Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Land Rover

Profesjonalne naprawy powypadkowe Land Rover

Zapraszamy na profesjonalne naprawy powypadkowe samochodów marki Land Rover. Oferujemy wyspecjalizowane naprawy powypadkowe amerykańskich marek samochodów, w tym Land Rovera.

Napraw powypadkowych dokonujemy od 1977 roku, posiadając niezbędne doświadczenie, pozwalające na fachową i dokładną powypadkową naprawę auta. Usługi blacharskie i lakiernicze świadczone przez nasz serwis, to przede wszystkim świetnie wyglądające, stu procentowo bezpieczne auto po naprawie. Posiadamy wewnętrzne procedury kontroli jakości, gwarantujące, że po wyjechaniu autem z naszego warsztatu blacharskiego, będziesz się mógł nim bezpiecznie poruszać przez wiele lat, na co kładziemy największy nacisk.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: zadzwoń pod nr tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Więcej na temat naszych wysokich standardów przeczytasz w działach: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej może okazać się podstrona: Druki i formularze.

Krótka historia marki Land Rover.

Powstanie brytyjskiej marki Land Rover zostało zainspirowane sukcesem amerykańskiego Jeepa, popularnego zarówno online casino wśród żołnierzy amerykańskich, jak i ludności cywilnej. Celem było oczywiście stworzenie auta z napędem na cztery koła, mogącego sobie poradzić nawet w najtrudniejszych warunkach. W 1948 roku został zaprezentowany pierwszy Land Rover, który natychmiast osiągnął dużą popularność w Europie, a rok później także w Stanach Zjednoczonych. Do dziś znamy ten model, produkowany przez kilkadziesiąt lat bez większych zmian, jako Land Rover Defender, będący na wyposażeniu między innymi Wojska Polskiego, a także armii Włoch i oczywiście Wielkiej Brytanii. W roku 1994, Rover Group, do którego należała marka, został przejęty przez koncern BMW. W późniejszych latach marka przeszła w ręce Forda, a obecnie należy do indyjskiego koncernu TATA Motors.

Aktualnie sprzedawane modele Land Rover:

 • Land Rover Defender
 • Land Rover Freelander 2
 • Land Rover Discovery 4
 • Land Rover Evoque
 • Range Rover
 • Range Rover Sport
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść