Chrysler

Profesjonalne naprawy powypadkowe samochodów Chrysler

Zapraszamy na profesjonalne naprawy powypadkowe samochodów marki Chrysler. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych, pojazdów producentów amerykańskich marek, w tym Chryslera.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: tel.
509 350 745 (Warszawa – stacja napraw nadwozi),
728 359 779 (Białystok, Ełk – stacja napraw nadwozi)
.

Usługi profesjonalnych napraw powypadkowych świadczymy od 1977 roku, doskonale znając ten fach. Największy nacisk w swojej codziennej pracy, kładziemy na pełne bezpieczeństwo użytkowania, opuszczających nasz warsztat blacharsko lakierniczy pojazdów. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów, oraz nowoczesny sprzęt, pozwalający na nawet najtrudniejsze naprawy. Oferujemy staranne dobranie właściwego koloru lakieru, oraz perfekcyjne lakierowanie i spasowanie wszystkich elementów nadwozia, w celu uzyskania jego fabrycznego efektu.

Lakierowanie Chrysler Naprawa lakiernicza Chrysler

…dokładnie polakierowane i spasowane elementy – nienaganny wygląd nadwozia przywrócony…


Więcej o naszych wysokich standardach znajdziesz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Informacje jak zgłosić szkodę znajdziesz w dziale: Druki i formularze.

Krótka historia marki Chrysler.

Firma Chrysler powstaje w 1925 roku, a tworzy ją doświadczony konstruktor Walter Chrysler. Przedsiębiorstwo z miejsca osiąga ogromny sukces i staje się jedną z najbardziej popularnych marek w Stanach Zjednoczonych. Pięć lat po założeniu firmy, dokonuje ona zakupu Dodge Brothers, oraz DeSoto, co pozwala jej stać się jednym z największych producentów samochodów w USA, obok takich gigantów jak Ford i General Motors. Dwa lata wcześniej Chrysler tworzy także markę Plymouth, mającą za zadanie wypełnić niszę na rynku tanich samochodów osobowych. W 1998 roku dochodzi do powstania największej firmy samochodowej na świecie, w wyniku współpracy Chryslera z niemieckim Daimler-Benz AG, która trwa do 2007 roku.  Z powodu kryzysu finansowego, firma w 2009 roku ogłasza bankructwo, a 20% jej akcji zostaje przejęte przez koncern Fiata.

Aktualnie sprzedawane modele Chrysler:

  • Chrysler 300C
  • Chrysler 300C Touring
  • Chrysler Grand Voyager
  • Chrysler Sebring Cabrio

 

Twój Chrysler uległ uszkodzeniu?

Nasz serwis zagwarantuje Ci przywrócenie samochodu do jego dawnej sprawności. Specjalizujemy się w naprawach blacharko-lakierniczych zarówno amerykańskich jak i europejskich marek samochodów. Wykwalifikowana kadra specjalistów, doświadczenie w naprawach marki Chrysler oraz najwyższej klasy sprzęt, zapewni najwyższą jakość obsługi. Realizujemy w trzech dogodnych lokalizacjach – Warszawa, Białystok, Ełk.

Czy prace z zakresu lakiernictwa samochodowego w profesjonalnym zakładzie blacharko-lakierniczym Chrysler należą do drogich?

Przed rozpoczęciem prac serwisu blacharsko-lakierniczego uzgadniany jest indywidualnie zakres naprawy samochodu marki Chrysler. Cena zależna jest od uszkodzenia nadwozia oraz stopnia zaawansowania naprawy blacharskiej. Naszych klientów zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej porady fachowca serwisu Sztuka Lakierowania, który na co dzień zajmuje się naprawami samochodów. Fachowość i profesjonalizm naszych specjalistów potwierdza liczne grono zadowolonych klientów.

Jakie są podstawy lakiernictwa samochodowego? Na co zwrócić uwagę wybierając usługi lakiernicze – czy cennik jest najważniejszy? Co wyróżnia dobrze wykonane usługi lakiernicze?

Podstawą dobrze prosperującego serwisu blacharsko-lakierniczego jest wykwalifikowany zespół lakierników. Doświadczona kadra, jakość materiałów, profesjonalna komora lakiernicza oraz metody pracy oparte na zachodnio-europejskich standardach, to elementy gwarantujące naprawy na najwyższym poziomie. Lakierowanie samochodów Chrysler wykonane przez profesjonalne lakiernie samochodowe Sztuki Lakierowania to pełen profesjonalizm, który pozwoli cieszyć się autem na długi czas. W trosce o naszych klientów oferujemy również uługę door to door- czyli odbiór i odstawienie gotowego samochodu w wyznaczone miejsce. Dzięki temu nasi klienci nie muszą już umawiać się na wizytę w serwisie. Wszelkie formalności pozostają po naszej stronie.

 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 509 114 461
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść