Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Lexus

Profesjonalne malowanie samochodów Lexus

Oferujemy profesjonalne malowanie samochodów luksusowej marki Lexus. Specjalizujemy się w ekstremalnie dokładnym malowaniu samochodów, komfortowych i prestiżowych marek, w tym Lexusa.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Zapraszamy na profesjonalne, super dokładne malowanie samochodów, dokonywane przez lakierników z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy nowoczesny, świetnie wyposażony warsztat lakierniczy i wysokiej klasy specjalistów, dlatego malowanie samochodów dokonywane przez nasz serwis, to przede wszystkim casino wysoka jakość usług i auto wyglądające po naprawie jak nowe. W razie potrzeby oferujemy ekspresowy tryb naprawy, przy zachowaniu jej najwyższych standardów, oraz w większości przypadków, wygodny samochód zastępczy.

Więcej na temat naszych standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

BLACHARZ LAKIERNIK LEXUS WARSZAWA BIAŁYSTOK

Krótka historia marki Lexus.

Lexus to nowa marka prestiżowych i komfortowych samochodów, stworzona przez koncern Toyoty. Nazwa Lexus nie jest oczywiście przypadkowa, gdyż marka powstała w celu rywalizacji z luksusowymi autami europejskimi i amerykańskimi i to właśnie z luksusem ma się kojarzyć jej nazwa. Pierwszym modelem pod znakiem Lexusa jest model LS 400, który pojawił się na rynku w 1989 roku i posiada ekstremalnie cichy silnik V8 o mocy 245km. Marka w bardzo krótkim czasie podbiła rynek amerykański i zyskała duże uznanie wśród nawet najbardziej wymagających kierowców w Europie.

Aktualnie sprzedawane modele Lexus:

 • Lexus CT
 • Lexus IS
 • Lexus GS
 • Lexus LS
 • Lexus RX
 • Lexus IS F
 • Lexus LFA
 • Lexus IS 250C
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść