykańskich marek samochodów, w tym Land Rovera.

  Napraw powypadkowych dokonujemy od 1977 roku, posiadając niezbędne doświadczenie, pozwalające na fachową i dokładną powypadkową naprawę auta. Usługi blacharskie i lakiernicze świadczone przez nasz serwis, to przede wszystkim świetnie wyglądające, stu procentowo bezpieczne auto po naprawie. Posiadamy wewnętrzne procedury kontroli jakości, gwarantujące, że po wyjechaniu autem z naszego warsztatu blacharskiego, będziesz się mógł nim bezpiecznie poruszać przez wiele lat, na co kładziemy największy nacisk.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
  728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

  Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

  Krótka historia marki Land Rover.

  Powstanie brytyjskiej marki Land Rover zostało zainspirowane sukcesem amerykańskiego Jeepa, popularnego zarówno online casino wśród żołnierzy amerykańskich, jak i ludności cywilnej. Celem było oczywiście stworzenie auta z napędem na cztery koła, mogącego sobie poradzić nawet w najtrudniejszych warunkach. W 1948 roku został zaprezentowany pierwszy Land Rover, który natychmiast osiągnął dużą popularność w Europie, a rok później także w Stanach Zjednoczonych. Do dziś znamy ten model, produkowany przez kilkadziesiąt lat bez większych zmian, jako Land Rover Defender, będący na wyposażeniu między innymi Wojska Polskiego, a także armii Włoch i oczywiście Wielkiej Brytanii. W roku 1994, Rover Group, do którego należała marka, został przejęty przez koncern BMW. W późniejszych latach marka przeszła w ręce Forda, a obecnie należy do indyjskiego koncernu TATA Motors.

  Aktualnie sprzedawane modele Land Rover:

  • Land Rover Defender
  • Land Rover Freelander 2
  • Land Rover Discovery 4
  • Land Rover Evoque
  • Range Rover
  • Range Rover Sport
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Lancia

  Profesjonalne lakierowanie samochodów Lancia

  Oferujemy profesjonalne lakierowanie samochodów Lancia. Lakierowanie samochodów to nasza pasja, dlatego świadczymy usługi lakiernictwa na wysokim poziomie.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
  728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

  Zapraszamy na staranne lakierowanie samochodów, świadczone przez serwis lakierniczy działający na rynku napraw powypadkowych od 1977 roku. Posiadamy wysokiej klasy lakierników z wieloletnim doświadczeniem, oraz profesjonalny, doskonale wyposażony warsztat lakierniczy. Dlatego malowanie aut wykonywane przez nasz serwis, cechuje dokładne odtworzenie fabrycznego wyglądu nadwozia i brak jakichkolwiek śladów naprawy.

  Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. W celu zgłoszenia szkody odwiedź podstronę: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do poprawnego zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

  Krótka historia marki Lancia.

  W 1906 roku przez kierowców rajdowych zostaje założona firma Lancia & Cie, której pierwszym seryjnym modelem jest Lancia Alfa. W 1922 roku powstaje pierwszy na świecie samochód posiadający niezależne zawieszenie przednich kół, model Lambada. Marka tworząc wysokiej klasy modele sportowe, z powodzeniem bierze udział w rajdach samochodowych, a nawet wyścigach Formuły 1. Mimo produkcji aut nowoczesnych i komfortowych w latach 60 popada w kłopoty finansowe, dlatego w 1969 roku przechodzi do koncernu Fiata, dzięki czemu do dziś tworzy prestiżowe auta pod własnym logo.

  Aktualnie sprzedawane modele Lancia:

  • LanciaYpsilon
  • Lancia Musa
  • Lancia Delta

   

  Włoskie auta to synonim luksusu i elegancji – wyjątkiem z pewnością nie jest tu żaden samochód marki Lancia. Naprawy lakiernicze aut produkowanych przez tę firmę nie są łatwe – aby przywrócić pojazd do pierwotnego stanu po wypadku, kolizji lub stłuczce potrzebny jest profesjonalny warsztat blacharsko-lakierniczy. Lancia pochwalić się może dużą dbałością o detale – to samo można powiedzieć o naszym zakładzie. Lakiernik samochodowy Lancia i blacharz samochodowy Lancia z naszego zespołu profesjonalnie i fachowo zajmą się każdym pojazdem. Każda naprawa odbywa się przy użyciu markowych materiałów lakierniczych oraz oryginalnych elementów blacharskich.

  BLACHARZ LAKIERNIK LEXUS WARSZAWA BIAŁYSTOK, Lakierowanie samochodów Lancia BLACHARZ LAKIERNIK AUDI BLACHARSTWO LAKIERNICTWO

  Co możemy naprawić? Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy Lancia kompleksowo zajmuje się wszelkimi zleceniami dotyczącymi nadwozia i lakieru samochodu.

