Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Skoda

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Skoda

Nasza specjalizacja to powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi samochodów Skoda (dokładniej: cała grupa VAG). Mamy możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej.

Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze. Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

blacharstwo samochodowe, naprawy powypadkowe blacharnia Skoda, lakiernia Skoda

… idealne dopasowane szczeliny, doskonale dobrane kolory, jak to u nas …


Zapraszamy jeżeli szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Z którymi towarzystwami rozliczamy się bezgotówkowo? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Krótka historia marki Skoda.

Historia marki Skoda sięga 1895 roku, kiedy to mechanik Václav Laurin oraz księgowy Václav Klement, zakładają firmę Laurin & Klement. Przedsiębiorstwo początkowo zajmuje się produkcją rowerów i motocykli, a później także zaawansowanych technicznie samochodów. Produkcja firmy trwa do 1928 roku, kiedy to zostaje ona przejęta przez koncern zbrojeniowy Skoda, który w czasie wojny produkuje na potrzeby militarne III Rzeszy. Po jej zakończeniu firma zostaje przekształcona w przedsiębiorstwo państwowe, a w 1991 roku staje się członkiem grupy Volkswagena, dostając dostęp do najnowocześniejszych technologii i możliwość tworzenia aut wysokiej klasy.

Aktualnie sprzedawane modele Skoda:

 • Skoda Fabia
 • Skoda Roomster
 • Skoda Octavia Tour
 • Skoda Octavia
 • Skoda Yeti
 • Skoda Superb
 • Skoda Praktik

 

Fachowa naprawa blacharsko-lakiernicza czeskiej marki Skoda, największego koncernu samochodowego VAG – Volkswagen Audi Group.

Twoje auto marki Skoda uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Elementy blacharskie uległy odkształceniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się marką Skoda od wielu lat. U nas znajdziesz pomoc u specjalistów takich jak: blacharz samochodowy Skoda, lakiernik samochodowy Skoda. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Skoda, naprawy blacharskie Skoda, naprawy powypadkowe Skoda. Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych jak również oryginalnych elementach blacharskich.

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE BEZGOTÓWKOWE POWYPADKOWE SKODA

Czy profesjonalna naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym czeskiego producenta aut marki Skoda musi należeć do drogich?

Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki Skoda. Cennik blacharstwo lakiernictwo Skoda zależny jest od wyznaczonego zakresu prac,od uszkodzenia lakierniczego Skoda, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Skoda. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki którym klient możliwość profesjonalnej naprawy bezgotówkowej Skoda właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś, fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Nasze usługi realizowane są w trzech oddziałach, w miastach – Warszawa, Białystok, Ełk. Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.

BLACHARZ SAMOCHODOWY SKODA, LAKIERNIK SAMOCHODOWY SKODA

Opieka nad autem Skoda od początku do końca, to właśnie kolejny atut który nas wyróżnia – usługa door to door – “od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Skoda w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie. Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Skoda jest jakość, trwałość oraz zadowolenie każdego Klienta, który zdecydował się na naprawę w naszej firmie.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść