Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda

Powypadkowe naprawy blacharsko lakiernicze nadwozi Mazda

Auta tej przepięknej i niezawodnej japońskiej marki spotykamy codziennie w naszej firmie, jesteśmy ASO Mazda od 2002 roku. Auta Mazda znamy od podszewki, niezależnie czy mówimy o mniejszych Mazdach 2 czy 3 bądź większych jak Mazda 5, 6 lub CX-5, CX-7. 

Powierzenie nam uszkodzonego samochodu do wykonania usług takich jak naprawy powypadkowe i blacharstwo lakiernictwo Mazdy to bardzo dobry wybór. Zajmiemy się nie tylko kompleksową obsługą likwidacji szkody oferując naprawy bezgotówkowe, ale też można u nas zgłosić szkodę bezpośrednio na miejscu u wielu ubezpieczycieli. Nasze procedury na lakiernictwo samochodowe są dopracowane, a 97% naszych Klientów deklaruje ponowne skorzystanie z usług takich jak naprawy blacharskie i lakierowanie samochodu w przyszłości. Dlatego zawsze, gdy potrzebny jest dobry lakiernik samochodowy w miastach Warszawa lub Białystok, Ełk, zapraszamy!

Dobry lakiernik samochodowy i blacharz samochodowy to pewność dokładnego wykonania naprawy powypadkowej Mazdy Dobrze wykonana napraw blacharska to element wyróżniający profesjonalny zakład blacharsko lakierniczy Mazda

Zapewniamy jakość autoryzowanej przez producenta i Mazdę Motor Polska naprawy powypadkowej aut na gwarancji. Dobra lakiernia samochodowa i doświadczony zakład blacharsko lakierniczy jest na Twoje usługi!

Nasza oferta to bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych czyli bezgotówkowe rozliczenia napraw powypadkowych, a także płatne prywatnie blacharstwo i lakiernictwo samochodowe aut Mazda i blacharstwo lakiernictwo innych marek. 

 

By powierzyć nam naprawę lakierniczą swojego auta, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia samochodowa Mazda),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia samochodowa Mazda)

 

Lakierowanie samochodu Mazda Warszawa, Białystok

 

… idealnie spasowane elementy, dobrane kolory, bezpieczne auto – tego możesz się spodziewać po naszej naprawie blacharskiej i lakierniczej …

 

Poza naprawami blacharskimi i lakierniczymi polecamy także:

1. wyjątkowe dealerskie ubezpieczenia pakietowe dedykowane właścicielom japońskich aut Mazda nie starszych niż 10 letnie (ac i oc, pełne warunki, bogate assisstance), tel. 728 359 777
2. atrakcyjną ofertę na zakup nowych samochodów prosto z Japonii, którą zapewnia nasz salon Mazda
3. serwis mechaniczny Mazda – gwarancyjny i pogwarancyjny
4. sklep oferujący (na zamówienie i od ręki) oryginalne części Mazda – do usług wykonywanych na naszym serwisie mechanicznym lub hurtowym odbiorcom (także do aut Mazda w wersjach z USA).


Krótka historia marki Mazda.


Firma zostaje założona w 1920 roku, pod nazwą Toyo Cork Kogyo i zajmuje się produkcją podłóg korkowych. W 1931 roku powstaje pierwszy trójkołowy pojazd Mazdy, ciężarówka Mazdago. W 1959 roku debiutuje pierwszy samochód osobowy, model o bardzo niewielkich gabarytach i równie małym spalaniu, Mazda R360. Lata sześćdziesiąte to początek przygody marki z silnikami Wankla, oraz początek sprzedaży aut w Europie. Kilka lat później Mazda rozpoczyna tworzenie sieci dealerskiej w Niemczech, zakończone wielkim sukcesem sprzedażowym. Rok 1978 to debiut modelu RX 7, słynącego z dużych możliwości szybkiej, dynamicznej jazdy i znacznego spalania. Trzynaście lat później Mazda, jako pierwszy japoński producent wygrywa dwudziestoczterogodzinny wyścig Le Mans, modelem Mazda 787B. To także pierwsze zwycięstwo samochodu z silnikiem obrotowym. W roku 2002 firma przyjmuje filozofię “Zoom-Zoom”, związaną z dynamizmem i sportowym duchem jazdy.


