Opel

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Opel

Zapraszamy na powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi samochodów Opel. Oferujemy także możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej. Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

Zapraszamy jeżeli online casinos szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Opel historia marki.

Historia Opla, to historia firmy, która swój początek ma w czasach, kiedy jeszcze nie było samochodów. Adam Opel, który pracował między innymi u producenta maszyn do szycia, w 1862 roku rozpoczął produkcję maszyn do szycia pod własną marką – Opel. W późniejszym czasie przedsiębiorstwo zajmowało się także konstrukcją i sprzedażą rowerów. Adam Opel nie doczekał jednak pierwszego samochodu pod swoją marką, zmarł w 1895 roku. Firmę prowadzili dalej jego synowie, dzięki czemu w 1899 roku postał pierwszy samochód Opla, rozwijający prędkość 20 km/h. Podczas pierwszej wojny światowej produkowano głównie samochody ciężarowe, a następnie po jej zakończeniu powrócono do aut osobowych, a także rowerów i motocykli. W Polsce w 1994 roku w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu, rozpoczęto montaż modelu Astra I. W 1998 roku w Gliwicach powstała nowa fabryka samochodów Opla.

Aktualnie sprzedawane modele Opel:

 • Opel Corsa 3D
 • Opel Corsa 5D
 • Opel Astra Classic hatchback
 • Opel Astra Classic kombi
 • Opel Astra Classic sedan
 • Opel Astra hatchback
 • Opel Astra Sports Tourer
 • Opel Insignia sedan
 • Opel Insignia hatchback
 • Opel Insignia Sports Tourer
 • Opel Zafira
 • Opel Meriva
 • Opel Antara
 • Opel Combo Tour
 • Opel Vivaro

 

Naprawa blacharsko-lakiernicza niemieckiego producenta aut osobowych i dostawczych,koncernu General Motors – marka OPEL.

Twoje auto marki Opel uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Nadwozie auta uległa uszkodzeniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się wszystkimi modelami Opel od wielu lat. Gwarantowana pomoc u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Opel,lakiernik samochodowy Opel. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Opel, naprawy blacharskie Opel,naprawy powypadkowe Opel,naprawy elementów dekoracyjnych Opel.
Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze Opel realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych jak również oryginalnych elementach blacharskich.

BLACHARZ LAKIERNIK BLACHARSTWO LAKIERNICTWO OPEL

Czy naprawa w profesjonalnym zakładzie blacharsko lakierniczym Opel musi należeć do drogich?

Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin auta dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy marki Opel. Cennik na blacharstwo lakiernictwo Opel zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego auta marki Opel, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Opel. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki którym klient możliwość profesjonalnej naprawy bezgotówkowej Opel właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś,fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Nasze usługi realizowane są w trzech oddziałach w całym kraju – Warszawa, Białystok, Ełk. Bez względu na to w jakim miejscu klient aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.
Pełna opieka nad autem marki Opel od początku do końca,to właśnie kolejny atut który nas wyróżnia – usługa door to door – „od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Opel w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Opel jest jakość,trwałość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się powierzyć swoje auto w nasze ręce.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść