Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Jeep

Wyspecjalizowane lakierowanie samochodów Jeep

Zapraszamy na wyspecjalizowanie lakierowanie samochodów amerykańskiej marki Jeep. Naprawy nadwozi pojazdów amerykańskich marek to nasza specjalizacja, dlatego oferujemy w pełni profesjonalne lakierowanie samochodów Jeep.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Na rynku napraw blacharsko lakierniczych jesteśmy nieprzerwanie od 1977 roku, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy fachowe i dokładne powypadkowe naprawy nadwozi, wykonywane przez doświadczonych blacharzy i lakierników, doskonale znających swoją pracę. Gwarantujemy, że doskonale odtworzymy dawny, fabryczny wygląd Twojego pojazdu, jeśli zachodzi taka potrzeba – w ekspresowym czasie, przy zachowaniu wysokiej jakości online casino usługi.

Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. W celu zgłoszenia szkody odwiedź podstronę: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do poprawnego zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

Krótka historia marki Jeep.

Historia marki ściśle związana jest z amerykańską armią i bardzo wiele jej zawdzięcza. W 1940 roku ogłoszono przetarg na lekki pojazd rozpoznawczy, do którego zaproszono 135 producentów samochodów. Do walki stanęły Willys-Overland (późniejszy Jeep), oraz American Bantam Car Manufacturing Company i Ford, które miały za zadanie wyprodukować określoną ilość pojazdów o określonej specyfikacji technicznej, w celu przetestowania przez armię. Wojskowi po wypróbowaniu pojazdów zdecydowali, że najlepsze są auta Willys-Overland, dzięki czemu zyskały one dużą popularność i sympatię zarówno wśród wojskowych, jak i cywilów, głównie ze względu na dużą niezawodność i ogromną uniwersalność. To właśnie wydarzenie sprowokowało powstanie marki Jeep, której nazwa, stała się synonimem samochodu terenowego.

Aktualnie sprzedawane modele Jeep:

 • Jeep Compass
 • Jeep Cherokee
 • Jeep Patriot
 • Jeep Wrangler
 • Jeep Wrangler Unlimited
 • Jeep Grand Cherokee
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść