Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda 6

Mazda 6 pojawiła się na rynku w 2002 roku zastępując wysłużony już nieco model 626. Auto okazało się bardzo dobrą konstrukcją i już rok później zdobyło drugie miejsce w konkursie na Europejski Samochód Roku. Pierwsza generacja produkowana była w kilku wersjach – do dyspozycji był 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowe kombi oraz 5-drzwiowe kombi. Entuzjazm klientów budziła też liczba silników, w które wyposażana była Mazda 6. Salon opuszczały auta m.in. z silnikami benzynowymi o pojemności od 1,8 do 3,0 litra (silnik 3,0 tylko w wersji na USA) oraz kilkoma typami 2-litrowych diesli. Druga generacja wyszła w 2007 roku i zaprezentowana była na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Trzy lata później pojawiła się faceliftingowana Mazda 6. Używane modele pierwszej generacji cieszyły się dużym powodzeniem, z racji sporego wyboru wersji wyposażenia. Druga generacja była do kupienia jednak z silnikiem benzynowym V6 3,7 MZI o mocy 276 koni mechanicznych, który przypadł do gustu miłośnikom sportowej jazdy. W 2012 roku pojawiła się trzecia generacja, którą pokazano w Moskwie. Zmienił się nie tylko wygląd nadwozia – wprowadzono m.in. nowoczesne wyposażenie kabiny oraz napęd 4×4. Standardowo Mazda 6 posiada systemy ABS i EBD, układ kontroli trakcji i stabilności toru jazdy, elektryczne sterowane szyby i lusterka, czujnik ciśnienia w oponach, klimatyzację, system i-stop i wiele innych innowacyjnych udogodnień.

Mazda 6 sedan- salon Mazda Warszawa Gołembiewscy

Mazda 6 – używane samochody dla wymagających

Mazda 6 trzeciej generacji produkowana jest do dziś i cieszy się bardzo dużym powodzeniem u kierowców. Czy jednak można nieco zaoszczędzić kupując starszą wersję i czy jest to opłacalna inwestycja? Dla kogo jest Mazda 6? Warszawa jest miastem, gdzie na drogach i parkingach pojawia się wiele aut tego typu – wybierają je zarówno młodzi kierowcy poszukujący dynamicznego i bezpiecznego auta, jak i dojrzali mężczyźni ceniący elegancję i wygodę jazdy. Doskonale zaprojektowana konstrukcja zapewnia zarówno frajdę z jazdy, jak i wysoką bezawaryjność oraz komfort – to właśnie najlepsze cechy, którymi pochwalić może się Mazda 6. Auta tej marki uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych – nawet egzemplarze pierwszej generacji z dużym przebiegiem nie sprawiają problemów i są tym samym stosunkowo tanie w eksploatacji. Do tej pory wyprodukowano już niemal 2,5 miliona sztuk, a jej popularność nie maleje. Potwierdza to też wiele prestiżowych nagród w międzynarodowych konkursach.

Używana Mazda 6 od sprawdzonego dealera

Gdzie jednak udać się, gdy marzeniem stanie się elegancka i dynamiczna Mazda 6? Używane samochody z giełd mogą być w różnym stanie – to czy kupimy prawdziwą „perełkę” czy też wyeksploatowany złom zależy w dużej mierze od szczęścia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest Mazda 6 używana z salonu. Taki zakup jest najbezpieczniejszy – sprawdzony i prawidłowo eksploatowany samochód dostarczy zawsze autoryzowany dealer Mazda. Serwis również jest ważny i dlatego najlepiej wybierać salon połączony z oficjalnym warsztatem marki. Gdzie zatem znajdzie się sprawna, bezpieczna i dobrze wyglądająca Mazda 6? Serwis Warszawa Gołembiewscy zapewnia duży wybór, korzystne warunki i profesjonalną obsługę.

Mazda 6 kombi - salon Mazda Warszawa Gołembiewscy