Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Lakierowanie samochodu w warsztatach Gołembiewscy

Lakierowanie samochodu to zadanie dla prawdziwych profesjonalistów. Każdy samochód jest inny i wymaga nieco odmiennego podejścia – dlatego też tak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W warsztatach Gołembiewscy znaleźć można specjalistów, dla których malowanie samochodu to nie tylko praca, ale też prawdziwa pasja. Ich talent, w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem pozwala doprowadzić każdy samochód do idealnego stanu.

Jest kilka powodów, dla których właściciele aut decydują się na skorzystanie z usług lakierniczych. Lakierowanie samochodu może być potrzebne, gdy auto wymaga odświeżenia powłok lakierniczych, konieczne jest usunięcie zarysowań lub gdy właściciel pragnie zmienić styl swojego pojazdu. Lakiernicy z warsztatów Gołembiewscy specjalizują się w samochodach marki Mazda, ale ich doświadczenie pozwala zająć się malowaniem i renowacją pojazdów każdego producenta. Duże doświadczenie w tej branży umożliwia im nie tylko trwale i estetycznie nałożyć nowy lakier na karoserię lub jej elementy, ale także dopasować perfekcyjnie odcień i zachować fabryczna teksturę powłoki. Wiek i model samochodu nie mają znaczenia – lakierowanie samochodu zostanie wykonane z taką samą precyzją, gdy w lakierni stanie nowoczesna Mazda CX3, wygodna Mazda 6 lub kompaktowa Mazda 3.

W warsztacie wykonać można także szereg innych usług i zabiegów, takich jak czyszczenie tapicerki, wymiana płynów, regulacja silnika, profesjonalna diagnostyka. Oferowane są także auto szyby, wymiana opon oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Doskonała jakość usług i najnowocześniejsze wyposażenie warsztatu pozwalają uporać się z problemem i przywrócić każdemu pojazdowi blask i perfekcyjny wygląd. Lakierowanie samochodu pozwoli na nowo cieszyć się jazdą autem lub usunąć rysy i uszkodzenia spowodowane aktem wandalizmu, gradem lub drobną stłuczką.

Warsztaty Gołembiewscy znane są z najwyższego standardu usług i doceniane przez klientów stawiających trwałość, estetykę wykonania i fachowość. Dzięki temu, profesjonalne malowanie samochodu to nie tylko rzetelna usługa, ale także gwarancja, że auto zachowa doskonały wygląd na bardzo długo.