Renault

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Renault

Oferujemy powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi francuskich samochodów marki Renault. Proponujemy także możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej, zaznaczamy jednak, że jakość jest priorytetem.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych. Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakierniczezadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

… doskonałe spasowanie elementów nadwozia, idealnie dobrany kolor …


Zapraszamy jeżeli szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dzialezgłoszenie szkody, druki i formularze

 

 

Historia powstania marki Renault.

Historia Renault, to historia trzech braci: Marcela, Fernanda, oraz najmłodszego Louisa na czele, którzy w starej stodole zakładają firmę, będącą początkiem jednej z największych marek samochodowych na świecie. Tak w 1898 roku powstaje Renault Freres. Pierwszym samochodem Renault jest autko o nazwie Typ A, posiadające jednocylindrowy silnik o mocy niespełna dwóch koni mechanicznych. Pojazd wyposażony jest w skrzynię biegów opartą na kole zębatym, co jest pomysłem Louisa, zafascynowanego mechaniką i projektowaniem. W 1902 roku najmłodszy z braci konstruuje własny silnik z czterema cylindrami o mocy 25 km. W kolejnych latach mają miejsce dwie tragedie. Najpierw w 1903 roku w wypadku ginie Marcel Renault, a kilka lat później w wyniku choroby umiera Fernand, po czym następuje zmiana nazwy przedsiębiorstwa z Renault Freres (bracia Renault), na Les Automobiles Renault, czyli po prostu ‚samochody Renault’. W celu obniżenia kosztów produkcji i zarazem zwiększenia wydajności produkcji, Louis korzysta z taśmowej produkcji, wzorowanej na pomyśle Henry’ego Forda. W wyniku drugiej wojny światowej zakłady Renault produkują dla hitlerowskiego okupanta, po czym zostają niemal doszczętnie zniszczone, a Louis Renault umiera w więzieniu, osadzony za współpracę z hitlerowcami. Firma zostaje upaństwowiona, mimo to w ciągu kolejnych lat zdobywa pozycję, jednej z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Aktualnie sprzedawane modele Renault:

 • Renault Twingo
 • Renault Clio
 • Renault Thalia
 • Renault Kangoo
 • Renault Megane
 • Renault Fluence
 • Renault Scenic
 • Renault Koleos
 • Renault Laguna
 • Renault Latitude
 • Renault Espace
 • Renault Trafic
 • Renault Master


Twój Renault miał wypadek, uległ kolizji, czas sprawił, że lakier nie wygląda już dobrze? Możemy pomóc – profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze Renault to nasza specjalność. Posiadamy doświadczony zespół, w którym znajdzie się zarówno profesjonalny lakiernik samochodowy Renault, jak i wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia blacharz samochodowy Renault. Nasi pracownicy dysponują odpowiednim sprzętem, wiedzą i wieloletnią praktyką, które pozwolą przywrócić każdy samochód do pierwotnego stanu.

Co oferujemy? Profesjonalne naprawy lakierniczo-blacharskie w pełnym zakresie usług:

 • Lakierowanie samochodu Renault
 • Naprawy blacharskie Renault
 • Naprawy powypadkowe Renault
 • Gdzie można znaleźć nasz warsztat lakierniczy?

  Warszawa, Białystok i Ełk to miasta, gdzie otworzyliśmy nasze oddziały, pracujące przez sześć dni w tygodniu. Zatrudnieni tutaj specjaliści to lakiernicy i blacharze dysponujący wieloletnią praktyką i wykonujący naprawy lakiernicze Renault z pomocą wysokiej jakości materiałów, preparatów oraz oryginalnych części zamiennych. Oferujemy również atrakcyjny cennik napraw Renault – doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że klienci ceniący obsługę na najwyższym poziomie zawsze odjeżdżają usatysfakcjonowani. Konkretny koszt usługi jest określany na podstawie oględzin pojazdu – na ostateczną cenę wpływają takie kwestie, jak rozległość uszkodzeń i ich rodzaj. Oferujemy także bezgotówkowe rozliczenie naprawy szkód Renault, dzięki ścisłej współpracy z licznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

  Nasze warsztaty pracują profesjonalnie, szybko i fachowo – każda naprawa lakierniczo-blacharska Renault realizowana jest z największą starannością. Cenimy pieniądze i czas klienta, co owocuje wieloma pozytywnymi opiniami i rekomendacjami naszych klientów. Specjalizujemy się w wielu markach, ale naprawy lakiernicze Renault to dla nas chleb powszedni. Decydując się na współpracę z nami, stawia się na fachowość, trwałość i jakość.

   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 509 114 461
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść