Zerwanie przeszczepu acl

0
135
Rate this post

Oliwa zawiera dużą ilość kwasu oleinowego, który obniża poziom „złego” cholesterolu; zawiera także kwasy omega – 3 i omega – 6 oraz wiele witamin i minerałów. Pomaga oczyścić organizm i ma dobroczynny wpływ na układ krążenia (oczywiście wtedy, gdy spożywana jest regularnie, na co dzień). Sprawdzona przez znanego zielarza franciszkanina ojca Klimuszko kuracja polega na przyjmowaniu przez dwanaście dni, (co trzy miesiące) mieszaniny soku z cytryny z oliwą z oliwek. Cytrynę takiej wielkości by mieściła się w dłoni należy wycisnąć i dodać tyle oliwy ile jest soku i wypijać taką miksturę codziennie przed snem. Kuracja oczyszcza wątrobę, woreczek i drogi żółciowe i jelito grube a nawet czasami pozwala wydalić niewielkie kamienie.

Olej z dyni natomiast ma w swoim składzie kukurbitacynę, która ma silne działanie przeciwpasożytnicze, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.
Zjadanie codziennie przez dwa tygodnie garść pestek z dyni lub wypijanie od 3 do 6 łyżek oleju z pestek dyni likwiduje pasożyty, a także pomaga wyleczyć grzybice i szybciej dojść do siebie po infekcji bakteryjnej.