Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL)

0
248
Rate this post

Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL)

Nie zawsze w naszym życiu dzieje się tak, jakbyśmy tego chcieli. Bywają takie dni, kiedy nic nie idzie po naszej myśli i wydaje nam się, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia.

Drugi dzień nowego 2016 roku miałam spędzić na wspólnej jeździe na nartach ze znajomymi. Wszystko zapowiadało się pięknie. Jednak już przy pierwszym zjeździe miałam wypadek. Podczas zjazdu niefortunnie upadłam, narty się nie wypięły, a kolano wygięło się w drugą stronę. Czułam przeraźliwy ból rozrywający moją nogę, a po chwili trzask. Trzask zrywającego się więzadła. Ten odgłos prześladował mnie tygodniami.

Jeszcze niczego nie świadoma Sylwia.

Piszę ten wpis, ponieważ pamiętam jak sama siedziałam godzinami przed komputerem i szukałam pomocy i informacji w Internecie. Nie wiedziałam, do jakiego lekarza się udać, czy robić badania na własną rękę, na czym polega operacja. Nie wiedziałam nic, oprócz tego, że zerwanie więzadła krzyżowego to najgorsza rzecz jaka mogła mi się w tedy przytrafić.

słowa kluczowe: rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego odszkodowanie, rekonstrukcja acl odszkodowanie, zerwane acl odszkodowanie, zerwanie acl odszkodowanie