Aktualnie sprzedawane modele Mazda:

 • Nowa Mazda 2
 • Mazda 3
 • Nowa Mazda 5
 • Nowa Mazda 6 po liftingu
 • Mazda MX-5
 • Nowa Mazda CX-3
 • Mazda CX-5 po liftingu
 • Mazda CX-9

Lakierowanie samochodu Mazda?
By powierzyć nam naprawy blacharskie Mazdy,
zadzwoń pod nr tel.
Warszawa: 509 350 745 (lakiernik, blacharz Mazda Warszawa),
Białystok, Ełk: 728 359 779 (blacharstwo lakiernictwo Mazda Białystok, Ełk)

Więcej o standardach, którymi się kierujemy przeczytasz w działach blacharstwo, lakiernictwo
Jak zgłosić szkodę? informacje i druki znajdziesz w dziale: zgłoszenie szkody, druki i formularze

 

Zapraszamy zawsze, kiedy potrzebny jest dobry zakład blacharsko lakierniczy Mazda, wykonujący usługi takie jak blacharstwo lakiernictwo czyli naprawy blacharskie, naprawy powypadkowe aut Mazda

By wykonać dobre jakościowo lakierowanie samochodu Mazda, niezbędny jest doświadczony lakiernik samochodowy pracujący z Mazdami od wielu lat – nasz lakiernik samochodowy jest dostępny w miastach Białystok, Warszawa, Ełk i ma konkurencyjny cennik usług lakierniczychLakiernia samochodowa Mazda to przede wszystkim lakiernictwo samochodowe, a co w przypadku gdy pojazd jest bardziej uszkodzony i do naprawy jest blacharka samochodowa Mazdy? Naprawa blacharska gdy uszkodzona jest blacharka to domena blacharza samochodowego – nasz blacharz samochodowy Mazda to nie tylko doświadczenie w naprawianiu Mazd od 2002 roku, ale także wiele wcześniejszych lat praktykowania fachu blacharskiego. Ile kosztują prace z zakresu blacharstwo i lakierowanie samochodu Mazda w miastach Warszawa, Białystok, Ełk? Blacharz i lakiernik samochodowy ma cennik zależny od indywidualnego uszkodzenia auta Mazda, dlatego koniecznie zapraszamy do pokazania nam uszkodzonej Mazdy, na tej podstawie podamy ceny napraw blacharskich i lakierniczych.

 

Chcąc uzyskać najlepszą jakość prac lakierniczych, warto przyjechać do nas nawet z daleka, tym bardziej, że zapewniamy auta zastępcze w większości przypadków, ale przede wszystkim oferujemy najbardziej doświadczony w naprawach blacharskich i lakierniczych serwis autoryzowany Mazdy.
Zapraszamy Klientów ze wszystkich miast w Polsce, w szczególności : Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Szczecin, Lublin, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rzeszów, Olsztyn, Bielsko Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Opole, Płock, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Zielona Góra, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica oraz województw: mazowieckie, małopolskie, dolnośląskie, podlaskie, lubelskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie.

Czym charakteryzuje się dobrze wykonana blacharka samochodowa, jakie sa ceny, czy mamy rozpisany cennik na usługi blacharsko lakiernicze prowadzone przez nasz warsztat lakierniczy Warszawa lub Białystok?

Dobrej jakości blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to przede wszystkim bezpieczne auto, dobrze spasowane elementy, powierzchnia lakieru przypominająca fabryczną, a także sprawne procedury prowadzone przez lakiernie samochodowe.

Cennik na usługi blacharskie samochodowe, które wykonuje blacharz samochodowy, niezależnie czy mówimy o mieście Warszawa czy Białystok nie jest sprawą prostą, bowiem w zależności od wielkości elementu i stopnia uszkodzenia, każde auto będzie podlegało indywidualnej wycenie przez serwis blacharsko lakierniczy.

Lakierowanie samochodu Mazda Warszawa, Białystok Lakiernictwo samochodowe, blacharstwo samochodowe Mazda


Czy wykonujemy naprawy bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych?

