Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Profesjonalne usługi lakiernicze, wymiana opon, serwis klimatyzacji – Gołembiewscy serwis Mazdy

Profesjonalne lakierowanie, autoryzowany serwis Mazdy, warsztat mechaniczny i salon samochodowy w jednym. To właśnie marka Gołembiewscy, która od lat oferuje swoje usługi miłośnikom motoryzacji i pięknych aut. Jednym z największych atutów warsztatu jest fachowe podejście zarówno pod względem wykonania zleceń, jak i dbałości o klienta. Kompleksowy zakres wykonywanych usług pozwala zgłosić się tutaj z każdym problemem.

Właściciele aut przyjeżdżają tu z różnych powodów. Doświadczony lakiernik, mechanik i blacharz są w cenie, a w tym miejscu znaleźć można fachowców najwyższej klasy. Niezależnie od tego czy potrzebne jest całkowite lakierowanie zabytkowego auta, wymiana opon czy też nowy hak holowniczy, specjaliści z firmy Gołembiewscy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Najważniejsza jest jednak jakość wykonywanych usług. Nie ma znaczenia jaki jest koszt wymiany uszczelki pod głowicą czy koszt wymiany sprzęgła, jeżeli praca wykonana zostanie bez zachowania wysokich standardów. Naprawy w przypadkowych zakładach często sprawiają, że za naprawę tego samego problemu płaci się wielokrotnie. W warsztacie Gołembiewscy trwałość, jakość i bezpieczeństwo to priorytety, dzięki którym gwarantowana jest doskonała wytrzymałość powłok lakierniczych, remontowanych elementów mechanicznych i naprawianych podzespołów.

Oprócz serwisowania samochodów, lakierowania i wykonywania napraw, oferowane są tu też usługi dodatkowe: serwis klimatyzacji, czyszczenie tapicerki, diagnostyka komputerowa oraz wymiana oleju. Cena wszystkich zleconych prac wyróżnia się doskonałym stosunkiem do jakości, dzięki czemu grono fanów tej marki nieustannie rośnie.

Warsztaty Gołembiewscy doceniają przede wszystkim koneserzy i prawdziwi miłośnicy aut. Wszystko dzięki ogromnej dbałości o detale. Przy lakierowaniu zarysowanych elementów lub wymianie powłok lakierniczych dba się bowiem nie tylko o estetyczne wykonanie pracy. Równie ważne jest odtworzenie fabrycznej faktury lakieru oraz perfekcyjne dopasowanie odcienia. Dlatego też chętnie przyjeżdżają tu właściciele samochodów zabytkowych i aut tuningowanych.