Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Alfa Romeo

Lakierowanie samochodu Alfa Romeo.

Zapraszamy na naprawy powypadkowe wszystkich modeli samochodów osobowych, należącej do koncernu Fiata włoskiej marki – Alfa Romeo. Specjalizujemy się w naprawach modeli o sportowej charakterystyce nadwozia, przywracając im nienaganny wygląd i dawną elegancję. Bardzo lubimy te włoskie samochody szczególnie dziś wyróżniające się wysmakowanym, sportowym wyglądem, dlatego nasz warsztat blacharsko lakierniczy dołoży wszelkich starań, by przywrócić Twojej Alfie Romeo doskonały wygląd karoserii.

Powypadkowej naprawy nadwozia dokonamy w możliwie najkrótszym czasie, gwarantując najwyższą jakość wykonanej usługi. Likwidacją szkód komunikacyjnych zajmujemy się od 1977 roku, dlatego nasi lakiernicy to doświadczeni specjaliści, znakomicie znający swój fach.

Oferujemy zgłaszanie szkód komunikacyjnych na miejscu dla firm takich jak
Allianz, Aviva, Benefia, Generali, Hestia, Link 4, PZU, Warta, Uniqa.
Bezgotówkowe rozliczenie szkody zrobimy dla takich firm jak
AIG, ALD, Allianz, Athlon, April, Aviva, Avus, AXA Direct, Benefia, Breubezpieczenia, Chartis, Compensa, Concordia, Dynafleet, Europa, Greenval, Gefco, Grupama, Generali, HDI, Ergo Hestia, Interprofmax, Interrisk, Liberty Direct, Link 4, Nemu, Netplan, MTU, TUW Pocztowe, TUW, Pbuk, Primecar, PTU, PZM, PZU, Raf, Reso, Uniqa, UFG, Warta.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
(Warszawa – warsztat blacharsko-lakierniczy),509 350 745
(Białystok, Ełk – warsztat blacharsko-lakierniczy) 728 359 779

Jaki zakres usług wykonujemy dla właścicieli aut Alfa Romeo
– naprawy blacharsko lakiernicze
– likwidację szkód komunikacyjnych z rozliczeniami bezgotókowymi
– wynajem aut zastępczych przy okazji szkody
– ubezpieczenia pakietowe
– polerowanie aut
– ochrona lakieru
– usuwanie wgnieceń bez lakierowania
– szybki serwis klimatyzacji
– przyciemnianie szyb
– antykradzieżowe znakowanie aut mikrocząsteczkami
– wyciszanie samochodów
– wymianę opon i kół
– antykorozyjne zabezpieczenia podwozia
– diagnostykę komputerową
– geometrię kół, ustawianie zbieżności


Historia marki Alfa Romeo.

W 1906 roku Alexandre Darracq zakłada w Neapolu firmę Societa Anonima Italiana Darrcq, mającą zajmować się produkcją samochodów. Po krótkim czasie zostaje ona przeniesiona do Mediolanu i przejęta przez miejscowych przedsiębiorców, którzy zmieniają jej nazwę na Anonima Lombarda Fabbrica di Automobili – ALFA. W tym czasie powstaje logo marki, posiadające do dnia dzisiejszego wspólny element z herbem mediolańskiego klubu AC Milan, w postaci czerwonego krzyża. Pierwszym modelem marki jest Alfa 24 HP, dysponująca silnikiem o mocy 42 koni mechanicznych, osiągająca prędkość około 115 km/h. Podczas pierwszej wojny światowej firma produkuje głównie na potrzeby militarne wojska. W 1915 roku przedsiębiorstwo kupuje przemysłowiec Nicola Romeo, zmieniając jego nazwę na znaną do dziś Alfa Romeo. Marka po zakończeniu wojny tworzy głównie nowoczesne samochody sportowe i z sukcesami bierze udział w rajdach, dzięki takim kierowcom jak Enzo Ferrari. W 1932 roku właścicielem Alfa Romeo staje się państwo włoskie, po czym beste online casino następuje całkowite oficjalne wycofanie z rajdów, a auta marki ścigają się jako Ferrari. Rozpoczyna się też produkcja samochodów ciężarowych, a nawet autobusów czy trolejbusów. W 1986 roku przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez koncern Fiata. W 1998 roku Alfa Romeo 156 zdobywa tytuł samochodu roku, a Alfa Romeo 147 zostaje samochodem roku 2001. Rok 2006 to nagroda Cabrio of The Year dla modelu Spider.

Lista aktualnie sprzedawanych modeli:

Alfa Romeo MiTo – sportowe, kompaktowe auto miejskie
Alfa Romeo Giulietta – pięć gwiazdek w teście bezpieczeństwa EURO NCAP 2010
Alfa Romeo 159 – moc i elegancja w jednym
Alfa Romeo 159 Sportwagon – stylowe kombi, mogące pochwalić się dużą ładownością i sportowymi osiągami
Alfa Romeo 8C – sportowe Coupe dla wymagających
Alfa Romeo 8C Spider – wersja cabrio z odkrytym nadwoziem

Brałeś udział w kolizji lub Twoje Alfa Romeo uległo uszkodzeniu?
Potrzebna jest profesjonalna naprawa blacharska Alfa Romeo.

