Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Infiniti

Profesjonalne lakierowanie aut Infiniti

Jako warsztat lakierniczy z ponad 30 letnim doświadczeniem, oferujemy profesjonalne lakierowanie aut, luksusowych samochodów marki Infiniti. Zapraszamy na wyspecjalizowane lakierowanie aut, komfortowej i prestiżowej marki, należącej do koncernu Nissana.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych: tel.
509 350 745 (Warszawa – lakiernia i blacharnia),
728 359 779 (Białystok, Ełk – lakiernia i blacharnia).

Lakiernictwo to branża, w której z sukcesami działamy od 1977 roku, wykonując usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych pojazdów luksusowych marek, oferując doskonałe odtworzenie fabrycznego wyglądu nadwozia, w możliwie najkrótszym czasie. Zaznaczamy jednak, że największy nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług, dysponując wysokiej klasy blacharzami i lakiernikami, oraz nowoczesnym, świetnie wyposażonym warsztatem blacharsko lakierniczym. Dzięki temu zyskujesz pewność, że idealnie dobierzemy kolor i polakierujemy nbso online casino Twoje auto, oraz bardzo dokładnie spasujemy wszystkie elementy, by wyglądało jak nowe – bez najmniejszych śladów naprawy.

Więcej na temat naszych wysokich standardów dowiesz się z działów: Blacharstwo, Lakiernictwo. Pomocna w zgłoszeniu szkody może okazać się podstrona: Druki i formularze, gdzie znajdują się gotowe do wypełnienia druki i formularze, potrzebne do zgłoszenia szkody komunikacyjnej.

Krótka historia marki Infiniti.

Infiniti to luksusowa marka samochodów premium, stworzona przez koncern Nissana w 1989 roku, będąca odpowiedzią między innymi na Lexusa Toyoty. Początkowo auta oferowane były tylko na rynku amerykańskim, a od niedawna stały się dostępne także w Europie.

Aktualnie sprzedawane modele Infiniti:

 • Infiniti G Cabrio
 • Infiniti G Coupe
 • Infiniti G
 • Infiniti M
 • Infiniti EX
 • Infiniti FX
 

 

SztukaLakierowania.pl
Gołembiewscy

ul. św. Wincentego 92
03-291 Warszawa
(przy stadninie koni, róg Gilarskiej, wjazd od św. Wincentego,
biuro w budynku Mazda
)
tel. 509 350 745
tel. 784 597 011

g.polawski@sztukalakierowania.pl
pn.-pt. 8:00 – 18:00


ul. Bracka 9
15-239 Białystok
(od ul. Zwierzynieckiej)
tel. 728 359 779
pn.-pt. 7:00 - 17:00


ul. Suwalska 88
19-300 Ełk
tel. 728 359 779
pn.-pt. 9:00-17:00
Nazwa
Telefon
E-mail
Treść