Profesjonalne usługi lakiernicze, wymiana opon, serwis klimatyzacji – Gołembiewscy serwis Mazdy

Profesjonalne lakierowanie, autoryzowany serwis Mazdy, warsztat mechaniczny i salon samochodowy w jednym. To właśnie marka Gołembiewscy, która od lat oferuje swoje usługi miłośnikom motoryzacji i pięknych aut. Jednym z największych atutów warsztatu jest fachowe podejście zarówno pod względem wykonania zleceń, jak i dbałości o klienta. Kompleksowy zakres wykonywanych usług pozwala zgłosić się tutaj z każdym problemem.

Właściciele aut przyjeżdżają tu z różnych powodów. Doświadczony lakiernik, mechanik i blacharz są w cenie, a w tym miejscu znaleźć można fachowców najwyższej klasy. Niezależnie od tego czy potrzebne jest całkowite lakierowanie zabytkowego auta, wymiana opon czy też nowy hak holowniczy, specjaliści z firmy Gołembiewscy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Najważniejsza jest jednak jakość wykonywanych usług. Nie ma znaczenia jaki jest koszt wymiany uszczelki pod głowicą czy koszt wymiany sprzęgła, jeżeli praca wykonana zostanie bez zachowania wysokich standardów. Naprawy w przypadkowych zakładach często sprawiają, że za naprawę tego samego problemu płaci się wielokrotnie. W warsztacie Gołembiewscy trwałość, jakość i bezpieczeństwo to priorytety, dzięki którym gwarantowana jest doskonała wytrzymałość powłok lakierniczych, remontowanych elementów mechanicznych i naprawianych podzespołów.

Oprócz serwisowania samochodów, lakierowania i wykonywania napraw, oferowane są tu też usługi dodatkowe: serwis klimatyzacji, czyszczenie tapicerki, diagnostyka komputerowa oraz wymiana oleju. Cena wszystkich zleconych prac wyróżnia się doskonałym stosunkiem do jakości, dzięki czemu grono fanów tej marki nieustannie rośnie.

Warsztaty Gołembiewscy doceniają przede wszystkim koneserzy i prawdziwi miłośnicy aut. Wszystko dzięki ogromnej dbałości o detale. Przy lakierowaniu zarysowanych elementów lub wymianie powłok lakierniczych dba się bowiem nie tylko o estetyczne wykonanie pracy. Równie ważne jest odtworzenie fabrycznej faktury lakieru oraz perfekcyjne dopasowanie odcienia. Dlatego też chętnie przyjeżdżają tu właściciele samochodów zabytkowych i aut tuningowanych.