Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda 6 wyciszanie

Profesjonalne wygłuszenie auta to idealny sposób na poprawienie komfortu jazdy. Autem które zdecydowanie warto wyciszyć jest elegancka i wygodna Mazda 6. Wyciszenie sprawi, że jazda będzie prawdziwą przyjemnością – mniejszy hałas, możliwość skupienia się na rozmowie z pasażerami i lepsza jakość samochodowego audio to tylko kilka zalet ze skorzystania z tej możliwości. Taka usługa nie jest zarezerwowana jedynie dla najnowszych generacji tego modelu – wyciszaniu poddana może być każda Mazda 6. Na czym polega ten zabieg?

Mazda 6 - wyciszanie Mazdy 6

Mazda 6 – wyciszenie podstawowe

Usługę wygłuszenia wnętrza wykonać można na kilka sposobów – wiele zależy od tego czy samochód będzie wyciszany częściowo, czy też całkowicie. Za każdym razem najważniejsze są indywidualne potrzeby klienta, cel wykonania usługi i rodzaj nadwozia. Nieco inaczej podejść trzeba do takiego auta jak Mazda 6 Kombi 2015 w podstawowej wersji wyposażania, niż do wersji Mazda 6 Skypassion z 2017 roku. Najczęściej wykonuje się zabieg wyciszenia przednich i tylnych drzwi, połączony z zamontowaniem specjalnych podkładek pod głośniki. Znacząco podnosi to komfort akustyczny jazdy i pozwala poprawić jakość muzyki puszczanej przez system car-audio – nawet fabryczny. Co jeszcze można zrobić, aby poprawić jakość jazdy? Bardzo dużą różnicę może przynieść wygłuszanie uszczelek w drzwiach i pokrywy bagażnika. Mazda 6 4×4 używana poza utwardzonymi drogami może wymagać także dodatkowych elementów redukujących hałas silnika i elementów zawieszenia.

Mazda 6 Skypassion - wyciszanie drzwi Mazdy 6

Mazda 6 – wyciszenie kompletne

Wyciszenia wymagać może m.in. podłoga samochodu i błotniki. W zależności od potrzeb można wykonać wygłuszenie tylko z przodu lub z tyłu auta. Największą frajdę z jazdy daje jednak kompletnie wyciszona Mazda 6. Dealer zaproponować może także kompleksowe wyciszenie słupków przednich, tylnych i środkowych. Taki zabieg warto wykonać w przypadku bogato wyposażonych wersji modelu Mazda 6 – biała tapicerka luksusowej wersji Skypassion, mocny silnik i doskonałe wyciszenie to połączenie wręcz idealne. Niemniej jednak jest to dobra opcja także dla miłośników jazdy z napędem 4×4 po drogach szutrowych – wyciszenie daje większy komfort i sprawia, że lepiej słyszalne są komendy pilota lub nawigacja. Mazda 6 w wersji wygłuszonej to zatem nie tylko opcja zarezerwowana dla miłośników wygodnej jazdy, ale także doskonała propozycja dla podróżników i fanów delikatnego off-roadu.

Czy każda Mazda 6 może być wyciszona?

Wygłuszanie jest usługą bardzo indywidualną i konieczne jest dokładne dopasowanie do danego auta. Oznacza to jednak, że w praktyce wyciszona może zostać każda Mazda 6 – czarna, czerwona, prosto z salonu lub taka, która ma na liczniku już spory przebieg. Oczywiście najbardziej opłacalne jest to w przypadku aut nowych lub zachowanych w doskonałym stanie – wtedy korzyści są zdecydowanie największe. Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania wyciszenia w samochodzie typu Mazda 6? Leasing nie jest przeszkodą – przeróbki tego typu powinny być przed wykonaniem skonsultowane z leasingodawcą, który z pewnością nie będzie chciał partycypować w kosztach usługi, o ile to nie zostanie ustalone na początku leasingu. Największym problemem może być jednak stan techniczny auta – zdarza się, że młodzi kierowcy, kupujący swój pierwszy samochód skupiają się na przeróbkach mających poprawić komfort czy wygląd, pomijając najważniejsze naprawy i prawidłowe serwisowanie. W pierwszej kolejności warto odwiedzić serwis Mazda, zadbać o stan silnika, podwozia i karoserii i dopiero wtedy zastanowić się nad wyciszeniem kabiny. Tylko taka kolejność zapewni przyjemność z jazdy, jaką dać może tylko Mazda 6. Nawigacja wysokiej klasy, wyciszenie czy efektowny tuning to rzeczy, których nie powinno przedkładać się nad bezpieczeństwo.