Rozliczenia bezgotówkowe prowadzimy dla każdego towarzystwa ubezpieczeniowego działającego na Polskim rynku. Pełna lista firm ubezpieczeniowych w dziale druki i formularze. Dla każdej firmy ubezpieczeniowej mamy przygotowany cennik usług blacharsko lakierniczych ustalony w zależności od umowy z danym towarzystwem obejmujący odrębnie cennik usług blacharskich i cennik usług lakierniczych.

Jeżeli interesuje Cię dobrze naprawiona blacharka samochodowa i blacharstwo lakiernictwo Warszawa - zapraszamy na nasze naprawy powypadkowe blacharskie i lakiernicze ... blacharstwo samochodowe, blacharnia Warszawa Dobrej jakości blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to między innymi dokładnie spasowane elementy, a także odpowiednio położone warstwy lakiernicze ... naprawy powypadkowe, naprawa powypadkowa


Na co zwrócić uwagę wybierając serwis blacharsko lakierniczy Warszawa, Białystok wykonujący naprawy blacharsko lakiernicze?

Jeżeli chcemy wybrać dobry warsztat blacharsko lakierniczy, należy zwrócić uwagę na opinie o danym warsztacie, warto odwiedzić wybraną firmę i porozmawiać – czasami od razu możemy stwierdzić, czy chcemy z ludźmi pracującymi w tym zakładzie mieć do czynienia. Warto przyjrzeć się procedurom danej firmy wykonującej usługi lakiernicze – jeżeli na pozostawione auto nie dostaniemy żadnego pokwitowania ani umowy na naprawę, ciężko będzie egzekwować konkretne terminy czy ceny. Z pewnością wybierając lakiernictwo samochodowe dla miast Warszawa, Białystok, mamy możliwość wielkiego wyboru – lakierowanie samochodów ma w tych miastach długą tradycję.

Dobre lakiernictwo samochodowe to lakierowanie samochodu Warszawa, lakierowanie samochodów Białystok Lakiernik samochodowy Warszawa, Białystok to cennik na lakierowanie aut, lakierowanie aut Warszawa - czyli naprawy powypadkowe


Czy praca w zawodzie lakiernik samochodowy wymaga specjalnych kwalifikacji? Czy każdy może otworzyć warsztat blacharski by wykonywać blacharstwo i lakiernictwo samochodowe? Ile zarabia dobry lakiernik samochodowy i po czym poznać, że przed nami jest dobry lakiernik z miasta Warszawa, Białystok?

Przede wszystkim poziom danego lakiernika samochodowego poznamy po obejrzeniu prac lakierniczych wykonanych przez niego. Zostanie wysokiej klasy lakiernikiem samochodowym nie jest proste – wymaga wielu lat praktyk i z pewnością talentu, trzeba znać podstawy lakiernictwa samochodowego nie wspominając o szkoleniach. By dobrze zarabiać jako lakiernik samochodowy Warszawa, nie jest potrzebna wcale praca za granicą. Natomiast by otworzyć własny warsztat świadczący usługi blacharsko lakiernicze nie wystarczy znaleźć miejsce, mieć pracowników i opublikować cennik usług blacharskich samochodowych. Należy uzyskać liczne zgody i pozwolenia urzędowe, w dzisiejszych czasach obostrzone wysokimi rygorami szczególnie dotyczącymi ochrony środowiska. Do tego by wykonywać profesjonalne blacharstwo lakiernictwo samochodowe potrzeba szeregu drogich urządzeń począwszy od pistoletów lakierniczych, a skończywszy na komorze lakierniczej – co powoduje wysoki próg wejścia do branży lakierniczej.

Lakiernik samochodowy Mazda Warszawa, Białystok Lakiernik samochodowy, blacharz samochodowy Mazda


Blacharz Warszawa, Białystok – po czym poznać dobrej jakości blacharstwo samochodowe Warszawa, Białystok?

Blacharstwo w miastach Warszawa i Białystok jest wysoce konkurencyjne – usługi blacharskie mają zróżnicowany cennik, co wynika między innymi z tego, że naprawa blacharki samochodowej może być wykonana lepiej lub gorzej. Podobnie jak naprawa lakiernicza, blacharstwo jest specjalistycznym fachem – wymaga wielu lat praktyk i szkoleń by wykonywać dobre naprawy powypadkowe.

By powierzyć nam naprawy blacharsko lakiernicze swojego auta, zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia samochodowa),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia samochodowa)

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść