Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Jaguar

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze samochodów Jaguar

Zapewniamy specjalistyczne naprawy blacharsko lakiernicze Jaguara w m. Warszawa.

Zostawiając do naprawy swoje auto zyskujesz spokojną możliwość zajęcia się innymi sprawami – mając zarazem pewność bardzo dobrej jakościowo naprawy lakierniczej i sprawnej likwidacji szkody. Poniżej znajdują się bardzo dobre przykłady wykonanych u nas napraw. Proszę zwrócić uwagę na idealnie dobrany lakier, doskonale spasowane elementy – zupełnie jak fabrycznie. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnychZadzwoń i dowiedz się więcej : casino   tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale : zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Jaguar, krótka historia marki.

Marka, która początkowo nosiła nazwę Swallow Sidecar została założona przez Williama Lyonsa w 1922 roku i w pierwszych latach swojego istnienia zajmowała się produkcją wózków bocznych do motocykli. Pierwszy model samochodu powstał w 1931 roku i nosił nazwę SS 1. W trakcie wojny znów produkowano wózki dla armii, a po jej zakończeniu, z powodu skojarzeń z oddziałami SS, zmieniono nazwę marki na Jaguar. Od tego czasu, aż do dziś, firma produkuje wiele modeli luksusowych, oraz sportowych aut, będąc bardzo prestiżową i komfortową marką.

Aktualnie sprzedawane modele Jaguar:

 • Nowy Jaguar XJ
 • Jaguar XK
 • Jaguar XF
 • Jaguar R
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść