Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Szybkie i fachowe lakierowanie samochodu – Białystok, Ełk, Warszawa

Profesjonalne lakierowanie samochodu to usługa, która musi wykonana być przez specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, talent i doświadczenie. W przeciwnym razie trudno liczyć na dobry efekt i trwałość wykonanych prac. Na szczęście nie trzeba szukać długo, by móc znaleźć warsztat oferujący w pełni fachowe lakierowanie samochodu. Warszawa, Białystok i Ełk to miasta, w których znajdziesz warsztaty Gołembiewscy. W nich zaś zatrudniamy jedynie najlepszych lakierników, którzy pracują przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi.

 

Lakierowanie samochodów to nie tylko nasza praca – to również nasza prawdziwa pasja!

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE BEZGOTÓWKOWE POWYPADKOWE SKODA, lakierowanie samochodu

Profesjonalizm jest w tej dziedzinie niezwykle ważny, gdyż tylko odpowiednie techniki i doświadczenie są gwarantem trwałości wykonanej pracy i cieszących oko efektów.

 

Poznaj
Lakierowanie Samochodu Warszawa!

 

Ile jednak kosztuje fachowe lakierowanie samochodu? Cennik zawsze zależny jest od zakresu prac, rozmiarów uszkodzeń oraz rodzaju napraw – trudno jest zatem odgórnie określić sumę za lakierowanie samochodu. Ceny ustalamy indywidualnie, określając koszt na podstawie oględzin auta i wykonaniu listy niezbędnych zabiegów.

 

Nasze usługi obejmują m.in. takie prace jak:

 

  • Wszelkie prace lakierniczo-blacharskie – lakierowanie samochodów po wypadkach i likwidacja szkód,
  • Renowacja powłok lakierniczych – polerowanie aut i naprawa zużytych lakierów,
  • Ochrona lakieru – nakładanie środków ochronnych oraz antykorozyjne zabezpieczanie podwozi.

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE MERCEDES

Lakierowanie samochodu w naszym warsztacie to szansa na przywrócenie swojego auta do idealnego stanu.

Jednym z naszych ogromnych atutów jest dbałość o detale, dzięki czemu każdy może mieć pewność, że idealnie dobierzemy kolor i unikalną dla danej marki fakturę lakieru oraz zadbamy o to, aby wyglądał on perfekcyjnie, bez skaz, zacieków czy jakichkolwiek rys. Po wykonaniu naprawy jedynie najbardziej doświadczeni specjaliści są w stanie stwierdzić, że samochód poddawany był lakierowaniu – dla wszystkich innych, lakier wyglądać będzie jak fabryczny.

Tu nas znajdziesz:
Warszawa: 509 350 745 (lakiernik, blacharz Mazda Warszawa)
Białystok: (85) 74 74 371 (lakiernik, blacharz Mazda Białystok)
Ełk: (87) 734 50 04
 (lakiernik, blacharz Mazda Ełk)