Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Opel

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Opel

Zapraszamy na powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi samochodów Opel. Oferujemy także możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej. Zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

Zapraszamy jeżeli online casinos szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Opel historia marki.

Historia Opla, to historia firmy, która swój początek ma w czasach, kiedy jeszcze nie było samochodów. Adam Opel, który pracował między innymi u producenta maszyn do szycia, w 1862 roku rozpoczął produkcję maszyn do szycia pod własną marką – Opel. W późniejszym czasie przedsiębiorstwo zajmowało się także konstrukcją i sprzedażą rowerów. Adam Opel nie doczekał jednak pierwszego samochodu pod swoją marką, zmarł w 1895 roku. Firmę prowadzili dalej jego synowie, dzięki czemu w 1899 roku postał pierwszy samochód Opla, rozwijający prędkość 20 km/h. Podczas pierwszej wojny światowej produkowano głównie samochody ciężarowe, a następnie po jej zakończeniu powrócono do aut osobowych, a także rowerów i motocykli. W Polsce w 1994 roku w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu, rozpoczęto montaż modelu Astra I. W 1998 roku w Gliwicach powstała nowa fabryka samochodów Opla.

Aktualnie sprzedawane modele Opel:

 • Opel Corsa 3D
 • Opel Corsa 5D
 • Opel Astra Classic hatchback
 • Opel Astra Classic kombi
 • Opel Astra Classic sedan
 • Opel Astra hatchback
 • Opel Astra Sports Tourer
 • Opel Insignia sedan
 • Opel Insignia hatchback
 • Opel Insignia Sports Tourer
 • Opel Zafira
 • Opel Meriva
 • Opel Antara
 • Opel Combo Tour
 • Opel Vivaro

 

Naprawa blacharsko-lakiernicza niemieckiego producenta aut osobowych i dostawczych,koncernu General Motors – marka OPEL.

Twoje auto marki Opel uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Nadwozie auta uległa uszkodzeniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się wszystkimi modelami Opel od wielu lat. Gwarantowana pomoc u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Opel,lakiernik samochodowy Opel. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Opel, naprawy blacharskie Opel,naprawy powypadkowe Opel,naprawy elementów dekoracyjnych Opel.
Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze Opel realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych jak również oryginalnych elementach blacharskich.

BLACHARZ LAKIERNIK BLACHARSTWO LAKIERNICTWO OPEL

Czy naprawa w profesjonalnym zakładzie blacharsko lakierniczym Opel musi należeć do drogich?

Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin auta dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy marki Opel. Cennik na blacharstwo lakiernictwo Opel zależny jest od wyznaczonego zakresu prac, od uszkodzenia lakierniczego auta marki Opel, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Opel. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dzięki którym klient możliwość profesjonalnej naprawy bezgotówkowej Opel właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś,fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Nasze usługi realizowane są w trzech oddziałach w całym kraju – Warszawa, Białystok, Ełk. Bez względu na to w jakim miejscu klient aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.
Pełna opieka nad autem marki Opel od początku do końca,to właśnie kolejny atut który nas wyróżnia – usługa door to door – “od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Opel w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Opel jest jakość,trwałość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się powierzyć swoje auto w nasze ręce.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść