Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda Części

Autoryzowana Stacja Obsługi aut marki Mazda Gołembiewscy to miejsce, w którym oprócz zlecenia napraw i przeglądów, można dokonać także zakupu oryginalnych części Mazda i akcesoriów do aut tej marki.

 

mazda części

 

W naszym asortymencie znajdują się m.in. oryginalne elementy nadwozia do Mazd, płyny eksploatacyjne, akumulatory oraz filtry powietrza i oleju.

Dlaczego warto skorzystać z oferty, którą przygotował nasz serwis Mazda – Warszawa?

W naszych warsztatach dbamy o satysfakcję klienta, zapewniając bogaty wybór części zamiennych oraz atrakcyjne ceny. Każdy posiadacz auta marki Mazda może mieć pewność, że właśnie tu znajdzie oryginalne i nowe elementy zamienne do swojego auta. Dostarczamy wszelkie podzespoły, potrzebne do przywrócenia pojazdom pełnej sprawności i estetyki.

 

Jakie Mazda części czekają na Ciebie ?

 

W swoich magazynach posiadamy m.in. amortyzatory, błotniki, pokrywy silnika, zderzaki, chłodnice, szyby oraz kompletne jednostki napędowe do samochodów Mazda. Oryginalne części to trwałość, bezpieczeństwo i zachowanie osiągów pojazdu.

 

Lakierowanie samochodu Mazda Warszawa, Białystok

 

Profesjonalne usuwanie wgnieceń bez lakierowania i diagnostyka pojazdu to my!

 

Dostępne w naszej ofercie elementy zainstalujemy w samochodzie szybko i fachowo, oferując przy tym szereg innych usług. Gdy potrzebne jest lakierowanie, usuwanie wgnieceń bez lakierowania lub kompleksowa diagnostyka wozu, serwis Gołembiewscy to najlepsze rozwiązanie.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także wyjątkowo atrakcyjną ofertę olejów
i płynów chłodzących. Do aut marki Mazda proponujemy wysokiej klasy oleje silnikowe Mazda Dexelia, które opracowane zostały specjalnie do jednostek napędowych tej marki.

Do dyspozycji jest też płyn chłodzący Mazda Super Coolant, który przetestowany został w ekstremalnych temperaturach. Ten unikalny środek zapewnia ochronę silnika przez cały rok i chroni przed zamarzaniem nawet przy temperaturze otoczenia sięgającej -44 stopnie Celsjusza.

Postaw na oryginalne części Mazda i sprawdzonych fachowców z dużym doświadczeniem.

Nasz serwis to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych kierowców, ceniących dobrą obsługę, profesjonalizm, uczciwość, krótki czas realizacji zleceń i przyjazną atmosferę.

Oryginalne części znajdziesz tu:
Warszawa: 509 350 745 (lakiernik, blacharz Mazda Warszawa)
Białystok: (85) 74 74 371 (lakiernik, blacharz Mazda Białystok)
Ełk: (87) 734 50 04
 (lakiernik, blacharz Mazda Ełk)