W naszym zakładzie blacharsko lakierniczym współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak: blacharz samochodowy Alfa Romeo, lakiernik samochodowy Alfa Romeo. Każda z osób pracujących u nas w lakierni to doświadczone osoby które mają styczność z marką Alfa Romeo od wielu lat.
Lakierowanie samochodu Alfa Romeo czy naprawy blacharskie Alfa Romeo, naprawy powypadkowe Alfa Romeo realizujemy w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk. Wszyskie naprawy lakiernicze realizowane są w komorze lakierniczej – co jest oznaką profesjonalnej lakierni samochodowej.

LAKIEROWANIE SAMOCHODU ALFA ROMEO

Czy prace z zakresu lakiernictwo samochodowe w profesjonalnym zakładzie blacharko lakierniczym Alfa Romeo należą do drogich?

Blacharstwo i lakiernictwo Alfa Romeo ma cennik zależny od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Alfa Romeo, kończąc na stopniu zaawansowania naprawy blacharskiej Alfa Romeo. Warto wcześniej pokazać nam swoje Alfa Romeo, wtedy podamy szczegółowe ceny napraw blacharskich i lakierniczych.

Dlaczego dobrze wykonana blacharka samochodowa Alfa Romeo daje właścicielowi same korzyści?

Naprawa lakiernicza Alfa Romeo, która jest dobrze wykonana, nawet jeżeli były to naprawy powypadkowe wykonane przez warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa, Białystok – nie tylko zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ale też pozwala utrzymać wysoką cenę auta przy odsprzedaży, co ma niebagatelne znaczenie. Dlatego polecamy nasze usługi blacharskie.

BLACHARZ LAKIERNIK SAMOCHODOWY ALFA ROMEO WARSZAWA BIAŁYSTOK

Jakie są podstawy lakiernictwa samochodowego? Na co zwrócić uwagę wybierając usługi lakiernicze – czy cennik jest najważniejszy? Co wyróżnia dobrze wykonane usługi lakiernicze?

Podstawa pracy lakiernika samochodowego to nie tylko lata doświadczenia i przechodzenie kolejnych szczebli kariery zawodowej – zawód taki jak lakiernik samochodowy to praca mająca u podstaw wielką dbałość o szczegóły i chęć do uczenia się nowych umiejętności – nie tylko w większych miastach jak Warszawa, ale i mniejszych jak Białystok, Ełk. Lakierowanie samochodów Alfa Romeo wykonane przez profesjonalne lakiernie samochodowe wykonujące profesjonalne lakiernictwo pozwala użytkownikom na cieszenie się autem przez długi okres.

Jak rozpoznać, że blacharka samochodowa jest warta swojej ceny, a cennik odzwierciedla jakość, którą proponuje blacharz samochodowy w miastach Warszawa, Białystok?

Dobry blacharz Warszawa i dobry lakiernik Warszawa jest poszukiwany nie tylko przez posiadaczy aut Alfa Romeo – blacharstwo i lakiernictwo samochodowe jest fachem, który jeżeli jest dobrze wykonywany, od razu może być rozpoznany jako wysokiej klasy usługi blacharsko lakiernicze. Warsztat blacharsko lakierniczy taki jak nasz cieszy się historią istnienia od 1977 roku i zapewnia usługi blacharskie na wysokim poziomie – natomiast jeżeli chodzi o cennik na usługi blacharsko lakiernicze, to cennik jest każdorazowo dostosowywany do rodzaju uszkodzenia i stopnia skomplikowania naprawy blacharsko lakierniczej. By wycenić naprawy blacharskie i podać cennik usług blacharskich, zapraszamy do pokazania nam uszkodzonego auta. Dobrze wykonane usługi blacharsko lakiernicze to nie tylko cennik, ale przede wszystkim gwarancja, jakość spasowania, powłoka lakiernicza jak fabryczna – po tych detalah można uznać, że warsztat lakierniczy wykonał dobrze usługi takie jak naprawa blacharki samochodowej.

NAPRAWY POWYPADKOWE BLACHARSKIE ALFA ROMEO FIAT WARSZAWA BIAŁYSTOK

Lakiernictwo samochodowe Warszawa, Białystok – naprawy bezgotówkowe

Nasz serwis blacharsko lakierniczy Warszawa i Białystok specjalizuje się w wykonywaniu bezgotówkowych napraw z ubezpieczenia komunikacyjnego AC i OC sprawcy. Warsztat lakierniczy jest otwarty sześć dni w tygodniu by zapewnić zapracowanym Klientom dostępność usług i napraw z zakresu blacharstwo i lakiernictwo. mapa dojazdu Nasz serwis blacharsko lakierniczy Alfa Romeo naprawia Alfy od wielu lat, także można nam śmiało powierzyć swoje auto.

Cennik usług blacharsko lakierniczych – blacharstwo lakiernictwo samochodowe Alfa Romeo Białystok, Warszawa

Po wyceny na blacharstwo lakiernictwo zapraszamy do wysłania dobrej jakości zdjęć na adres email lub najlepiej do pojawienia się autem na miejscu – z chęcią prześlemy nasz cennik i wycenę usług lakierniczych. Każda dobra lakiernia samochodowa ma swój cennik usług blacharskich samochodowych na lakiernictwo i blacharstwo – Warszawa, Białystok.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść