Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Suzuki

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Suzuki

Oferujemy profesjonalne powypadkowe naprawy nadwozi samochodów Suzuki. Proponujemy także możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi), rozliczenia bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi. Sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej, ale przede wszystkim była idealnie zrobiona.

Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze. Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

… idealnie dobrany kolor, brak śladów naprawy – Applicants must have a high best-driving-school.com diploma or equivalency, be 21 years of age or older, pass a DOT drug test and physical and have a commercial drivers permit. nasze standardy są wysokie …

Zapraszamy jeżeli szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dzialezgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Krótka historia marki Suzuki.

Twórcą marki Suzuki jest Michio Suzuki, który w 1909 roku zakłada firmę działającą w przemyśle jedwabniczym. Młody przedsiębiorca ma wtedy wówczas dopiero 20 lat i mało kto wierzy w powodzenie jego przedsiębiorstwa. Suzuki osiąga jednak duży sukces i postanawia stworzyć samochód, którego prototyp jest gotowy w 1937 roku. W trakcie wojny prace nad motoryzacją zostają przerwane i firma na pewien czas wraca do branży jedwabniczej. Po jej zakończeniu produkuje między innymi motorowery, gdyż istnieje duże zapotrzebowanie na rynku, na tani i skuteczny środek transportu. Pierwszym samochodem marki produkowanym seryjnie jest Suzulight.

Aktualnie sprzedawane modele Suzuki:

 • Suzuki Alto
 • Suzuki Splash
 • Suzuki Swift
 • Suzuki SX4
 • Suzuki SX4 Topline Edition
 • Suzuki Jimny
 • Suzuki Grand Vitara
 • Suzuki Kizashi


Japońska jakość i innowacyjne rozwiązania – one sprawiają, że popularność aut marki Suzuki nie słabnie na całym świecie. Gdy zdarzy się jednak konieczność skorzystania z usług blacharza lub lakiernika, każdy miłośnik tej marki szuka profesjonalisty. Nasz zakład oferuje możliwość skorzystania z usług zawodowców. Gdy zachodzi potrzeba naprawy nadwozia, gdy lakier straci blask, kiedy zdarzy się stłuczka lub kolizja – możesz na nas liczyć. Profesjonalny blacharz samochodowy Suzuki usunie wszelkie wgniecenia i uszkodzenia, a doświadczony lakiernik samochodowy Suzuki pomoże odświeżyć lub naprawić powłokę lakierniczą – szybko i fachowo.

Czym się zajmujemy? Oferujemy profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze Suzuki – auta japońskiej produkcji nie mają przed nami tajemnic, dzięki czemu świadczyć możemy kompleksowy usługi obejmujące m.in.

 • Lakierowanie samochodu Suzuki
 • Naprawy blacharskie Suzuki
 • Naprawy powypadkowe Suzuki
 • Gdzie znajdziesz nasze warsztaty? Warszawa, Ełk i Bydgoszcz – tutaj otworzyliśmy oddziały z profesjonalnie wyposażonymi warsztatami oraz zespołami doświadczonych specjalistów. Ile kosztuje naprawa blacharska Suzuki? Cennik zależny jest od rodzaju naprawy, rozległości uszkodzeń, itp. Dlatego też koszt naprawy lakierniczej Suzuki ustalamy indywidualnie, po uprzednich oględzinach samochodu przez naszych fachowców. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi oferujemy także możliwość bezgotówkowego rozliczenia szkód Suzuki. Możliwe jest także wykonanie usługi metodą door-to-door – z odbiorem i dostawą pojazdu w wyznaczone miejsce.

  Naprawy lakiernicze Suzuki przeprowadzamy z użyciem wysokogatunkowych materiałów lakierniczych, markowych preparatów i oryginalnych części zamiennych. Naszymi atutami są: najwyższy standard obsługi, dbałość o detale oraz fachowość, które są gwarancją jakości usługi i trwałości wykonanych napraw. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych warsztatów.

   

   

  SztukaLakierowania.pl
  Gołembiewscy

  ul. św. Wincentego 92
  03-291 Warszawa
  (przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
  biuro w budynku Mazda
  )
  tel. 509 350 745
  tel. 784 597 011

  g.polawski@sztukalakierowania.pl
  pn.-pt. 8:00 – 18:00


  ul. Bracka 9
  15-239 Białystok
  (od ul. Zwierzynieckiej)
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 7:00 - 17:00


  ul. Suwalska 88
  19-300 Ełk
  tel. 728 359 779
  pn.-pt. 9:00-17:00
  Nazwa
  Telefon
  E-mail
  Treść