Stomatolog Trzebnica

0
175
Rate this post

Nie trzeba obawiać się dentysty

Wielu z nas boi się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Nie ma oczywiście w tym nic dziwnego, ponieważ wielu stomatologów nie bierze pod uwagę tego, że leczenie może dla pacjenta być bolesne. Każdy, kto przeżył mało przyjemną wizytę w gabinecie stomatologicznym boi się, że sytuacja może się powtórzyć. Nie musi tak być. Dobry stomatolog Trzebnica dysponuje szeregiem znieczuleń stomatologicznych i może podać któreś pacjentowi przed każdym leczeniem dentystycznym.

Znieczulenia nie za każdym razem są podawane

Nawet u najlepszych stomatologów nie podaje się znieczuleń za każdym razem. Niejeden pacjent ma wysoki próg bólu. Nie musi więc mieć podawanego znieczulenia, bowiem przy borowaniu czy nawet leczeniu kanałowym bólu nie będzie czuć. Pacjenci z niskim progiem bólu to inna historia. Mogą go czuć nawet przy usuwaniu kamienia nazębnego. Jeśli należymy do tej grupy pacjentów, zawsze o znieczulenie powinniśmy poprosić.

Żaden dentysta nie odmówi podania znieczulenia

Warto pamiętać, że żaden dentysta nie odmówi podania znieczulenia, jeśli pacjent o nie prosi. Niekiedy znieczulenie może wymagać dopłaty do ceny wizyty, nie jest to jednak oczywista zasada. W wielu przypadkach znieczulenie jest w cenie wizyty. Jeśli więc obawiamy się bólu podczas leczenia stomatologicznego, nie bójmy się prosić o znieczulenie stomatologiczne. Ono spowoduje, że u dentysty boleć nas na pewno nie będzie.