Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda promocje

Mazdy znane są z niezawodności, komfortu użytkowania i bezpieczeństwa – ich zaletą są jednak też dynamiczne jednostki napędowe i doskonałe skrzynie biegów, które pozwalają poczuć prawdziwą frajdę z jazdy. To właśnie główne przyczyny, dla których kierowcy bardzo często poszukują na rynku aut tej marki. Czy przy takim powodzeniu, można jednak liczyć, że do nabycia będzie sprawna i atrakcyjna cenowo Mazda? Promocje oferowane przez oficjalnego dealera Mazdy – firmę Gołembiewscy to najlepsza okazja do zdobycia wymarzonego auta w dobrej cenie. Korzystne oferty i wyjątkowe opcje zakupu sprawiają, że jest to miejsce, w którym warto zacząć poszukiwanie aut marki Mazda – używane i nowe samochody kupowane na atrakcyjnych warunkach u autoryzowanego dealera to pewność udanej transakcji. Gołembiewscy to nie tylko dealer – to również ASO Mazda, w którym profesjonalnie i szybko przeprowadzić można przegląd lub ewentualną naprawę. Z tego powodu każdy klient może mieć pewność, że kupuje samochód sprawdzony, bezpieczny i sprawny technicznie!

Nowe i używane samochody Mazda – promocje na najlepszych warunkach!

Potrzebna jest sprawdzona MX-5, CX-5, RX-8 czy inna Mazda? Promocje dotyczą różnych modeli. W ofercie znaleźć można wiele atrakcyjnych propozycji: promocyjne finansowanie czy lakier metalizowany lub opony zimowe za złotówkę, zdobyć można tylko u autoryzowanego dealera Mazda. Używane i nowe samochody objęte mogą być też dodatkową gwarancją serwisową. W praktyce trudno znaleźć lepszą ofertę – do dyspozycji jest szeroki wybór aut w bardzo korzystnych cenach i z wyjątkowo korzystnym pakietem opcji. Takich możliwości nie da się uzyskać korzystając z klasycznych salonów motoryzacyjnych, giełd czy ogłoszeń prasowych. Gdy ważna jest jakość, bezpieczeństwo i rzetelna obsługa, jedynym dobrym wyborem jest dealer Gołembiewscy – Mazda. Promocje warto śledzić na bieżąco, zapoznać się z warunkami dotyczącymi konkretnych ofert i w razie ewentualnych pytań kontaktować się z doradcami, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję.

Kilka perełek, które pojawiły się u nas:

Mazda MX-5 - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda MX-5 – jedyny taki egzemplarz w Polsce! SkyFREEDOM!

 

Mazda MX-5 - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda MX-5 – najlepiej sprzedający się roadster na świecie!

 

Mazda 6 - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda 6 – bez żadnych śladów użytkowania! Wewnątrz czarna skóra!

 

Mazda CX-5 - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda CX-5 – nowy kolor w palecie Mazdy! Bez śladów użytkowania!

 

Mazda 2 - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda 2 z najmocniejszym silnikiem benzynowym i najbogatszą wersją wypsażenia Enso!

 

Mazda MX-5 biała skóra - Mazda promocje na samochody Gołembiewscy

Mazda CX-5 BIAŁA SKÓRA wewnątrz!