  W naszej ofercie jest:

   

  • Lakierowanie samochodu Lancia
  • Naprawy blacharskie Lancia
  • Naprawy powypadkowe Lancia

   

   

  Warszawa, Białystok, Ełk – w tych miastach znaleźć można nasze warsztaty. Już setki zadowolonych klientów zaufało nam i nie zawiodło się na tej decyzji. Ile kosztuje naprawa lakiernicza Lancia? Cennik zależny jest od wielu czynników – zakresu prac, rodzaju uszkodzenia, itp. Oferujemy jednak wstępne oględziny samochodu, na podstawie których szacujemy indywidualnie koszt naprawy blacharskiej Lancia. Możliwe jest także gotówkowe lub bezgotówkowe rozliczenie szkód Lancia, gdyż nasz warsztat współpracuje ściśle z wieloma towarzystwami i firmami ubezpieczeniowymi.

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Oferujemy najwyższe standardy pod względem jakości i komfortu obsługi, zapewniając jednocześnie szybkie i sprawne naprawy lakierniczo-blacharskie. Lancia to marka, którą znamy bardzo dobrze i wielokrotnie spotykamy się z tymi autami, co pozwala pochwalić się nam ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Jakość, trwałość i dbałość o szczegóły – to cechy, na które warto postawić.

   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Jeep

  Wyspecjalizowane lakierowanie samochodów Jeep

  Zapraszamy na wyspecjalizowanie lakierowanie samochodów amerykańskiej marki Jeep. Naprawy nadwozi pojazdów amerykańskich marek to nasza specjalizacja, dlatego oferujemy w pełni profesjonalne lakierowanie samochodów Jeep.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
  509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
  728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

  Na rynku napraw blacharsko lakierniczych jesteśmy nieprzerwanie od 1977 roku, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy fachowe i dokładne powypadkowe naprawy nadwozi, wykonywane przez doświadczonych blacharzy i lakierników, doskonale znających swoją pracę. Gwarantujemy, że doskonale odtworzymy dawny, fabryczny wygląd Twojego pojazdu, jeśli zachodzi taka potrzeba – w ekspresowym czasie, przy zachowaniu wysokiej jakości online casino usługi.

  Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. W celu zgłoszenia szkody odwiedź podstronę: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do poprawnego zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

  Krótka historia marki Jeep.

  Historia marki ściśle związana jest z amerykańską armią i bardzo wiele jej zawdzięcza. W 1940 roku ogłoszono przetarg na lekki pojazd rozpoznawczy, do którego zaproszono 135 producentów samochodów. Do walki stanęły Willys-Overland (późniejszy Jeep), oraz American Bantam Car Manufacturing Company i Ford, które miały za zadanie wyprodukować określoną ilość pojazdów o określonej specyfikacji technicznej, w celu przetestowania przez armię. Wojskowi po wypróbowaniu pojazdów zdecydowali, że najlepsze są auta Willys-Overland, dzięki czemu zyskały one dużą popularność i sympatię zarówno wśród wojskowych, jak i cywilów, głównie ze względu na dużą niezawodność i ogromną uniwersalność. To właśnie wydarzenie sprowokowało powstanie marki Jeep, której nazwa, stała się synonimem samochodu terenowego.

  Aktualnie sprzedawane modele Jeep:

  • Jeep Compass
  • Jeep Cherokee
  • Jeep Patriot
  • Jeep Wrangler
  • Jeep Wrangler Unlimited
  • Jeep Grand Cherokee
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść

  Infiniti

  Profesjonalne lakierowanie aut Infiniti

  Jako warsztat lakierniczy z ponad 30 letnim doświadczeniem, oferujemy profesjonalne lakierowanie aut, luksusowych samochodów marki Infiniti. Zapraszamy na wyspecjalizowane lakierowanie aut, komfortowej i prestiżowej marki, należącej do koncernu Nissana.

  Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: tel.
  509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
  728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

  Lakiernictwo to branża, w której z sukcesami działamy od 1977 roku, wykonując usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych pojazdów luksusowych marek, oferując doskonałe odtworzenie fabrycznego wyglądu nadwozia, w możliwie najkrótszym czasie. Zaznaczamy jednak, że największy nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług, dysponując wysokiej klasy blacharzami i lakiernikami, oraz nowoczesnym, świetnie wyposażonym warsztatem blacharsko lakierniczym. Dzięki temu zyskujesz pewność, że idealnie dobierzemy kolor i polakierujemy nbso online casino Twoje auto, oraz bardzo dokładnie spasujemy wszystkie elementy, by wyglądało jak nowe – bez najmniejszych śladów naprawy.

  Więcej na temat naszych wysokich standardów dowiesz się z działów: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody może okazać się podstrona: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

  Krótka historia marki Infiniti.

  Infiniti to luksusowa marka samochodów premium, stworzona przez koncern Nissana w 1989 roku, będąca odpowiedzią między innymi na Lexusa Toyoty. Początkowo auta oferowane były tylko na rynku amerykańskim, a od niedawna stały się dostępne także w Europie.

  Aktualnie sprzedawane modele Infiniti:

  • Infiniti G Cabrio
  • Infiniti G Coupe
  • Infiniti G
  • Infiniti M
  • Infiniti EX
  • Infiniti FX
   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść