Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

BMW

Naprawy blacharsko lakiernicze BMW Warszawa, Białystok

Naprawianie nadwozi samochodów bawarskiej marki jest naszą szczególną specjalizacją.

Sami uwielbiamy te samochody, począwszy od osobowych modeli BMW 3, 5 czy 7 a skończywszy na X5 i X6. Szczególnie podoba nam się w autach BMW ich dokładne złożenie, wrażenia jakich dostarczają w czasie jazdy. Ponieważ bardzo lubimy tą markę, już jakiś czas temu doprowadziliśmy do sytuacji, gdzie umożliwiamy naszym klientom wyspecjalizowane naprawy blacharskie i lakiernicze samochodów BMW.

Blacharstwo samochodowe, naprawy powypadkowe Naprawa powypadkowa, naprawa powypadkowa BMW, lakierowanie aut
… W dzisiejszych czasach rzemiosło traktowane jako sztuka i kunszt jest rzadkością. Takie są nasze naprawy lakiernicze aut BMW – Solidne jak te samochody … Od teraz wiesz, gdzie warto naprawić swoje auto. Przy większych uszkodzeniach przyholujemy je z całej Polski, by Cię nie fatygować.


Dlaczego warto wybrać nasz warsztat, serwis lakierniczy BMW? Zobaczmy:

Naprawy powypadkowe, lakierowanie samochodów Lakiernia BMW, blacharnia BMW

Tej BMW serii 7 przydarzyła się niemiła przygoda – na parkingu w galerii ktoś mocno najechał na auto, przerysował cały lewy bok. Konieczna była wymiana błotnika tylnego. Proszę zwrócić uwagę na idealnie dobrany kolor, zachowaliśmy także fabryczny wzór tzw. “skórki pomarańczy” czyli oryginalną strukturę powierzchni lakieru bezbarwnego. Klient jest w pełni zadowolony, naprawa zupełnie niewidoczna. Dzwoń gdy nas potrzebujesz.

 

Nasz serwis lakierniczy jest przeznaczony w szczególności dla osób, które chcą oddać naprawę w konkretne, doświadczone ręce i móc swobodnie zająć się swoimi sprawami. W naszych rękach likwidacja szkody potoczy się sprawnie i szybko. Zapomnisz o nieprzyjemnościach, by już niebawem odebrać idealnie wyglądające auto.

Chcesz naprawić blacharsko lakierniczo swoje BMW u nas?
Zadzwoń: 509 350 745 (Warszawa), 728 359 779 (Białystok, Ełk).
Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych na autach BMW i innych marek.

Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwolakiernictwo – zaprasza SztukaLakierowania.pl Warszawa, Białystok, Ełk. Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Jeżeli brałeś udział w kolizji lub Twoje BMW uległo uszkodzeniu niezbędna jest dokładna naprawa blacharska BMW – w naszym serwisie pracujemy tylko z wyszkolonymi fachowcami takimi jak: blacharz samochodowy BMW, lakiernik samochodowy BMW. Każda z osób pracujących u nas to doświadczeni blacharze i lakiernicy, którzy mają styczność z marką BMW od wielu lat, najstarsze osoby pracują w zawodzie ponad trzydzieści lat, znając tajniki blacharstwa i lakiernictwa i napraw powypadkowych BMW bardzo dobrze.

LAKIEROWANIE SAMOCHODU BMW, BLACHARKA SAMOCHODOWA BMW

Lakierowanie samochodu BMW, naprawy blacharskie i lakiernicze BMW, naprawy powypadkowe BMW wykonujemy w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk. Wszyskie naprawy lakiernicze realizowane są w komorze lakierniczej co jest podstawowym wyznacznikiem dobrej lakierni samochodowej.

 

Czy prace z zakresu blacharstwo i lakiernictwo samochodowe w profesjonalnych warsztacie blacharko lakierniczym BMW należą do drogich?
Blacharstwo i lakiernictwo BMW ma cennik zależny od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego pojazdu BMW, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej BMW. Warto wcześniej pokazać nam swoje BMW, wtedy podamy szczegółowe ceny napraw blacharskich i lakierniczych.

 

Historia marki BMW.

Początkowo przedsiębiorstwo działało w branży lotniczej, projektując między innymi silniki do samolotów. W 1921 roku opracowano logo, którego inspiracją były kolory flagi Bawarii (biały i błękitny) oraz kręcące się śmigło. Za założycieli firmy uznaje się Karla Rappa oraz Gustava Otto. Przygoda firmy BMW (Bayerische Motoren Werke) z produkcją samochodów rozpoczęła się w 1928 roku. Wcześniej, w 1923 roku zaczęto produkować motocykle. Pierwszy seryjny pojazd BMW, to małolitrażowy model 3/15, zwany potocznie Dixi, którego nakład sięgnął 15 tysięcy egzemplarzy. Auto o mocy 15 koni mechanicznych, posiadające trzybiegową, manualną skrzynię biegów, osiągało prędkość maksymalną 75 km/h. W czasie drugiej wojny światowej, powrócono do lotnictwa, produkując silniki do samolotów wojskowych. W 1951 roku zaprezentowano pierwszy powojenny samochód, ekskluzywny model 501. Na początku lat siedemdziesiątych utworzono dział BMW Motosport. Obecnie koncern BMW jest właścicielem marek BMW, Rolls-Royce oraz MINI, produkując wiele modeli luksusowych, ekskluzywnych samochodów osobowych i nie tylko.

Aktualnie sprzedawane są modele BMW serii:

 • 1
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • X
 • Z4
 • M
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść