Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Ford

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze Ford

Oferujemy wysokiej jakości powypadkowe naprawy blacharskie i lakiernicze samochodów osobowych marki Ford. Jeżeli szukasz konkretnego, doświadczonego warsztatu lakierniczego, oddając auto do naprawy chcesz mieć spokój i pewność, że trafiło w dobre ręce – zapraszamy. Nasze doświadczenie w likwidacji szkód objawia się bardzo dobrze wykonanymi naprawami nadwozi.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych. Zadzwoń: tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

 

Od ponad 30 lat oferujemy naprawy lakiernicze na wysokim poziomie. Poniższe zdjęcia to tylko przykłady dokładnie wykonanych w naszym serwisie lakierniczym prac, więcej znajdziesz na pozostałych stronach. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

blacharstwo lakiernictwo Ford, blacharz Ford, lakiernik Ford, Warszawa, Białystok, Ełk blacharstwo lakiernictwo blacharz lakiernik Ford Warszawa, Białystok, Ełk

doskonale dobrane kolory, idealnie spasowane elementy – dobrze wykonana naprawa …

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych.

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale : zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Blacharstwo lakiernictwo Ford

Twoje auto uległo poważnemu uszkodzeniu,wypadkowi,kolizji? Chcesz nadać mu dawny blask? Potrzebna jest profesjonalna naprawa blacharska marki Ford. W naszym zakładzie możesz zrealizować wszystko co związane z usługą blacharsko-lakierniczą Ford. Dzięki nam możesz być pewny że Twoje auto odzyska wygląd przed szkodą blacharsko-lakierniczą. Zajmować się nim będą tylko doświadczeni pracownicy marki Ford. W naszym zakładzie możesz zasięgnąć pomocy u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Ford, lakiernik samochodowy Ford. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do naszych oddziałów w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk.
W zakres naszych usług związanych z marką Ford możemy zaliczyć lakierowanie samochodu Ford,naprawy blacharskie Ford,naprawy powypadkowe Ford. Wszystkie naprawy lakiernicze realizowane są w profesjonalnej lakierni samochodowej, której efekty są nieporównywalne z lakierowaniem w pomieszczeniach bez wentylacji. Dobrze położony lakier, połysk, dbałość o deatale wykonania – to ikona naszego zakładu blacharsko-lakierniczego Ford.
Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym Ford należy do drogich napraw? Cennik blacharstwo lakiernictwo Ford zależny jest od wyznaczonego zakresu prac,od uszkodzenia blacharsko-lakierniczego Ford. Gwarantuje szczegółowy kosztorys naprawy po wcześniejszych oględzinach auta.

Historia marki Ford

Historia marki Ford to przede wszystkim historia człowieka, Henry’ego Forda, uznawanego z jedną z najważniejszych osób w historii światowej motoryzacji. Ten urodzony w lipcu 1863 roku, syn irlandzkiego farmera, mając zaledwie 15 lat tworzy swój pierwszy silnik parowy. W 1896 roku powstaje prototyp jego pierwszego samochodu, a siedem lat później po nieudanych przygodach z pierwszymi dwoma firmami, powstaje spółka Ford Motor Company. Początkowo Henry posiada tylko nieco ponad 25% akcji, jednak w 1919 roku kupuje całą spółkę. Pierwszym wielkim hitem marki Ford jest model T, który w ciągu niespełna 20 lat osiąga produkcję w wysokości ponad 15 milionów egzemplarzy. Ogromnym sukcesem Henry’ego Forda okazuje się stworzenie ruchomej linii montażowej, dzięki czemu znacząco zwiększona zostaje produkcja fabryki, oraz spadają koszty produkcji aut. Przedsiębiorca popełnia jednak błąd skupiając się na masowej produkcji tylko jednego modelu, w dodatku nie modernizując go prawie w ogóle i traci pozycję największego producenta samochodów na świecie na rzecz General Motors.

Aktualnie sprzedawane modele Ford:

 • Ford Ka
 • Ford Fiesta
 • Ford Fusion
 • Ford Focus
 • Nowy Ford Focus
 • Ford Focus Coupe-Cabriolet
 • Ford Kuga
 • Nowy Ford C-MAX i Grand C-MAX
 • Nowy Ford Mondeo
 • Nowy Ford S-MAX
 • Nowy Ford Galaxy
 • Ford Individual
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść