Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Likwidacja szkody

Likwidacja szkody komunikacyjnej w serwisie blacharsko lakierniczym

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Profesjonalnym blacharstwem i lakiernictwem samochodowym zajmujemy się od wczesnych lat siedemdziesiątych.
Oddając nam auto wybierasz najlepiej, gdyż wybierasz doświadczenie i dopracowane procedury oraz systemy kontroli jakości = dobrą naprawę.

1. Pierwszym krokiem do likwidacji szkody komunikacyjnej jest jej zgłoszenie. Szkodę można zgłosić bezpośrednio u nas dla praktycznie wszystkich ubezpieczycieli (zależy od marki) – wśród nich najczęściej pojawiają się: Allianz, Aviva, Benefia, Generali, Hestia, Link 4, PZU, Warta, Uniqa.

2. By zacząć naprawę blacharsko lakierniczą, potrzebujemy 1. mieć dopełnione formalności związane ze zgłoszeniem i obsługą szkody komunikacyjnej (skompletowane dokumenty szkodowe, uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową), 2. wykonane oględziny uszkodzonego pojazdu, 3. zamówione części zamienne.

3. Następnie umawiamy się na termin naprawy.

Kliknij tu by sprawdzić jak możesz przeprowadzić zgłoszenie szkody komunikacyjnej u każdego ubezpieczyciela,
albo tutaj: by dowiedzieć się jak krok po kroku wygląda
procedura likwidacji szkody

 

Chcesz wykonać naprawę blacharsko lakierniczą swojego auta u nas?
Zadzwoń: 509 350 745 (Warszawa), 728 359 779 (Białystok, Ełk).

zgłoszenie szkody oc, zgłoszenie szkody ac, zgłoszenie szkody komunikacyjnej zgłoszenie szkody oc, zgłoszenie szkody ac, zgłoszenie szkody komunikacyjnej zgłaszanie szkód komunikacyjnych, zgłaszanie szkód
niezależnie od marki samochodu zapewniamy idealnie wykonaną naprawę blacharską i lakierniczą ku wielkiemu zadowoleniu naszych Klientów …

Przy procesie likwidacji szkody komunikacyjnej pamiętaj:
1. W momencie wypadku – jeżeli pojazd nie nadaje się do jazdy, możesz bezpłatnie przyholować auto do nas (przy szkodach z OC) bądź wezwać pomoc assistance swojego ubezpieczyciela (szkody z AC).
2. Gdy współwłaścicielem auta jest firma leasingowa lub kredytowa, zgłoś szkodę także u tych firm i podaj dane firmy, w której będziesz naprawiać auto
3. Szkody z AC należy zgłaszać najpóźniej 3-7 dni od ich powstania (w zależności od polisy)
Jeżeli czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz, zapytaj nas, zanim podejmiesz działania. Infolinia: 509 350 745

Dowiedz się więcej o stosowanych przez nas standardach : naprawy blacharskie, naprawy i rozliczenia bezgotówkowe, lakierowanie samochodu. . .

 

WYPADEK, KOLIZJA? CO ROBIĆ?

PAMIĘTAJ – gdy zdarzy Ci się szkoda komunikacyjna, wypadek, kolizja drogowa:
1. Zachowaj spokój, najpierw zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników zdarzenia. Jeżeli to konieczne udziel niezbędnej pomocy lub ją wezwij (pogotowie: 999, policja: 997)
2. Możesz spisać tzw. oświadczenie sprawcy wypadku, które sprawca podpisuje.
3. Zawsze, gdy nie masz zaufania do sprawcy – dla bezpieczeństwa pokrycia szkody z polisy sprawcy – możesz wezwać policję. Bez notatki policyjnej może być niemożliwym wyegzekwowanie pokrycia szkody z ubezpieczenia sprawcy.

HOLOWANIE
Jeżeli auto nie nadaje się do dalszej jazdy (ma uszkodzone zawieszenie, elementy oświetlenia, aktywowane poduszki powietrzne itp.)
1. Gdy szkoda jest z polisy OC sprawcy – masz od nas bezpłatne holowanie samochodu do warsztatu (z Warszawy, ew. okolic) INFOLINIA tel.509 350 745
2. Przy szkodzie z Twojego AC (czyli przy zdarzeniu z Twojej winy) wezwij assistance z Twojej polisy (numer telefonu zależy od ubezpieczyciela, jest najczęściej podany na wycinku polisy, którą wozisz z dowodem rejestracyjnym).

By zlikwidować szkodę przejdź do działu: chcę zlikwidować szkodę. Zobacz, w jaki sposób możesz zrobić zgłoszenie szkody komunikacyjnej w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Zawsze można i warto pytać, zapraszamy do profesjonalnej, dokładnej naprawy w naszej lakierni INFOLINIA tel. 509 350 745

wypadek, kolizja, szkoda  naprawy blacharsko lakiernicze, szkodzie, wypadku, kolizji  naprawa po stłuczce, naprawa blacharska po stłuczce warszawa
Wypadek, kolizja, stłuczka? Nie przejmuj się, dopóki nic się nikomu nie stało, auto, nawet najbardziej wymuskane – da się idealnie naprawić…

—————————————————————————

Wybrane szkody, które likwidowaliśmy w latach 2011-2015:
Przywróciliśmy do idealnego stanu samochody, które uległy mniej lub bardziej poważnym wypadkom, kolizjom i szkodom i wymagały usługi naprawczej blacharskiej i lakierniczej. Zdjęcia prezentują wybrane szkody komunikacyjne likwidowane przez nas w ostatnim czasie, więcej zdjęć znajdziesz w pozostałych działach.

                 

Uszkodzenia nawet niewielkie, wyglądają nieprzyjemnie. Raczej żadnej osobie się nie podobały. Dziś ich właściciele nie pamiętają tych nieprzyjemnych uszkodzeń, gdyż naprawili auta właśnie u nas. Każdy człowiek szybko się przyzwyczaja. Mając dobrze naprawione auto, z łatwością można zapomnieć jak wyglądało, gdy było uszkodzone 🙂