Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Honda

Naprawy powypadkowe nadwozi Honda.

Zapraszamy na wyspecjalizowane naprawy blacharsko lakiernicze samochodów Honda.

Nasze usługi są polecane szczególnie dla osób, które cenią swój czas – chcą oddać auto w konkretne i doświadczone ręce, mieć pewność dobrej jakości i móc spokojnie zająć się swoimi sprawami. Sprawnie i dokładnie przeprowadzimy likwidację szkody, poczynimy uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową i przeprowadzimy rozliczenie bezgotówkowe szkody. Efektem końcowym naszych prac jest dobrze naprawione auto, idealnie dobrane kolory i dokładnie spasowana elementy nadwozia. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Chcesz powierzyć nam naprawę lakierniczą swojego auta, zadzwoń : tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych. Profesjonalny serwis blacharsko lakierniczy.

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dzialezgłoszenie szkody, druki i formularze

… dobrze wykonaną naprawę poznasz po idealnym spasowaniu elementów i idealnie dobranym, zupełnie jak fabrycznym kolorze…

 

Historia marki Honda.

Założycielem koncernu Honda jest japoński casino online inżynier i przemysłowiec Sōichirō Honda, który w wieku 15 lat opuszcza dom rodzinny i wyjeżdża w poszukiwaniu pracy. Zatrudnienie znajduje w warsztacie naprawczym, w którym pracuje przez kilka lat, ucząc się i zdobywając doświadczenie. W 1928 roku zaczyna na własną rękę naprawiać samochody, a w 1948 roku zakłada korporację Honda Motor. Pierwsze auto powstaje 5 lat później, a jest nim samochód dostawczy Honda T360. Wcześniej jednak Honda produkuje mopedy, czyli rowery wyposażone w niewielkie silniki, które początkowo produkuje firma zewnętrzna, a następnie sama Honda. Wkrótce przedsiębiorstwo rozpoczyna też produkcje motocykli, szybko stając się ich największym producentem w Japonii. Pierwsze modele samochodów osobowych Honda to dwuosobowy sportowy kabriolet S 500, który pojawia się w 1963 roku, oraz jego następca S 600, który odnosi duży sukces, dzięki wyścigom w rajdach samochodowych.

Aktualnie sprzedawane modele Honda:

 • Honda Jazz 5D
 • Honda Jazz Hybrid
 • Honda Insight
 • Honda CR-Z
 • Honda Civic 4D
 • Honda Civic Type S
 • Honda Civid 5D
 • Honda Accord Sedan
 • Honda Accord Tourer
 • Honda CR-V 5D
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść