Ford

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze Ford

Oferujemy wysokiej jakości powypadkowe naprawy blacharskie i lakiernicze samochodów osobowych marki Ford. Jeżeli szukasz konkretnego, doświadczonego warsztatu lakierniczego, oddając auto do naprawy chcesz mieć spokój i pewność, że trafiło w dobre ręce – zapraszamy. Nasze doświadczenie w likwidacji szkód objawia się bardzo dobrze wykonanymi naprawami nadwozi.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych. Zadzwoń: tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

 

Od ponad 30 lat oferujemy naprawy lakiernicze na wysokim poziomie. Poniższe zdjęcia to tylko przykłady dokładnie wykonanych w naszym serwisie lakierniczym prac, więcej znajdziesz na pozostałych stronach. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

blacharstwo lakiernictwo Ford, blacharz Ford, lakiernik Ford, Warszawa, Białystok, Ełk blacharstwo lakiernictwo blacharz lakiernik Ford Warszawa, Białystok, Ełk

doskonale dobrane kolory, idealnie spasowane elementy – dobrze wykonana naprawa …

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych.

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale : zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Blacharstwo lakiernictwo Ford

Twoje auto uległo poważnemu uszkodzeniu,wypadkowi,kolizji? Chcesz nadać mu dawny blask? Potrzebna jest profesjonalna naprawa blacharska marki Ford. W naszym zakładzie możesz zrealizować wszystko co związane z usługą blacharsko-lakierniczą Ford. Dzięki nam możesz być pewny że Twoje auto odzyska wygląd przed szkodą blacharsko-lakierniczą. Zajmować się nim będą tylko doświadczeni pracownicy marki Ford. W naszym zakładzie możesz zasięgnąć pomocy u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Ford, lakiernik samochodowy Ford. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do naszych oddziałów w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk.
W zakres naszych usług związanych z marką Ford możemy zaliczyć lakierowanie samochodu Ford,naprawy blacharskie Ford,naprawy powypadkowe Ford. Wszystkie naprawy lakiernicze realizowane są w profesjonalnej lakierni samochodowej, której efekty są nieporównywalne z lakierowaniem w pomieszczeniach bez wentylacji. Dobrze położony lakier, połysk, dbałość o deatale wykonania – to ikona naszego zakładu blacharsko-lakierniczego Ford.
Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym Ford należy do drogich napraw? Cennik blacharstwo lakiernictwo Ford zależny jest od wyznaczonego zakresu prac,od uszkodzenia blacharsko-lakierniczego Ford. Gwarantuje szczegółowy kosztorys naprawy po wcześniejszych oględzinach auta.

Historia marki Ford

Historia marki Ford to przede wszystkim historia człowieka, Henry’ego Forda, uznawanego z jedną z najważniejszych osób w historii światowej motoryzacji. Ten urodzony w lipcu 1863 roku, syn irlandzkiego farmera, mając zaledwie 15 lat tworzy swój pierwszy silnik parowy. W 1896 roku powstaje prototyp jego pierwszego samochodu, a siedem lat później po nieudanych przygodach z pierwszymi dwoma firmami, powstaje spółka Ford Motor Company. Początkowo Henry posiada tylko nieco ponad 25% akcji, jednak w 1919 roku kupuje całą spółkę. Pierwszym wielkim hitem marki Ford jest model T, który w ciągu niespełna 20 lat osiąga produkcję w wysokości ponad 15 milionów egzemplarzy. Ogromnym sukcesem Henry’ego Forda okazuje się stworzenie ruchomej linii montażowej, dzięki czemu znacząco zwiększona zostaje produkcja fabryki, oraz spadają koszty produkcji aut. Przedsiębiorca popełnia jednak błąd skupiając się na masowej produkcji tylko jednego modelu, w dodatku nie modernizując go prawie w ogóle i traci pozycję największego producenta samochodów na świecie na rzecz General Motors.

Aktualnie sprzedawane modele Ford:

 • Ford Ka
 • Ford Fiesta
 • Ford Fusion
 • Ford Focus
 • Nowy Ford Focus
 • Ford Focus Coupe-Cabriolet
 • Ford Kuga
 • Nowy Ford C-MAX i Grand C-MAX
 • Nowy Ford Mondeo
 • Nowy Ford S-MAX
 • Nowy Ford Galaxy
 • Ford Individual
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść