Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Kia

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze KIA

Oferujemy naprawy blacharskie i lakiernicze koreańskich samochodów marki KIA.

Nasze usługi są polecane szczególnie osobom, które chcą przekazać naprawę swojego auta w konkretne i profesjonalne ręce i skupić się na innych sprawach, by za niedługi czas odebrać naprawione auto w idealnym stanie jak sprzed naprawy (lub lepszym : ).

Naprawy nadwozi samochodów KIA to nasza szczególna specjalizacja, niezależnie czy mówimy o modelach Cee”d, Sportage, czy innych. Dodatkowo sprawnie prowadzimy likwidację szkody oferując bezgotówkowe rozliczenia. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Chcesz powierzyć nam naprawę lakierniczą swojego auta, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)


nasze naprawy charakteryzują się niezwykłą dbałością wykonania, niezmiennie od 1977 roku …
– zadzwoń …

 

Dlaczego w Warszawie warto powierzyć właśnie nam naprawę lakierniczą samochodu KIA?

Pokazane tutaj zdjęcia pokazują samochody z naszej bazy aut naprawionych, proszę zwrócić uwagę na idealne linie nadwozia (szczególnie w KIA jest wiele przetłoczeń blach na masce, zderzakach, błotnikach), doskonale dobrany kolor, dokładnie spasowane elementy nadwozia – wszystko czym charakteryzuje się dobrze wykonana naprawa blacharsko lakiernicza.

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze do pobrania

 

Krótka historia marki KIA.

Historia najstarszej koreańskiej marki samochodów osobowych i dostawczych sięga 1944 roku, kiedy to firma produkowała części do rowerów, a w późniejszym czasie również motocykle. Pierwszy pojazd wyprodukowano w 1971 roku, a była to ciężarówka o nazwie Tytan. Na rynek samochodów osobowych marka weszła modelem Brisa, wzorowanym na Maździe Familii. Co ciekawe nazwa KIA, a dokładnie Ki A, oznacza tyle co wychodzący, lub powstający z Azji, co się faktycznie tej marce udało, ponieważ będąc obecną przez ledwie kilka/kilkanaście lat na rynku europejskim, stała się marką chętnie wybieraną i cenioną przez dużą rzeszę kierowców.

LAKIERNIA-SAMOCHODOWA KIA BLACHARZ LAKIERNIK

Aktualnie sprzedawane modele KIA:

 • Nowa KIA Picanto
 • KIA Venga
 • KIA Soul,
 • KIA Cee’d,
 • KIA Cee’d_sw
 • KIA Pro_Cee’d
 • KIA Magnetis
 • KIA Sportage
 • KIA Sorento
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść