Szybkie i fachowe lakierowanie samochodu – Białystok, Ełk, Warszawa

Profesjonalne lakierowanie samochodu to usługa, która musi wykonana być przez specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, talent i doświadczenie. W przeciwnym razie trudno liczyć na dobry efekt i trwałość wykonanych prac. Na szczęście nie trzeba szukać długo, by móc znaleźć warsztat oferujący w pełni fachowe lakierowanie samochodu. Warszawa, Białystok i Ełk to miasta, w których znajdziesz warsztaty Gołembiewscy. W nich zaś zatrudniamy jedynie najlepszych lakierników, którzy pracują przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi.

 

Lakierowanie samochodów to nie tylko nasza praca – to również nasza prawdziwa pasja!

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE BEZGOTÓWKOWE POWYPADKOWE SKODA, lakierowanie samochodu

Profesjonalizm jest w tej dziedzinie niezwykle ważny, gdyż tylko odpowiednie techniki i doświadczenie są gwarantem trwałości wykonanej pracy i cieszących oko efektów.

 

Poznaj
Lakierowanie Samochodu Warszawa!

 

Ile jednak kosztuje fachowe lakierowanie samochodu? Cennik zawsze zależny jest od zakresu prac, rozmiarów uszkodzeń oraz rodzaju napraw – trudno jest zatem odgórnie określić sumę za lakierowanie samochodu. Ceny ustalamy indywidualnie, określając koszt na podstawie oględzin auta i wykonaniu listy niezbędnych zabiegów.

 

Nasze usługi obejmują m.in. takie prace jak:

 

  • Wszelkie prace lakierniczo-blacharskie – lakierowanie samochodów po wypadkach i likwidacja szkód,
  • Renowacja powłok lakierniczych – polerowanie aut i naprawa zużytych lakierów,
  • Ochrona lakieru – nakładanie środków ochronnych oraz antykorozyjne zabezpieczanie podwozi.

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE MERCEDES

Lakierowanie samochodu w naszym warsztacie to szansa na przywrócenie swojego auta do idealnego stanu.

Jednym z naszych ogromnych atutów jest dbałość o detale, dzięki czemu każdy może mieć pewność, że idealnie dobierzemy kolor i unikalną dla danej marki fakturę lakieru oraz zadbamy o to, aby wyglądał on perfekcyjnie, bez skaz, zacieków czy jakichkolwiek rys. Po wykonaniu naprawy jedynie najbardziej doświadczeni specjaliści są w stanie stwierdzić, że samochód poddawany był lakierowaniu – dla wszystkich innych, lakier wyglądać będzie jak fabryczny.

Tu nas znajdziesz:
Warszawa: 509 350 745 (lakiernik, blacharz Mazda Warszawa)
Białystok: (85) 74 74 371 (lakiernik, blacharz Mazda Białystok)
Ełk: (87) 734 50 04
 (lakiernik, blacharz Mazda Ełk)