Volkswagen

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze VW

Oferujemy specjalistyczne usługi blacharskie i lakiernicze aut marki Volkswagen wraz ze zgłaszaniem i likwidacją szkód komunikacyjnych.

Spotkasz u nas sprawną i dokładną pracę połączoną z najwyższą jakością. Powierzając nam swoje auto możesz swobodnie zająć się innymi sprawami, mając zarazem pewność najlepszej naprawy auta z naszej strony. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych na wysokim poziomie. Zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

idealnie dobrany kolor, wielka dbałość o szczegóły…


…działamy w lakiernictwie od 1977 roku…


Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale : zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Volkswagen historia marki.

Do oficjalnego powstania marki Volkswagen doszło w 1945 roku. Wcześniej w fabryce KdF-wagena, 11 lipca 1941 roku rozpoczęła się produkcja legendarnego Garbusa, będącego życzeniem Adolfa Hitlera, który chcąc odciążyć kolej, oczekiwał taniego cywilnego samochodu. Produkowano też Garbusy dla armii niemieckiej, oraz brytyjskiej. Z czasem Volkswagen, stał się jednym z największych producentów samochodów w Europie, wprowadzając takie modele jak Transporter, czy w późniejszym czasie Passat i Golf. W 1992 roku w Poznaniu powstała fabryka, w której najpierw montowano, a następnie produkowano auta Volkswagena. Do 2001 roku, tylko jedna fabryka niemieckiej marki, w Wolfsburgu, wyprodukowała ponad 33 miliony samochodów, co było wybitnym osiągnięciem w skali historii motoryzacji.

Do grupy Volkswagen należą: Audi, Seat, Skoda, Bugatti, Scania, MAN, Lamborghini, Porsche, Bentley.

Aktualnie sprzedawane modele Volkswagen:

 • Vw Polo
 • Vw Golf
 • Nowy Vw Golf Cabriolet
 • Vw Beetle, Vw Scirocco
 • Nowa Vw Jetta
 • Vw Touran
 • Nowy Vw Tiguan
 • Nowy Vw Eos
 • Nowy Vw Passat
 • Vw Passat CC
 • Nowy Vw Sharan
 • Vw Touareg

 

Fachowa naprawa blacharsko-lakiernicza niemieckiej marki Volkswagen – VW, największego koncernu samochodowego VAG – Volkswagen Audi Group.

Twoje auto marki Volkswagen uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Elementy blacharskie uległy odkształceniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się marką Volkswagen od wielu lat. U nas znajdziesz pomoc u specjalistów takich jak: blacharz samochodowy VW, lakiernik samochodowy VW. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu VW, naprawy blacharskie VW, naprawy powypadkowe VW. Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych jak również blacharskich.

BLACHARZ LAKIERNIK VW VOLKSWAGEN WARSZAWA BIAŁYSTOK EŁK

Czy profesjonalna naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym niemieckiego producenta aut marki Volkswagen musi należeć do drogich?

Cennik blacharstwo lakiernictwo VW zależny jest od wyznaczonego zakresu prac,od uszkodzenia lakierniczego VW, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej VW. Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki VW. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi,dzięki którym masz możliwość profesjonalnej naprawy gotówkowej i bezgotówkowej Volkswagen właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś, fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.
Nasze usługi realizujemy w trzech oddziałach w całym kraju – Warszawa, Białystok, Ełk.

Dodatkowym atutem jest usługa door to door – „od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Volkswagen w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie. Opieka nad autem od początku do końca.

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE BEZGOTÓWKOWE POWYPADKOWE VW VOLKSWAGEN

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Volkswagen jest jakość,trwałość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się zaufać właśnie nam.


 

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść