Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Serwis Mazda

Zadbanie o stan techniczny swojej Mazdy to obowiązek każdego użytkownika drogi. Sprawne auto gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i zapewnia przyjemność z jazdy. Niestety zużycie elementów i drobne usterki dotyczą nawet tak doskonale zaprojektowanych wozów, jak Mazda. Serwis Warszawa Gołembiewscy, czyli autoryzowana stacja obsługi samochodów marki Mazda. Warsztat, który zapewni każdemu posiadaczowi japońskiego pojazdu kompleksową obsługę w zakresie napraw mechanicznych, blacharstwa, lakiernictwa i diagnostyki to Mazda Serwis.

 

serwis mazda Warszawa, aso mazda

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i bogatemu wyposażeniu warsztatu, możliwe jest usuniecie każdej usterki oraz przywrócenie autu idealnego wyglądu. Co zyskuje na tym posiadacz samochodu marki Mazda? Serwis Warszawa Gołembiewscy zapewnia najwyższy standard usług, doskonały stosunek jakości do ceny oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Nie bez znaczenia jest też pełna pomoc przy dopełnianiu formalności z towarzystwami ubezpieczeniowymi, doradztwo, bezgotówkowa forma rozliczeń oraz możliwość skorzystania z samochodu zastępczego.

Tysiące naprawionych usterek i rosnące grono zadowolonych klientów jasno pokazują, że ta stacja obsługi to naprawdę dobry wybór…

Sprawdź ofertę!