Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Audi

Powypadkowa naprawa nadwozi Audi

Zapewniamy sprawne i ekstremalnie dokładne naprawy blacharsko lakiernicze samochodów marki Audi.

Samochody z Wolfsburga są nam bardzo dobrze znane (od dawna specjalizujemy się w naprawach aut z grupy VAG). Poniżej znajdują się przykłady naszych prac. Powierzając nam likwidację szkody komunikacyjnej w swoim aucie, możesz swobodnie zająć się innymi sprawami mając pewność, że zostawiasz samochód w bardzo dobrych rękach.

By dowiedzieć się więcej lub umówić się na profesjonalną naprawę, zadzwoń :
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

oferujemy naprawy lakiernicze samochodów Audi na najwyższym poziomie …


W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi blacharstwa i lakiernictwa, oraz sprawne procedury współpracy z firmami ubezpieczeniowymi.

Z tymi najlepszymi mamy możliwość zgłaszania szkód komunikacyjnych (z OC sprawcy i AC) na miejscu. Jest to o tyle wygodna możliwość, że robimy oględziny i zgłoszenie szkody na miejscu, od ręki, bez konieczności czekania na rzeczoznawcę ubezpieczyciela.

zapewniamy szybką i sprawną likwidację szkody komunikacyjnej …

 

Jak zgłosić szkodę? Informacje i druki znajdziesz w dziale : zgłoszenie szkody, druki i formularze

Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

 

Profesjonalna naprawa blacharska samochodów największego koncernu niemieckiego VAG – Volkswagen Audi Group.

Twoje auto marki Audi uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Elementy blacharskie uległy odkształceniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się marką Audi od wielu lat. U nas znajdziesz pomoc u specjalistów takich jak: blacharz samochodowy Audi,lakiernik samochodowy Audi.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce, aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu. Nasze usługi realizujemy w trzech lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk.

BLACHARZ SAMOCHODOWY AUDI WARSZAWA, LAKIERNIK SAMOCHODOWY AUDI BIAŁYSTOK

W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Audi, naprawy blacharskie Audi, naprawy powypadkowe Audi. Wszystkie naprawy lakiernicze realizujemy w profesjonalnej lakierni samochodowej wyposażonej w komorę lakierniczą.

Czy naprawa w zakładzie blacharsko lakierniczym niemieckiego producenta Audi należy do drogich napraw? Cennik na blacharstwo lakiernictwo samochodowe Audi zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego Audi, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Audi. Po wcześniejszych, dokładnych oględzinach możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki Audi. Skontaktuj się z nami już dziś, fachowa pomoc to nasza specjalność. Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Audi jest jakość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się właśnie nam zaufać.

BLACHARZ LAKIERNIK AUDI BLACHARSTWO LAKIERNICTWO AUDI

By dowiedzieć się więcej lub umówić się na profesjonalną naprawę, zadzwoń :
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
509 114 461 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)


Historia Audi.

Historia doskonale znanej dziś marki samochodów, kojarzących się z logo w postaci czterech, przeplatających się ze sobą srebrnych pierścieni, sięga 1899 roku. To właśnie wtedy August Horch tworzy przedsiębiorstwo Horch & Cie, które 10 lat później, po konflikcie z zarządem opuszcza. Natychmiast zakłada nową firmę, w której nazwie, ze względów prawnych, nie może wykorzystać swojego nazwiska. Tak rodzi się nazwa Audi, oznaczająca po łacinie “słuchać”, czyli dokładnie tyle, co Horch po niemiecku. Sławę marce od samego początku przynoszą sukcesy w rajdach samochodowych. Liczne zwycięstwa w imprezach sportowych, pozwalają w ciągu kilku lat rozsławić firmę na cały świat. W 1921 roku ze stajni Audi, wyjeżdża pierwszy na rynku niemieckim samochód osobowy, z kierownicą po lewej stronie. W 1932 roku, Audi łączy się z zakładami motoryzacyjnymi Horch, Wanderer oraz DKW tworząc spółkę Auto Union. Do dziś logo marki, należącej obecnie do grupy Volkswagena, symbolizuje czterech udziałowców.

Aktualnie sprzedawane modele Audi:

 • Audi A1
 • Audi A3
 • Audi A4
 • Audi A5
 • Audi A6
 • Audi A7
 • Audi A8
 • Audi Q3
 • Audi Q5
 • Audi Q7
 • Audi TT
 • Audi R8

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść