Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Lancia

Profesjonalne lakierowanie samochodów Lancia

Oferujemy profesjonalne lakierowanie samochodów Lancia. Lakierowanie samochodów to nasza pasja, dlatego świadczymy usługi lakiernictwa na wysokim poziomie.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Zapraszamy na staranne lakierowanie samochodów, świadczone przez serwis lakierniczy działający na rynku napraw powypadkowych od 1977 roku. Posiadamy wysokiej klasy lakierników z wieloletnim doświadczeniem, oraz profesjonalny, doskonale wyposażony warsztat lakierniczy. Dlatego malowanie aut wykonywane przez nasz serwis, cechuje dokładne odtworzenie fabrycznego wyglądu nadwozia i brak jakichkolwiek śladów naprawy.

Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. W celu zgłoszenia szkody odwiedź podstronę: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do poprawnego zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

Krótka historia marki Lancia.

W 1906 roku przez kierowców rajdowych zostaje założona firma Lancia & Cie, której pierwszym seryjnym modelem jest Lancia Alfa. W 1922 roku powstaje pierwszy na świecie samochód posiadający niezależne zawieszenie przednich kół, model Lambada. Marka tworząc wysokiej klasy modele sportowe, z powodzeniem bierze udział w rajdach samochodowych, a nawet wyścigach Formuły 1. Mimo produkcji aut nowoczesnych i komfortowych w latach 60 popada w kłopoty finansowe, dlatego w 1969 roku przechodzi do koncernu Fiata, dzięki czemu do dziś tworzy prestiżowe auta pod własnym logo.

Aktualnie sprzedawane modele Lancia:

 • LanciaYpsilon
 • Lancia Musa
 • Lancia Delta

 

Włoskie auta to synonim luksusu i elegancji – wyjątkiem z pewnością nie jest tu żaden samochód marki Lancia. Naprawy lakiernicze aut produkowanych przez tę firmę nie są łatwe – aby przywrócić pojazd do pierwotnego stanu po wypadku, kolizji lub stłuczce potrzebny jest profesjonalny warsztat blacharsko-lakierniczy. Lancia pochwalić się może dużą dbałością o detale – to samo można powiedzieć o naszym zakładzie. Lakiernik samochodowy Lancia i blacharz samochodowy Lancia z naszego zespołu profesjonalnie i fachowo zajmą się każdym pojazdem. Każda naprawa odbywa się przy użyciu markowych materiałów lakierniczych oraz oryginalnych elementów blacharskich.

BLACHARZ LAKIERNIK LEXUS WARSZAWA BIAŁYSTOK, Lakierowanie samochodów Lancia BLACHARZ LAKIERNIK AUDI BLACHARSTWO LAKIERNICTWO

Co możemy naprawić? Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy Lancia kompleksowo zajmuje się wszelkimi zleceniami dotyczącymi nadwozia i lakieru samochodu.

W naszej ofercie jest:

 

 • Lakierowanie samochodu Lancia
 • Naprawy blacharskie Lancia
 • Naprawy powypadkowe Lancia

 

 

Warszawa, Białystok, Ełk – w tych miastach znaleźć można nasze warsztaty. Już setki zadowolonych klientów zaufało nam i nie zawiodło się na tej decyzji. Ile kosztuje naprawa lakiernicza Lancia? Cennik zależny jest od wielu czynników – zakresu prac, rodzaju uszkodzenia, itp. Oferujemy jednak wstępne oględziny samochodu, na podstawie których szacujemy indywidualnie koszt naprawy blacharskiej Lancia. Możliwe jest także gotówkowe lub bezgotówkowe rozliczenie szkód Lancia, gdyż nasz warsztat współpracuje ściśle z wieloma towarzystwami i firmami ubezpieczeniowymi.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Oferujemy najwyższe standardy pod względem jakości i komfortu obsługi, zapewniając jednocześnie szybkie i sprawne naprawy lakierniczo-blacharskie. Lancia to marka, którą znamy bardzo dobrze i wielokrotnie spotykamy się z tymi autami, co pozwala pochwalić się nam ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Jakość, trwałość i dbałość o szczegóły – to cechy, na które warto postawić.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść