Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Porsche

Naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Porsche

Zapraszamy na powypadkowe, bezgotówkowe naprawy nadwozi samochodów Porsche. Oferujemy nie tylko możliwość zgłaszania szkody na miejscu (z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi). Także sprawnie przeprowadzimy likwidację szkody komunikacyjnej, by naprawa trwała możliwie najkrócej – przede wszystkim jednak by była najlepsza jakościowo.

Najważniejsze – zapewniamy wysokiej jakości naprawy blacharsko lakiernicze. Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia)

… świetny dobór koloru, idealne spasowanie elementów, bezpieczne auto po naprawie …


Zapraszamy jeżeli szukasz solidnej jakości i sprawnych procedur. Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo

Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Porsche historia marki.

Firma założona w 1947 roku przez Ferdynanda Porsche. Pierwszy model auta, powstały w 1948 roku – Porshe 356, posiadał silnik z Volkswagena Garbusa. Dzięki wielu modernizacjom ostatnie wersje tego pojazdu, miały jednak swój własny motor, skonstruowany przez Porsche. Następnie powstały modele 550 i 597. W 1963 roku światło dzienne ujrzał kultowy, sportowy model 911 z sześciocylindrowym silnikiem. Co ciekawe samochód ten wcale nie miał się nazywać 911, a 901, jednak prawo do oznaczania modeli z zerem w środku, było zarezerwowane przez markę Peugeot. Marka Porsche zawsze słynęła przede wszystkim ze znakomitych samochodów sportowych, będąc jedną z najbardziej utytułowanych marek, właśnie w tej kategorii.

Aktualnie sprzedawane modele Porsche:

 • Porsche Boxster
 • Porsche Cayman
 • Porsche 911
 • Porsche Panamera
 • Porsche Cayenne

Profesjonalna naprawa blacharsko-lakiernicza niemieckiego producenta aut sportowych oraz luksusowych Porsche.

Twoje auto marki Porsche uległo poważnemu wypadkowi drogowemu,kolizji? Konstrukcja auta uległa uszkodzeniu a lakier stracił swój pierwotny wygląd?

Bardzo dobrze trafiłeś! To właśnie nasz zakład oraz doświadczeni pracownicy zajmują się wszystkimi modelami Porsche od wielu lat. Gwarantowana pomoc u takich specjalistów jak: blacharz samochodowy Porsche,lakiernik samochodowy Porsche. W zakres naszych usług zaliczamy: lakierowanie samochodu Porsche, naprawy blacharskie Porsche,naprawy powypadkowe Porsche,naprawy elementów wykańczających Porsche.
Wszystkie naprawy blacharskie i lakiernicze Porsche realizujemy na najlepszej jakości materiałach lakierniczych jak również oryginalnych elementach blacharskich.

BLACHARSTWO WARSZAWA, BLACHARSTWO PORSCHE BIAŁYSTOK WARSZAWA

Czy naprawa w profesjonalnym zakładzie blacharsko lakierniczym Porsche musi należeć do drogich?

Wszystko zależne jest od wcześniejszych oględzin dzięki którym możemy podać szczegółowy cennik naprawy auta marki Porsche. Cennik blacharstwo lakiernictwo Porsche zależny jest od wyznaczonego zakresu prac,od uszkodzenia lakierniczego Porsche, kończąc na zaawansowanej naprawie blacharskiej Porsche. Współpracujemy również z wieloma firmami ubezpieczeniowymi,dzięki którym klient możliwość profesjonalnej naprawy bezgotówkowej Porsche właśnie u nas. Skontaktuj się z nami już dziś,fachowa pomoc to nasza specjalność.
Nasze zakłady prowadzimy w trzech różnych lokalizacjach w całej Polsce,aby dopasować się w pełni do potrzeb naszego klienta. Nasze usługi realizowane są w trzech oddziałach w całym kraju – Warszawa,Białystok,Ełk.
Opieka nad autem Porsche od początku do końca,to właśnie kolejny atut który nas wyróżnia – usługa door to door – “od drzwi do drzwi” – to dostawa lub odbiór pojazdu Porsche w wyznaczone miejsce, w umówionym czasie.

Klient bez względu na to w jakim miejscu aktualnie się znajduje ma możliwość skorzystania z naszych usług w dogodnym dla niego miejscu.

Wyznacznikiem naszej działalności oraz specjalizacji w marce Porsche jest jakość, trwałość oraz zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się na naprawę w naszej firmie.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść