Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Subaru

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Subaru

Powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi samochodów Subaru – profesjonalnie i sprawnie. Oferujemy także możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Sprawnie i szybko przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej – zaznaczamy jednak, że najważniejsza dla nas jest jakość naprawy.

Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze. Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

… idealnie dopasowany kolor, doskonale złożone elementy, tak właśnie lubimy …

Zapraszamy jeżeli szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? Z którymi towarzystwami ubezpieczeniowymi rozliczamy się bezgotówkowo? Informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Krótka historia marki Subaru.

Nazwa Subaru oznacza po japońsku ‘plejady’ i stąd prawdopodobnie w logo marki znajduje się ‘plejada’ sześciu gwiazd. Pierwszymi modelem Subaru jest model 1500, którego mimo zastosowanych nowoczesnych technologii, nie udaje się dobrze sprzedać. Sukcesem natomiast okazuje się kolejny model marki, którego produkcja rozpoczyna się w 1958 roku. Auto nosi nazwę 360 i zyskuje ogromną sympatię Japończyków, będąc produkowanym przez kilkanaście lat. Największy hit marki ma jednak dopiero nadejść. Rok 1992 to legendarny i doskonały niemal pod każdym względem model Impreza, będący jednym z najlepszych samochodów rajdowych na świecie, słynącym z doskonałych właściwości jezdnych i potężnego silnika.

Lista aktualnie sprzedawanych modeli:

 • Subaru Impreza
 • Subaru Forester
 • Subaru Legacy
 • Subaru Outback
 • Subaru WRX STI
 • Subaru Justy

 

Profesjonalna naprawa blacharsko-lakiernicza japońskiego producenta aut osobowych, koncernu Toyota Motor Corporation – marka Subaru. Specjalizacja w naprawach japońskich aut to pierwszy podstawowy atut naszej działalności.

Twoje Subaru uległo poważnemu wypadkowi drogowemu, kolizji? Nadwozie auta nadaje się do naprawy blacharskiej a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się wszystkimi modelami Subaru od wielu lat. Wykwalifikowana kadra pracowników nieustannie podlega specjalistycznym szkoleniom, a wykorzystywany sprzęt kontrolom jakości. Gwarantowana pomoc u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Subaru, lakiernik samochodowy Subaru. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Subaru, naprawy blacharskie Subaru, naprawy powypadkowe Subaru, naprawy elementów dekoracyjnych Subaru.
Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze Subaru realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych,sprzęcie do lakierowania jak również oryginalnych elementach blacharskich.

Czy naprawa w profesjonalnym zakładzie blacharsko lakierniczym Subaru musi należeć do drogich?

Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin auta dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy marki Subaru. Cennik blacharstwo lakiernictwo Subaru zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Subaru, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Subaru. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki którym klient możliwość profesjonalnej naprawy bezgotówkowej Subaru właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś, fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta.
Nasze usługi realizowane są w trzech miejscach – Warszawa, Białystok, Ełk.
Pełna opieka nad autem marki Subaru od początku do końca, to właśnie kolejny atut który nas wyróżnia – usługa door to door – “od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Subaru w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie. Bez względu na to w którym miejscu klient aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Subaru jest jakość,trwałość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się powierzyć swoje Subaru w nasze ręce.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść